Hdd klikće,komp ga ne cita. zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 1.229
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Hdd klikće,komp ga ne cita.

Isao sam igrat dotu, i odjednom mi sve freezalo i komp mi se ugasio. Mislio sam da se nest pregrijalo,pa sam pustio da se ohladi 15 min. Ali kad sam opet upalio komp,samo je pisalo Primary Master hard drive: sata 1 hdd. I tu je zamrzlo. A hdd je prii paljenju kliknuo par puta i samo prestao raditi.

 

Ima li sanse da fixam hdd ili bar da uzmem podatke s njega?

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hdd klikće,komp ga ne cita.
mato007 kaže...

Isao sam igrat dotu, i odjednom mi sve freezalo i komp mi se ugasio. Mislio sam da se nest pregrijalo,pa sam pustio da se ohladi 15 min. Ali kad sam opet upalio komp,samo je pisalo Primary Master hard drive: sata 1 hdd. I tu je zamrzlo. A hdd je prii paljenju kliknuo par puta i samo prestao raditi.

 

Ima li sanse da fixam hdd ili bar da uzmem podatke s njega?

Probaj ga priključiti na drugi PC. Ako se pokrene (bez klikanja) ,ima šanse. Odmah napravi klona u vhd formatu.

Tak ćeš moći vratiti sistem bez ponovne instalacije.

 

Ali ,u svakom slučaju imaj u vidu novi disk. Klikanje je uvijek znak umiranja (hdd-a). Možda ne odmah ,ali svakako u neko dogledno vrijeme.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 19:55 (kizo2703).
13 godina
offline
Re: Hdd klikće,komp ga ne cita.
mato007 kaže...

Ali kad sam opet upalio komp,samo je pisalo Primary Master hard drive: sata 1 hdd. I tu je zamrzlo. A hdd je prii paljenju kliknuo par puta i samo prestao raditi.

http://www.bug.hr/forum/topic/tvrdi-opticki-diskovi/kako-provjeriti-disk-kojem-sumnjate-ispravnost/190794.aspx

 

Tutorijal i tema za tebe, prebaci se tamo.

 

{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice