Hard Disk Problem

poruka: 7
|
čitano: 3.203
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Hard Disk Problem

Svaki put kada probam promjeniti windowse i kad dođem do onog djela gdje treba odabrati formatiranje ili formatiranje (quick) kad stavim na normalno (ne quick) onda dođe do 1% i ništa dalje,a kad stavim na qick onda radi ali kada pokušam instalirati neku igru koja je veča od npr. 2gb komp se resetira i piše "Primary Master Hard Disk Error"

 

U čemu je problem...Hvala Unaprijed! :D

Matija B
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 23:26 (mato007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hard Disk Problem
mato007 kaže...

Svaki put kada probam promjeniti windowse i kad dođem do onog djela gdje treba odabrati formatiranje ili formatiranje (quick) kad stavim na normalno (ne quick) onda dođe do 1% i ništa dalje,a kad stavim na qick onda radi ali kada pokušam instalirati neku igru koja je veča od npr. 2gb komp se resetira i piše "Primary Mater Hard Disk Error"

 

U čemu je problem...Hvala Unaprijed! :D

Probaj skenirat s ovim programom hard disk:

http://www.hdtune.com/

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hard Disk Problem
mato007 kaže...

Svaki put kada probam promjeniti windowse i kad dođem do onog djela gdje treba odabrati formatiranje ili formatiranje (quick) kad stavim na normalno (ne quick) onda dođe do 1% i ništa dalje,a kad stavim na qick onda radi ali kada pokušam instalirati neku igru koja je veča od npr. 2gb komp se resetira i piše "Primary Mater Hard Disk Error"

 

U čemu je problem...Hvala Unaprijed! :D

{#} master ne Mater! :D

 

 

Možda imaš bad sectore na HDD-u.

 

Probaj preko cmd-a s naredbom chkdsk c: /f /r identificirati iste i popraviti ih..

BOG I HRVATI
13 godina
neaktivan
offline
Hard Disk Problem

meni se to uvijek događalo sa svim ide diskovima pogotovo na win xp, probao sam sa puno programa jedini koji je dobar je partition wizard

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Hard Disk Problem
Bellatrix kaže...

{#} master ne Mater! :D

 

 

Možda imaš bad sectore na HDD-u.

 

Probaj preko cmd-a s naredbom chkdsk c: /f /r identificirati iste i popraviti ih..

 

haha,žurio sam se u pisanju...

Matija B
14 godina
neaktivan
offline
Hard Disk Problem

windowsi prilikom "normalnog" formatiranja ujedno traže i bad sektore zato ti toliko traje

 

http://support.microsoft.com/kb/302686

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hard Disk Problem

probao sam ali kad se skeniralo restartao se komkp i kada je ušao u windowse pisalo je u prozorčiću "System Has Recovered from a Serious Error"

Matija B
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice