Amd vision engine control centar pomoc

poruka: 4
|
čitano: 1.823
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Amd vision control

Dobio sam uz komp taj amd vision control centar i vidio sam da imaju updejti za grafu i to otisao apdejto sve i nakon par dana skontao da samo imam za cpu postavke nema ostalih oni evo slika . P.s na startu mi uvijek pise movie a ja podesim tamo za gaming al bas uvijek movie stoji lol -.-' http://www.zaslike.com/files/vjor5l9bfk7vqxumfpep.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amd vision engine control centar pomoc
1. A?
2.Kaj te tocno zanima?
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amd vision engine control centar pomoc
zerocool12 kaže...
1. A?
2.Kaj te tocno zanima?

Kao prvo updateo sam bio drajvere za grafu,kad sam updateo nestalo je pola tih postavki kao sto se moze vidjeti na toj slici i kako cu ja kasnije znati jel ima update a onako je bilo jednostavno .. i to za start pise kao movie a ja sam stavio za gaming msm ako imas to sve ces  znati sta mislim :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Amd vision engine control centar pomoc
Rizi kaže...
zerocool12 kaže...
1. A?
2.Kaj te tocno zanima?

Kao prvo updateo sam bio drajvere za grafu,kad sam updateo nestalo je pola tih postavki kao sto se moze vidjeti na toj slici i kako cu ja kasnije znati jel ima update a onako je bilo jednostavno .. i to za start pise kao movie a ja sam stavio za gaming msm ako imas to sve ces  znati sta mislim :D

Nemam to al pretpostavljam kaj je to. Pokusaj ponovno instalirati taj softver, mozda ce ti onda biti i sve za grafu gore.

A ovo 2. neznam...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice