Zarada na net-u

poruka: 21
|
čitano: 5.358
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

evo da postavim pitanje u vezi ovog Bux.to-a kao zarada na netu klikanjem.

Jel mi moze netko editirat kako ja to primam novce na svoj racun?jel to znaci da ja moram dat tamo nekom svoj broj kartice?hm...

kolko je sad to sigurno?kaj se treba sam regat?

znam da cete to odma popljuvat al zanma me pa ak ima netko iskustva vec sa tim nek napise.

znam da se cini glupim da nije nikakva to lova al nekad kad ne znas kaj bi pa nije mi problem kliknut par puta,malo po malo i nes skupis.kolko je to sigurno sto se tice virusa i tih stvari?

 

sto vise informacija to bolje....!!!!danke

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u
NHemoj nasjedati na te lopuške trikove ja sam si probao unovčit iznos,ali ništa trebalo imje 7 mjeseci da mi pošalju na račun! Nema virusa a ako hoćeš poslati novac moraš se regat na ovu adresu
www.alertpay.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u

Što dalje od toga ,to ti je moj savjet,imam dosta iskustva s tim stvarima.Inače ti nitko ne odgovara jer takve teme baš i nisu dozvoljene.Početna je euforija a kasnije se
razočaraš ,a pravi majsori koji te navuku možda nešto i zarade ali ti ne!

v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u
Istina,to ti se ne isplati.Em ti isplačuju nakon tri godine, i da bi uopće zarađivao nešto moraš ložit nekih 700-1000kn jer trebaš kupit refferale pa premium account...
jednostavno nam vjeruj na riječ.Jedini tko će tamo zaraditi su ti na kojem si se ti regao accountu.A to su debili!!!
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

Znaci imate iskustava?i nije dobro....malo mi je bilo sumnjivo al nisam bio ziher.

tu se kao dobiva lova na adresu?i kaj znaci stize svake prijestupne?

znaci nis od tog...

a ja bas mislio malo drzavi poboljsat standard....:)

svi da klikamo i da lova kapa.

kak je vec netko napiso "zaglavis lijevi gumb na misu i pare idu same:)"

ili dodas jos 5 miseva i udri

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u
Zarada koju si misliš poslti se može polati
ali da bi ti došlo trba 1 god.
i dok ti još zaradiš neke pare koje možeš podić preođe ti nekih...2 godine!
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

E a recimo ao tak i zaradim neku lovu pa recimo za rapid premium account si zaradim...?kak vam se to cini?

i dal se to moze znaci da nekak prebacim lovu na paypal i onda si uplatim rapid ha?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u

možeš ali s tog alertpay bi morao prebacit na paypal. (nisam siguran da uzimaju na transakcije)

Ali prvo ti to mora sjesti ( računaj negdje da će ti doći za 7 mj.)

16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

Bolje se nemoj sa takvim stavrima bavit tu na forumu ja sam radi toga bio suspendiran na tri dana.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Zarada na net-u

Ako iole želiš nešto zaraditi moraš uložiiti 20-30 kila kuna u bilo koji posao, ovo sa "click and earn/watch and earn..." su čiste muljaže.

 

Edit: ok ne trebaš sada riskirati 4-5k € ali opet moraš imati neki kapital, bilo intelektualni bilo novčani a najbolje je imati oboje.

 

Nema kruha bez motike!

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2008 13:31 (Mayo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

ok ok nis od tog...shvatio sam.

sam me zanima zas se nebi smijelo pisat na forumima o tom?

pa nek ljudi znaju o cem se radi...da ih ne muljaju...

i sta ak netko hoce i zanima ga pa nije sramota radit...pa makar i klikat..Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u
Mislim da se o ovoj temi može govoriti,jer neradimo nikakve mutne poslove,ili pljačkamo narod (kao političari)
ali sve u svemu bilo bi bezobrazno od modratora da daju žute i crvene samo zato što smo pomogli nekome da ne napravi ogromnu grešku!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u

svaka cast!!

 

eto recimo ja nisam  imao pojma jer nisqam znao a sad ce mozda i drugi znat

16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

Moj frend je pokušao sa 2,3 takva servisa paralelno nekaj postič, no nakon nekih 6,7 mjeseci je odustao od toga, jer ono..  štanga! Neodlučan

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

Najbolje riješenje je nasukati rukave, napraviti neki korisni sajt (ideja je sad tu najvažnija, ostalo nije problem), staviti adsense. Uz malo strpljenja, možeš pokriti najam hostinga i domenu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Zarada na net-u

Posto neradim odlucim se na zaradu na netu.bijo bih zadovoljan kad bi od toga moga kupiti cigare.

prvo se malo informiram o tome pay-to-click,click-to-pay,read-to-pay....i tako se ja odlucim prijaviti se na neke od tih tj na ove popularne.

nakon sto sam ostavijo svoje pune podatke na registracijama tih web stranica eto samo sto nisu trazili moj JMBG boze sacuvaj.

mjesec dama sam dobivao poruke i visijo sam na tim stranicama dnevno sam dobivao preko 1000 poruka a placa li bi me nisam siguran 0.3$,0.5$ i slicno ostavijo sam oci i dusu na monitoru.nakon mjesec dana otvaranja mailava i svaceg jos nesto sve ukupna zarada mislim da je bilo oko 30 web stranica iznosila je ni vise ni manje nego 23.72$.PA SAD VI RAZMISLITE ISPLATI LI SE

Na nekim web stranicama nisam mogao provjeriti stanje,na nekim nisam mogao zatraziti isplatu.....

Okanio sam se svega ovo sto sam zaradio eto im.Samo me pece savjest sto sam ostavijo podatke jer svasta je danas događa.

I da ovima koji misle zapoceti sa takvim sranjma nemojte ni u kojem slucaju to vam netreba definitivno.

Pogledajete kadan jedan agloco koji daje 100% dijonica svojim clanovima propao zašto vjerojatno jer oduzima previse vremena a malo placa

Jer pogledajte da i zaradite nesto on vam to neisplati sta tuzit ce te ga lol.

 

volio bi cut iskustva ostalih

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2008 1:42 (kromaser).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

Nema kruha bez motike. To nek vam jasno bude. Osim ako niste neki muljator ili malvezator... to onda imate u sebi....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zarada na net-u

ne, ne isplati se...  zar bi te firme stvarno postojale ako samo daju novac drugima? Naravno, ne.

Jel se ko sjeća Aglocca? kao gledaš reklame, plate ti, a onda taman prije prve isplate firma je misteriozno propala...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Zarada na net-u
unknown kaže...
Mislim da se o ovoj temi može govoriti,jer neradimo nikakve mutne poslove,ili pljačkamo narod (kao političari)
ali sve u svemu bilo bi bezobrazno od modratora da daju žute i crvene samo zato što smo pomogli nekome da ne napravi ogromnu grešku!
 Hej, unknownu pazi što pričaš! Dugo si na forumu i stara si "moderatorska mušterija", pa nemaš kredita za izigravanje naivca!

Ovakve teme smo brisali i zaključavali jer su ih pojedinci koristili za izravno i neizravno navlačenje naivnih i neukih u svoju mrežu "zarađivanja klikanjem"!

Svim iskusnijim korisnicima Interneta je jasno da se radi o navlakuša pričama i žali bože utrošenog vremena na bavljenje idejom da se tako lako zaradi lova.

Za sada u ovoj temi prevladava razum i zrelo razmišljanje, pa zato nije zaključana (čak i unknown prolazi ovaj put bez opomene :)!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u
niki kaže...

ne, ne isplati se...  zar bi te firme stvarno postojale ako samo daju novac drugima? Naravno, ne.

Jel se ko sjeća Aglocca? kao gledaš reklame, plate ti, a onda taman prije prve isplate firma je misteriozno propala...

 hehe Istina.
Drugim riječima, nije misteriozno nestala već su "mudri" vlasnici pokupili lovu naivnih surfera. hehe
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zarada na net-u

Zarada na netu itekako postoji. Ja sam vam zivi primjer. Ali samo uz znanje web dizajna, puuuuno truda i kreativne moci.

 

Klikanje je klasicna "navlakusa", i samo naivni ce povjerovati da tu "ima nesto za njih"

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice