ROX d.o.o.

poruka: 6
|
čitano: 10.083
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
ROX d.o.o.

Vidim ponovljen oglas http://www.moj-posao.net/Posao/302999/Windows-sistem-administrator-mz/

 

Ima li tko informaciju o stanju IT-a u ovoj tvrtki?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: ROX d.o.o.
Radije nemoj, brđani, seljačine...treba ih izbjegavat u širokom luku...ugovor za stalno nećeš vidjet, maltretiranja, vrijeđanja...u zadnjih godinu dana preko 20 ljudi je došlo i otišlo iz firme
8 godina
neaktivan
offline
Re: ROX d.o.o.

to je tako kad se zagrize velik zalogaj i želi uspjeti preko noći

7 godina
neaktivan
offline
Re: ROX d.o.o.
Ne plaćanje subota koje uopće nisu navedene u ugovoru (40 sati tjedno), a uredno se rade i to po nekoliko za redom i tako još hrpa "sitnica"
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
ROX d.o.o.

Malo mrežarenja, malo supporta, malo grafičkog dizajna uz certifikate i poznavanje SQLa

 

Izbjegavati u širokom luku ovakve budalaštine. Plaća je sigurno tipično 'rvacka do 4k kuna. Sprdnja.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
ROX d.o.o.

Bio sam počektom 7mj. na "testiranju" kod njih i vidi vraga nakon 3 mjesec opet je oglas vani. Pitam se zašto :). Ugl. bio sam općenito na dosta testiranja za posao i čim sam došao odmah sam vidio da tu nešto gadno ne valja. Ispunjavaš neki upitnik tj. sve ono što si napisao u CVu i onda četvorica likova te pitaju 3-4 pitanja i to je to. Znači prvi dojam mi je bio točan :D užaš

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice