Zekida Gaming zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 3.977
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Zekida Gaming

 Zekida je nezavisni programerski tim u hrvatskoj za sada nemamo konkretnoga proizvoda ali planiramo napraviti sve zainteresirane neka iznesu svoja mišljenja i ponude svi su dobrodošli Smijeh A više informacija će vam dati zekida kada bude online  Belji se

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zekida Gaming
Ej bok evo da se i ja javim,ja sam 3d modeler i radim u Blenderu i sad okupljamo tim,već nas ima dosta 3d modelera,možda bude i više,ali fale nam programeri pa ovim putem pozivam sve programere željne učenja i usavršavanja da nam pomognu u projektu,što se tiče tehnologije radili bi u Unreal dev. kit-u ili Unity 3d-u što znači da dobre grafike neće falit pa vas još jednom pozivam jer nam stvarno trebaju programeri,i mene zovite Kiki ili Kristijan.
Blender
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zekida Gaming

Bok ljudi evo i mene ođe....ja sam isto 3d modeler radim u cinemi, pa budem ak mi šta padne na pamet, neka ideja napiso ovdje :)

www.denis.matemaksan.com
15 godina
offline
RE: Zekida Gaming

Mislim da bi trebali promijeniti ime jer ne radi samo zekida,nego i ostali.npr. u BOL Games,BugMaster Studios ili tak nešto,malo mašte.I mislim da bi igra mogla biti nekak slična ko Serious Sam,nije preodlična grafika,a i nije jako teško programirati jer protivnici samo trče prema vama.To su moji prijedlozi.

Bioshock 2
14 godina
offline
Zekida Gaming

Ja se bavim modeliranjem, teksturiranjem i imam želju naučiti programiranje.

Ovaj projekt smatram odličnom idejom i drago mi je da imam priliku sudjelovati.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 20:09 (Minoza).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Zekida Gaming
emerik kaže...

Mislim da bi trebali promijeniti ime jer ne radi samo zekida,nego i ostali.npr. u BOL Games,BugMaster Studios ili tak nešto,malo mašte.I mislim da bi igra mogla biti nekak slična ko Serious Sam,nije preodlična grafika,a i nije jako teško programirati jer protivnici samo trče prema vama.To su moji prijedlozi.

Pa gledaj lako za ime a da se mene pita meni je Zekida baš fora Cool a za prijedlog većina se slaže da napravimo neki platformer ali orginalni kužiš vidjet ću šta ostali kažu o tvom prijedlogu 

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zekida Gaming
emerik kaže...

Mislim da bi trebali promijeniti ime jer ne radi samo zekida,nego i ostali.npr. u BOL Games,BugMaster Studios ili tak nešto,malo mašte.I mislim da bi igra mogla biti nekak slična ko Serious Sam,nije preodlična grafika,a i nije jako teško programirati jer protivnici samo trče prema vama.To su moji prijedlozi.

Ma nema to nikakve veze što je moj nick Zekida nego zato što zvuči "zabavno",fora,hoćeš ti npr.prije igrat neku igru od ZeKiDa Gamesa ili od BOL Gamesa,jel tako da zvuči nekako "zabavnije" i nemojte sad mislit da pošto je moj nick zekida odmah se tim tako mora zvati,ja sam već rekao mene zovite Kiki ili KristijanNamigiva a ne zekida,i zašto je važno kako se zovemo glavno da su igre zabavne i igrive po mogućnosti upakirane u dobru grafiku,ime ZeKiDa Games bi nam samo povećalo popularnost jer je upećatljivo,brzo zapamtljivo i kao što sam već sto puta rekao zvuči cool i "zabavno"Cool

Blender
14 godina
neaktivan
offline
Zekida Gaming

Pozdrav!

Ev da se i ja javim...Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Zekida Gaming
World championships: 7, GP started: 252, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,378
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice