Programiranje za pocetnike

poruka: 10
|
čitano: 7.711
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Programiranje za pocetnike
Pozdrav, imam 14godina, i pocetnik sam u programiranju, pa ako mi moze dati netko tutorial za NAJJLAKSI programski jezik, onaj c++ mi je tezak, hvala vam puno :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Programiranje za pocetnike
rakicar kaže...
Pozdrav, imam 14godina, i pocetnik sam u programiranju, pa ako mi moze dati netko tutorial za NAJJLAKSI programski jezik, onaj c++ mi je tezak, hvala vam puno :)

Skini si free pascal i malo vježbaj u njemu ;) 

http://dizanje-ratia.info
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programiranje za pocetnike
Kako cu vjezbat kad neznam zasto sluzi ta funkcija itd, dzaba mi ucit to napamet...
13 godina
offline
Re: Programiranje za pocetnike
rakicar kaže...
Pozdrav, imam 14godina, i pocetnik sam u programiranju, pa ako mi moze dati netko tutorial za NAJJLAKSI programski jezik, onaj c++ mi je tezak, hvala vam puno :)

pozz raki...pocni si sa C jezikom kao ja...sad cu potrazit link pa ti posaljem ako nadem od knjige iz koje ja ucim 

★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Programiranje za pocetnike

Toplo preporučam Python. Sintaksa mu je jednostavna kao npr sintaksa basica, a dovoljno je močan i za veće projekte.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programiranje za pocetnike

C jezik... ;)

prejednostavan ti je...ako znas programirat u bilo cemu drugom sve ce ti to bit lako ;)

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Programiranje za pocetnike
Hvala brate ;) Neki kazu Phyton, C, C#, neznam sto da odaberem :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programiranje za pocetnike
Ima li negdje kupit knjigu o Phytonu? U okolici Splita, ili pdf?
15 godina
neaktivan
offline
Programiranje za pocetnike

Na stranici Pythona postoji tutorial koji je dosta opsežan i mislim da dovoljno razumljiv a početnika http://docs.python.org/tutorial/appetite.html

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programiranje za pocetnike
Hvala!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice