WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

poruka: 9
|
čitano: 3.519
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

Pozdrav,

Zanima me da li je netko uspio kupiti nesto sa Windows Phone 7 Marketplacea iz Hrvatske sa Hrvatskom karticom? Ako je molit cu lijepo da mi kaze sa kojom karticom i iz koje banke?

 

Ja sam pokusao sa:

1. Prepaid MasterCard Hypo banka - Internet stranica buy.live.com mi ne zeli prihvatiti karticu. Kaze "Ne možemo odobriti način plaćanja. Provjerite jesu li podaci točni ili koristite drugi način plačanja. Ako se ova poruka nastavi pojavljivati, obratite se svojoj financijskoj ustanovi"

Napomenuo bi da pomocu ove kartice uredno placam kupone sa Kolektive i ostalih stranica. Takoder bez problema kupujem sa aplikacije sa AppStorea za iPhone

2. American Expres PBZ banka - Ista stvar ko i gore opisana MasterCard

3. Visa Electron Zaba - ovo je zapravo moj devizni racun - Internet stranica buy.live.com mi prihvati karticu i sve prode ok. Odem u Games. Nadem igru koju zelim kupiti i kliknem na Buy. Iskoi mi "MARKETPLACE ERROR Sorry, we can't complete this transaction. It's possible that your credit card has expired. Try another payment method or add a new credit card."  Kartica nije istekla, dapace vrijedi do 2015.

 

Vise kartica za testiranje nema. Ima li tko kakvih iskustva?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom
Visa Electron PBZ žiro račun

prometa oko 150$..sve bez frke od kraja siječnja ove godine
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

Hvala ti na odgovoru,

Nemam pojma zasto meni ne prolazi Visa Elecron od Zabe? 

 

Daj mi jos samo pliz reci da li si probao sa tom Visa Electron iz PBZa nesto od ovoga:

- placat na stranicama tipa Kolektiva, kupime?

- Amazon ili Deal Extream?

- iOS AppStore?

 

Ako to sljaka otovrio bi si tu karticu. Hvala ti :)

15 godina
offline
WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

Ja sam kupio sa MasterCard-om Zagrebacke Banke.

Inace, nigdje na web-u nisam mogao ubaciti katicu kao sredstvo placaje nego sam morao ici direkt preko marketplacea na telefonu i u telefonu unositi podatke o kartici.

 

Nakon te transakcije sada i na web-u pod svojim accountom vidim tu karticu kao sredstvo placanja.

 

Prije nje pokusao sam sa Amexom i konstantno mi je izbacivalo da su krivi podaci o kartici (iako sam checkirao onaj Amex checkbox) mada sam ih nekoliko puta provjeravao.

Pretpostavljam stoga da ne prihvaca Amex.

If you're not paranoid, you're not paying attention
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

@Mauro - tak sam i ja. Nisam uspio preko neta nego pokrenes Market place na telefonu i onda kad kliknes buy on otvori iExplorer i tamo ukucas broj kartice. Ali mi je jedino prihvatio Visa Electron od ZaBe. Nasao sam da imam doma stari ziroracun u PBZu i to mi je takoder Visa Electron. Ali ta mi kratica ne prolazi. Kad ukucam sve podatke opet dobijem obavjest "Ne mozemo odobriti nacin placanja" ko sto sam opisao u prvom postu. 

Poludit cu s ovim.

15 godina
offline
Re: WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

Bio sam danas u PBZ ovoj poslovnici. Sve brojke ukucavam na ok mjesto. Teta sa saltera me zamolila da nazovem korisnicku podrsku vezanu za kartice. Nazvao njih i oni su mi rekli da stranica jednostavno ne prihvaca karticu, odnosno javlja da je kartica odbijena. Radi se o PBZovoj Visa Electron kartici vezanoj uz ZiroRacun. Na kartici ima para i upravo sam bez problema kupio neku klopu sa Ponude dana pomocu nje. 

14 godina
neaktivan
offline
WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

Da li se što promijenilo s obzirom na developere, naime da li je moguće objavljivanje iz hr direktno bez posredništva druge strane , kako je bilo do sada.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom

Kupujem na Hrvatskom marketu sa visa electron Erste Banke.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP7 Marketplace iz Hrvatske sa Hr accountom
woodgamesfx kaže...

Da li se što promijenilo s obzirom na developere, naime da li je moguće objavljivanje iz hr direktno bez posredništva druge strane , kako je bilo do sada.

 

Nista po ovom pitanju, i dalje je Appamarket posrednik za devove iz HR.

http://igrali.wordpress.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice