[Prodaja] Razne komponente

poruka: 40
|
čitano: 6.235
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] Razne komponente

1. UPDATE: NAPAJANJE JE PRODANO!!

Corsair HX750i vrhunsko napajanje, bez računa, potpuno ispravno, 1500kn po trgovinama, Corsair daje 10god garancije preko svoje stranice, 500kn https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Power-Supply-Units/hxi-series-config/p/CP-9020072-NA

 

ukupno izlaza: 1x mbo 24pin, 2x cpu 3.3v, 1x corsair link, 1x corsair nesto, 4x pci-e, 12x sata, 3x molex

 

2. UPDATE: VENTILATORI PRODANI!!

Ventilatori bequiet! Silent Wings 3 120mm, PWM verzija BL066 1450rpm 16.4dba, dva komada, jedan komad 80kn

https://www.bequiet.com/en/casefans/718

https://www.nabava.net/search.php?q=silent+wings+120mm

https://ibb.co/F8shr4x

 

 

3. UPDATE: GRAFICKA JE PRODANA!

Grafička kartica MSI Aero GTX1060 3 GB, potpuno ispravna, bez jamstva, 600kn

https://ibb.co/8BpYkyh

 

4. UPDATE: KOMPLET JE PRODAN!!

komplet AMD AM3 FX-8320 + 16gb transcend + matična asus m5a97 + cooler tower 120mm neki ne znam koštao 200kn, potpuno ispravno, zalman Z1 kućište sa 2 ventilatora 120mm očuvano

900kn sve

https://ibb.co/sbgC1Gy

https://ibb.co/Zmyh5VL

 

 

5. UPDATE: SSD JE PRODAN!!

SSD Samsung PM871A, OEM verzija (ugrađivan u određenu seriju laptopa), identičan 850evo, potpuno ispravan, 300kn

https://ibb.co/6vP5n9M

 

6. UPDATE: HARD DISK JE PRODAN!!

500gb hitachi hdd, ispravno, 50kn

https://ibb.co/swZRVQD

 

7. UPDATE: DDR2 JE PRODAN!!!

DDR2 za laptop 4x2gb, 100kn

https://ibb.co/C99znHb

 

8. UPDATE: WIFI JE PRODAN!!

wifi pci kartica, ispravno, 50kn

https://ibb.co/Rv3v1M2

 

 

cjenkanje i ponude na private message

 

Zagreb ili slanje nakon uplate

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 0:04 (ivan_iv).
4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] Razne komponente

ostali ventilatori i ddr2

12 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

moze mi se javiti na pp tko je uzeo sve ove komponente?

zanima me dali mu je kolega poslao jer meni vec dva dana ne salje paket (slusalice) a naravno sve mu uplaceno.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 22:11 (lange).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
lange kaže...

moze mi se javiti na pp tko je uzeo sve ove komponente?

zanima me dali mu je kolega poslao jer meni vec dva dana ne salje paket (slusalice) a naravno sve mu uplaceno.

 

 E baš zbog takvih stvari jednostavno preskočim oglase u kojima piše "slanje nakon uplate"

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
nicky.sl kaže...
lange kaže...

moze mi se javiti na pp tko je uzeo sve ove komponente?

zanima me dali mu je kolega poslao jer meni vec dva dana ne salje paket (slusalice) a naravno sve mu uplaceno.

 

 E baš zbog takvih stvari jednostavno preskočim oglase u kojima piše "slanje nakon uplate"

 

 To je tvoje pravo ko kupca, i to je najpametnije... Ali isto tako ja naprimjer vise nikad ne bi nesto poslao uz placanje pouzecem pa makar mi i 100 puta postarinu unaprijed uplatio... Poslao sam komp za Rijeku prije nepunih godinu dana, placanje pouzecem, te glupan koji ga je narucio ga naravno nije preuzeo... Sve ok, komp mi se vratio, izgubio sam par kuna za postarinu, i nebi bio problem,  ali ja stvarno ne znam sta su ovi iz poste radili sa kutijom da je hladnjak procesora bio odvaljen od ploce te je izudarao cijelo kuciste iznutra, te je graficka slomila kopču na maticnoj i ispala iz slota... I mogao sam se jebat, zalit se upravi vodovoda... Najbolje je uvijek osobno  preuzimanje, sve ostalo je rizik i za prodavaca i za kupca...

Uplatio sam i ja dosta puta unaprijed, kako na njuski tako i ovdje, i uvjek je sve hvala kurcu proslo u najboljem redu....

Ali svoje stvari vise ama bas nikad ne saljem a da prije ne dobijem lovu, pa makar ih nikad ne prodao..., pa kome ne odgovara njegova stvar i njegovo pravo, neka trazi blize sebi i svi sretni...

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] Razne komponente

chill out man, daj mi 48h da posaljem

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
shecky kaže...
nicky.sl kaže...
lange kaže...

moze mi se javiti na pp tko je uzeo sve ove komponente?

zanima me dali mu je kolega poslao jer meni vec dva dana ne salje paket (slusalice) a naravno sve mu uplaceno.

 

 E baš zbog takvih stvari jednostavno preskočim oglase u kojima piše "slanje nakon uplate"

 

 To je tvoje pravo ko kupca, i to je najpametnije... Ali isto tako ja naprimjer vise nikad ne bi nesto poslao uz placanje pouzecem pa makar mi i 100 puta postarinu unaprijed uplatio... Poslao sam komp za Rijeku prije nepunih godinu dana, placanje pouzecem, te glupan koji ga je narucio ga naravno nije preuzeo... Sve ok, komp mi se vratio, izgubio sam par kuna za postarinu, i nebi bio problem,  ali ja stvarno ne znam sta su ovi iz poste radili sa kutijom da je hladnjak procesora bio odvaljen od ploce te je izudarao cijelo kuciste iznutra, te je graficka slomila kopču na maticnoj i ispala iz slota... I mogao sam se jebat, zalit se upravi vodovoda... Najbolje je uvijek osobno  preuzimanje, sve ostalo je rizik i za prodavaca i za kupca...

Uplatio sam i ja dosta puta unaprijed, kako na njuski tako i ovdje, i uvjek je sve hvala kurcu proslo u najboljem redu....

Ali svoje stvari vise ama bas nikad ne saljem a da prije ne dobijem lovu, pa makar ih nikad ne prodao..., pa kome ne odgovara njegova stvar i njegovo pravo, neka trazi blize sebi i svi sretni...

 To nazalost nije nista cudno. Oni koji salju gotove konfe dostavom napune cijeli komp sa stiraporom tak da on drzi hladnjak i graficku, a ne maticna ploca. Druga opcija je raskopat komp pa tak poslat.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 22:47 (Santana).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
Santana kaže...
shecky kaže...
nicky.sl kaže...
lange kaže...

moze mi se javiti na pp tko je uzeo sve ove komponente?

zanima me dali mu je kolega poslao jer meni vec dva dana ne salje paket (slusalice) a naravno sve mu uplaceno.

 

 E baš zbog takvih stvari jednostavno preskočim oglase u kojima piše "slanje nakon uplate"

 

 To je tvoje pravo ko kupca, i to je najpametnije... Ali isto tako ja naprimjer vise nikad ne bi nesto poslao uz placanje pouzecem pa makar mi i 100 puta postarinu unaprijed uplatio... Poslao sam komp za Rijeku prije nepunih godinu dana, placanje pouzecem, te glupan koji ga je narucio ga naravno nije preuzeo... Sve ok, komp mi se vratio, izgubio sam par kuna za postarinu, i nebi bio problem,  ali ja stvarno ne znam sta su ovi iz poste radili sa kutijom da je hladnjak procesora bio odvaljen od ploce te je izudarao cijelo kuciste iznutra, te je graficka slomila kopču na maticnoj i ispala iz slota... I mogao sam se jebat, zalit se upravi vodovoda... Najbolje je uvijek osobno  preuzimanje, sve ostalo je rizik i za prodavaca i za kupca...

Uplatio sam i ja dosta puta unaprijed, kako na njuski tako i ovdje, i uvjek je sve hvala kurcu proslo u najboljem redu....

Ali svoje stvari vise ama bas nikad ne saljem a da prije ne dobijem lovu, pa makar ih nikad ne prodao..., pa kome ne odgovara njegova stvar i njegovo pravo, neka trazi blize sebi i svi sretni...

 To nazalost nije nista cudno. Oni koji salju gotove konfe dostavom napune cijeli komp sa stiraporom tak da on drzi hladnjak i graficku, a ne maticna ploca. Druga opcija je raskopat komp pa tak poslat.

 Mislim da jos negdje na hardu imam slike pa cu ih staviti da vidis kako je sve bilo i vise nego dobro zasticeno, pa da vidis sto je stoka uspjela od paketa napraviti, kao da su ga namjerno bacali po kamionu ili se cijelim putem kotrljao... A posto sam slao najjeftinijom mogucom opcijom bez ikakvog osiguranja i zastite mogao sam se jebati, eto.. 

16 godina
online
Re: [Prodaja] Razne komponente
shecky kaže...
nicky.sl kaže...
lange kaže...

moze mi se javiti na pp tko je uzeo sve ove komponente?

zanima me dali mu je kolega poslao jer meni vec dva dana ne salje paket (slusalice) a naravno sve mu uplaceno.

 

 E baš zbog takvih stvari jednostavno preskočim oglase u kojima piše "slanje nakon uplate"

 

 To je tvoje pravo ko kupca, i to je najpametnije... Ali isto tako ja naprimjer vise nikad ne bi nesto poslao uz placanje pouzecem pa makar mi i 100 puta postarinu unaprijed uplatio... Poslao sam komp za Rijeku prije nepunih godinu dana, placanje pouzecem, te glupan koji ga je narucio ga naravno nije preuzeo... Sve ok, komp mi se vratio, izgubio sam par kuna za postarinu, i nebi bio problem,  ali ja stvarno ne znam sta su ovi iz poste radili sa kutijom da je hladnjak procesora bio odvaljen od ploce te je izudarao cijelo kuciste iznutra, te je graficka slomila kopču na maticnoj i ispala iz slota... I mogao sam se jebat, zalit se upravi vodovoda... Najbolje je uvijek osobno  preuzimanje, sve ostalo je rizik i za prodavaca i za kupca...

Uplatio sam i ja dosta puta unaprijed, kako na njuski tako i ovdje, i uvjek je sve hvala kurcu proslo u najboljem redu....

Ali svoje stvari vise ama bas nikad ne saljem a da prije ne dobijem lovu, pa makar ih nikad ne prodao..., pa kome ne odgovara njegova stvar i njegovo pravo, neka trazi blize sebi i svi sretni...

 Sry na off-u, al uff, sad me znoj oblijao. 2012/13. kupio tu cijeli PC koji je išao doslovno preko cijele HR jug>sjever, srećom sve ok.
Onda 2016. Istok>sjever. E tu je već bilo ozbiljno, znači HAF 212 evo cooler i 10x i on i ja, da bude PC polegnut tako da je cooler prema gore i naznačeno na kutiji strelicama kako treba okrenuti.

Dođe meni nakon 3,4 dana PC, strelice gore reko super i otvorim. PC naopačke. Pola kile hladnjaka tako drndalo lijepom našom. Al sretno je završilo, čovjek se ispričao veli da nema pojma kako je na kraju uspio naopako (a ovi vidjeli strelice i cijelim putem tako ). Ploča bila malooo svinuta, al sam ga polegnuo kontra i ostavio par sati prije upotrebe (naravno i nakon provjere dal je sve još čvrsto). Tek sad shvaćam kakvo njesra je moglo biti (a nije baš bio budget PC 2016. 6700K bazirana strojčina). Koji bi to bio show da se pokidalo, pušing par soma kuna samo tako...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
ivan_iv kaže...

chill out man, daj mi 48h da posaljem

 sve ok.jucer si rekao ako ne stignes poslat da ces danas poslati.

danas se ne javljas na poruke pa te zovem i ti mi kazes da ces danas poslati. cekam do 21.00 da mi posaljes potvrdu tiska da si poslao i nista. namjerno sam naveo tisak jer je tebi tako najjednostavnije.

netrebas ici u postu i cekati.

i onda sam ti napisao ako danas ne posaljes da odustajem od kupnje.

ako nesto prodaje i kupac ti uplati mislim da je dovoljno 24h a ne 48h da posaljes a ja sam se slozio ajd nek bude i 48h i opet nista.

 

6 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

ja dosta prodajem, problem kod placanja pouzecem je da sam (na svu srecu) samo 2x imao losa iskustva, ali ako je skuplja stvar, kazem uplati za postarinu pa ako odustane opet OK...

 

a to za preskakanje oglasa koji traze placanje unaprijed - ebay anybody? :D

 

ali da, kuzim da ljudi znaju zajebat... i jedna i druga strana... :/

NULL!=NULL
4 godine
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
ivan_iv kaže...

chill out man, daj mi 48h da posaljem

 Ako tražiš uplatu unaprijed onda se slanje odradi isti dan kad si uplatu primio.

Have no fear, Vlad is here
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
VladimirLem kaže...
ivan_iv kaže...

chill out man, daj mi 48h da posaljem

 Ako tražiš uplatu unaprijed onda se slanje odradi isti dan kad si uplatu primio.

 a bas to.

lova je sjela u utorak ujutro.

hvala bogu tiska ima na svakom cosku. em razmjenili smo brojeve mobitela i bio bi red  da je poslana poruka: oprosti, nisam stigao danas poslat, budem sutra. 

14 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
Ajmo biti realni, za ovako nesto bi se trebalo letiti s foruma.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
Jakovp kaže...
Ajmo biti realni, za ovako nesto bi se trebalo letiti s foruma.

Slazem se, iako nije jedini koji je ovako malo komotniji. Ako se tu na forumu ne mozemo dogovoriti ko ljudi onda ne znam uopce u cemu je poanta.

15 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

I dobro, kakav je rasplet ove trakavice, jel roba poslana ili nije?

12 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

evo,dobio poruku prije sat vremena sa sifrom paketa.

e sad,samo da su slusalice kako su opisane u oglasu (a valjda jesu)!

ma sve bi bilo ok da se kolega javio porukom: nemogu danas ni sutra (izmislis nesto,na terenu sam,itd) i sve 5.

l kazem bdemo vidjeli kada dodu slusalice.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente

Prodavac je pouzdan - trgovao s njim, vjerujem da ce ti doci onakve kakve su opisane.

12 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

tnx...

a nadam se da je ;-)

kazem,samo da je napisao poruku: nemogu danas,budem sutra,prekosutra i sve 5

5 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

ma sve je to ok.. ja sam prosli tjedan uzeo prakticki novu maticnu od kolege s foruma, dodem po plocu nema sata kablova, dodem doma nema sarafa ni standa za m2, krenem sastavljat racunalo vidim da lim koji je dao uopce nije od te ploce  eo vec tjedan dana salje lim, a sarafa i standa nigdje  zali boze zivaca pokraj nove tuf b450 gaming pro za 750kn pa makar imala i najgori vrm u svemiru 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
paqsha kaže...

ma sve je to ok.. ja sam prosli tjedan uzeo prakticki novu maticnu od kolege s foruma, dodem po plocu nema sata kablova, dodem doma nema sarafa ni standa za m2, krenem sastavljat racunalo vidim da lim koji je dao uopce nije od te ploce  eo vec tjedan dana salje lim, a sarafa i standa nigdje  zali boze zivaca pokraj nove tuf b450 gaming pro za 750kn pa makar imala i najgori vrm u svemiru 

 slobodno ti napises koji je to forumaš 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
lange kaže...
paqsha kaže...

ma sve je to ok.. ja sam prosli tjedan uzeo prakticki novu maticnu od kolege s foruma, dodem po plocu nema sata kablova, dodem doma nema sarafa ni standa za m2, krenem sastavljat racunalo vidim da lim koji je dao uopce nije od te ploce  eo vec tjedan dana salje lim, a sarafa i standa nigdje  zali boze zivaca pokraj nove tuf b450 gaming pro za 750kn pa makar imala i najgori vrm u svemiru 

 slobodno ti napises koji je to forumaš 

 Čekaj da mu pošalje sve dijelove. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 21:55 (hummer0).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente

Iskreno bit cu jako iznenaden ako to bude slucaj, jer je na kraju nakon podsjetnika svaka 2 dana dao mami da ona posalje.  Tako mi i treba kad sam glup. 

8 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
paqsha kaže...

ma sve je to ok.. ja sam prosli tjedan uzeo prakticki novu maticnu od kolege s foruma, dodem po plocu nema sata kablova, dodem doma nema sarafa ni standa za m2, krenem sastavljat racunalo vidim da lim koji je dao uopce nije od te ploce  eo vec tjedan dana salje lim, a sarafa i standa nigdje  zali boze zivaca pokraj nove tuf b450 gaming pro za 750kn pa makar imala i najgori vrm u svemiru 

da, bome si se zeznuo, tuf b450 pro je best buy sto se tice b450 ploca, top zvuk, hladenje, vrm-ovi, 2x m.2 ssd slota...

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
paqsha kaže...

Iskreno bit cu jako iznenaden ako to bude slucaj, jer je na kraju nakon podsjetnika svaka 2 dana dao mami da ona posalje.  Tako mi i treba kad sam glup. 

 zasto mislis da si ispao glup?

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
paqsha kaže...

ma sve je to ok.. ja sam prosli tjedan uzeo prakticki novu maticnu od kolege s foruma, dodem po plocu nema sata kablova, dodem doma nema sarafa ni standa za m2, krenem sastavljat racunalo vidim da lim koji je dao uopce nije od te ploce  eo vec tjedan dana salje lim, a sarafa i standa nigdje  zali boze zivaca pokraj nove tuf b450 gaming pro za 750kn pa makar imala i najgori vrm u svemiru 

Koju si plocu uzeo? Barem podijeli ime forumasa da znamo pripazit. Meni je slicnu stvar napravio jedan s njuske koji izgleda ko najveci lopov, a svejedno je bez muljanja posteno vratio limić i kablove. 

 

B450 TUF Pro je na akciji bila 750kn, regularna cijena je oko 800-850kn i VRM je sasvim solidan, nije to ni blizu najgorem VRMa, a hladnjaci na VRMu su top klasa i npr. 2x bolji od 1500kn skupe X570-P.

 

Sto se tice M.2 šarafa ima jos jedan forumas na temi SSDa kojem treba, ali ti si iz Zagreba pa ako ne sredis mogu probat nać jer sam prilicno siguran da imam viska, samo trebam raskopat kutije.

 

Prvo probaj vidit s tim forumasem sta i kako, valjda ti je dao svoj broj mobitela..

5 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
lange kaže...
paqsha kaže...

Iskreno bit cu jako iznenaden ako to bude slucaj, jer je na kraju nakon podsjetnika svaka 2 dana dao mami da ona posalje.  Tako mi i treba kad sam glup. 

 zasto mislis da si ispao glup?

 Pa samo zato sto sam bio komotan i nisam previse gledao samo zato sto sam do sad imao super iskustva s ljudima s foruma. Ako su rekli da je u kutiji sve sto dolazi s nečim nije imalo ni potrebe provjeravati.

 

The_Fichek kaže...

Koju si plocu uzeo? Barem podijeli ime forumasa da znamo pripazit. Meni je slicnu stvar napravio jedan s njuske koji izgleda ko najveci lopov, a svejedno je bez muljanja posteno vratio limić i kablove. 

 

B450 TUF Pro je na akciji bila 750kn, regularna cijena je oko 800-850kn i VRM je sasvim solidan, nije to ni blizu najgorem VRMa, a hladnjaci na VRMu su top klasa i npr. 2x bolji od 1500kn skupe X570-P.

 

Sto se tice M.2 šarafa ima jos jedan forumas na temi SSDa kojem treba, ali ti si iz Zagreba pa ako ne sredis mogu probat nać jer sam prilicno siguran da imam viska, samo trebam raskopat kutije.

 

Prvo probaj vidit s tim forumasem sta i kako, valjda ti je dao svoj broj mobitela..

Glupo mi je odmah prozivati jer vidim da je kolega dosta trgovao ovdje i sigurno je sve do sad vise manje proslo ok kad se nitko nije zalio. Ovo sam sve vise napisao kao anegdotu.  Pustit cu mu jos par dana da posalje lim pa ako ne posalje podjelit cu ime da ljudi ubuduce pripaze. Za saraf i stand je vec rekao da ne moze pronaci ali mi se javio kolega Remzi da ima viska pa cu vidjeti s njim.

12 godina
offline
[Prodaja] Razne komponente

slusalice dosle.

pise u oglasu malo koristene,kao nove!! sve je ok sa njima samo su dosta koristene!!

toliko od mene.

14 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
lange kaže...

slusalice dosle.

pise u oglasu malo koristene,kao nove!! sve je ok sa njima samo su dosta koristene!!

toliko od mene.

 Ja stvarno ne kužim kako ljudi tretiraju opremu. Ja imam bežične sony slušalice koje su jako puno korištene, ali da im pokažem nekome ne bi znao jel su i jednom, stavljene na glavu. Strašno.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Razne komponente
lange kaže...

slusalice dosle.

pise u oglasu malo koristene,kao nove!! sve je ok sa njima samo su dosta koristene!!

toliko od mene.

Koje slusalice? Ja ne vidim nigdje slusalice u oglasu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice