[Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW

poruka: 6
|
čitano: 1.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW

Prodajem 34" ultrawide 4k monitor , ne stignem se igrati i to je razlog. Monitor sam kupio u njemačkoj ove godine, totalno je očuvan i ispravan.

Zainteresiranima šaljem slike na whatsapp ili viber

Cijena 6500kn fiksno

 

be Cool
15 godina
offline
Re: [Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW

A dobro ipak to sto si naveo u linkovima nisu IPS paneli i to je vec velika razlika. No nigdje ne gori prodao se ili ne prodao svejedno mi

be Cool
15 godina
offline
[Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW

Bojim se da ga za te pare tu nebuš prodal... pod tu mislim u RH, na forumu još manje.

Za pretpostaviti je da ga pokušavaš prodat za onoliko koliko si ga platio... sa njemačkom garancijom... u RH.

Sorry... fakat ne. Ak se bilo kaj desi monitoru, ko bu ga slal u Njem, i sa kojom službom? I koliko bu to na kraju koštalo?

 

Ovo je odokativno 5k kuna. Probaj u Njem dobit više ak možeš... a znaš da ne možeš.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 23:53 (Rhodin).
15 godina
offline
Re: [Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW
Rhodin kaže...

Bojim se da ga za te pare tu nebuš prodal... pod tu mislim u RH, na forumu još manje.

Za pretpostaviti je da ga pokušavaš prodat za onoliko koliko si ga platio... sa njemačkom garancijom... u RH.

Sorry... fakat ne. Ak se bilo kaj desi monitoru, ko bu ga slal u Njem, i sa kojom službom? I koliko bu to na kraju koštalo?

 

Ovo je odokativno 5k kuna. Probaj u Njem dobit više ak možeš... a znaš da ne možeš.

 ne znam ćemu imas potrebu komentirati nesto ako nisi zainteresirani kupac? jel ti toliko dosadno u životu

be Cool
15 godina
offline
Re: [Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW
Horned Reaer kaže...
Rhodin kaže...

Bojim se da ga za te pare tu nebuš prodal... pod tu mislim u RH, na forumu još manje.

Za pretpostaviti je da ga pokušavaš prodat za onoliko koliko si ga platio... sa njemačkom garancijom... u RH.

Sorry... fakat ne. Ak se bilo kaj desi monitoru, ko bu ga slal u Njem, i sa kojom službom? I koliko bu to na kraju koštalo?

 

Ovo je odokativno 5k kuna. Probaj u Njem dobit više ak možeš... a znaš da ne možeš.

 ne znam ćemu imas potrebu komentirati nesto ako nisi zainteresirani kupac? jel ti toliko dosadno u životu

Meni je jako dosadno u životu, a inače ako ne želiš raspravu imaš opciju zabrane komentara.

Sorry, to je tako. Za situacije gdje ne želiš komentare, pozitivne ili negativne po sebe, imaš tu opciju, ili njuškalo. Nhf i sretno sa prodajom.

14 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Prodajem Monitor Alienware AW3418DW

Najjaci dio je "fiksno" na kraju oglasa

 

Ti kuzis da je novi s dostavom znacajno jeftiniji od tvoga?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 10:42 (ansha).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice