[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 1.500
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Prodaja] MSI RX 580 8GB Gaming X Plus

Prodajem navedenu grafu. Grafa je pod garancijom do 5/2020. Koristena iskljucivo za gaming. Kutija,racun...

 

Cijena: 1000kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 13:07 (BeLLicus).
9 godina
offline
[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

Ajde oce se vise neko normalan javiti za grafu, ili mi nudite 100 eura ili me ispilate sa 245 pitanja i onda kad ja odg vi se vise nejavite, aj sad ozbiljno. Znaci grafa radi ko zmaj, prvi sam vlasnik, uredan racun u instar informatici kupljeno, garancija, vidite kutiju ko iz trgovine. Znaci bolje vam je kupit od mene neg novo, dobijete sve isto ko u trgovini a platite manje i jos kod mene znate da radi, kad kupis iz trgovine strepis oce se pojavit slika. Znaci u celofan sam je stavio, tvornicki zapakirao jos i naljepnice sam vam stavio od Msi u kutiju i cd sa drvierima jesu malo zastarili ali su tu. Imate i konektor dodatni 8 pinski dodatni za nadostukat na napajanje ak trebate, znaci tip top, bila u kucistu sa 4 ventilatora nije se ni razradila i najbolje godine su pred njom. Da nekupujem 2k monitor jos bi ju 5 godina ostavio. I ajd kupujte vise da kad izidije iduci tjedan rx 5700xt da imam kes odma.

 

CIJENA samo danas 950 kuna. Nemojte da je stavim na njuskalo sad odma otice za iljadu ipo i onda ce vam bit zao. Jos cu potrosit svoje gorivo da odem do poste to vam i poslati i to vam necu obracunati.  

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 12:58 (BeLLicus).
13 godina
offline
[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

Dobar oglas.

Da nemam jednu sad bih je kupio ;)

12 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

meh đaba tona rama kad je 1060 3gb za 700kn osjetno brza u starijim dx11 naslovima gta5 itd

10 godina
offline
Re: [Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus
trpi kaže...

meh đaba tona rama kad je 1060 3gb za 700kn osjetno brza u starijim dx11 naslovima gta5 itd

 Jaca u tvojoj glavi, pogotovo ova verzija pretekne gtx 1060 6gb u novijim igrama i po 10ak fpsa. Razlika je i u tome da ce ova grafa imat support sljedecih 10 godima, sto znaci da moze postat samo jos bolja, dok na nvidiji svaki driver bar 1fps manje...

9 godina
offline
[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

Osla grafa kolegi sa foruma nemojte se vise javljati zivili.

16 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

Onaj tko je kupio, dobro je kupio.

16 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus
hahhaajaads kaže...
trpi kaže...

meh đaba tona rama kad je 1060 3gb za 700kn osjetno brza u starijim dx11 naslovima gta5 itd

 Jaca u tvojoj glavi, pogotovo ova verzija pretekne gtx 1060 6gb u novijim igrama i po 10ak fpsa. Razlika je i u tome da ce ova grafa imat support sljedecih 10 godima, sto znaci da moze postat samo jos bolja, dok na nvidiji svaki driver bar 1fps manje...

 Negdje ima 10 fpsa više, drugdje ima 10 fpsa manje. Po večini recezenata razlika ja 1-2% u večem presjeku igara. AMD uloži u optimizaciju najzvučnijih igara, u mnoge druge ne uloži.

 

10 godina
offline
[Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

Razlika je vise od 2% 

16 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] MSI RX 580 Gaming X Plus

Govorim o GTX 6gb model koju je on spominjao. 3gb model ako maxaš teksture imati će grozne rezultate

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 11:35 (XXX).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice