[Prodaja] Kuciste i aio i rgb

poruka: 7
|
čitano: 1.032
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Kuciste i aio i rgb

Prodajem kuciste coolermaster mc500 kao novo bezznaka koristenja plus 3 rgb venta i traka s kontrolerom i vodeno artic liqvid 360 push pull 6 ventova sva oprema racuni iz linksa imam i kutije orginal

1200kn

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Kuciste i aio i rgb
augi80 kaže...

Prodaj ti bolje onaj i9 i njegovu ploču dok nije kasno.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Kuciste i aio i rgb
Valentin17 kaže...
augi80 kaže...

Prodaj ti bolje onaj i9 i njegovu ploču dok nije kasno.

 Samo da pitam, a zašto bi prodavao i9? Ništa ne napadam, samo sam znatiželjan. Zar je loš? 

Ili misliš da će izgubiti puno na vrijednosti kad izađe 3 serija Ryzen procesora?

Dario
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Kuciste i aio i rgb

Intelu će narast cijena nakon što izađu novi rayzeni !

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Kuciste i aio i rgb
CPU kaže...
Valentin17 kaže...
augi80 kaže...

Prodaj ti bolje onaj i9 i njegovu ploču dok nije kasno.

 Samo da pitam, a zašto bi prodavao i9? Ništa ne napadam, samo sam znatiželjan. Zar je loš? 

Ili misliš da će izgubiti puno na vrijednosti kad izađe 3 serija Ryzen procesora?

Pogledaj sliku. https://www.tomshardware.com/news/intel-disable-hyper-threading-spectre-attack,39333.html

Glavas_ZG kaže...

Intelu će narast cijena nakon što izađu novi rayzeni !

Jedan manje bitan razlog.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 20:13 (Valentin17).
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Kuciste i aio i rgb

Ne zajebavam se.

 

Malo puno je onih koji čekaju izlazak rayzena da bi kupili jeftinije Intele, svaki puta ista priča, svaku puta se čeka da AMD performansama konkurira Intelu ali po nižpj cijeni, i svaki puta AMD napravi neki Fluk vezano za performanse i cijene Intel cpu-a ostanu iste ili porastu.

 

Dakle, kad izađu rayzeni, i opet se pokaže da ne mogu konkurirati, svi ovi koji ''čekaju'' če počet kupovat Intel cpu-e što će rezultirati povećanjem potražnje, dakle porastom cijene.

 

Drugi, ,manje vjerovatan scenarij je da AMD stvarno dođe bok uz bok Intelu sa performansama, no onaj tko misli da će AMD prodavat konkurentne CPU-e za sitniš je ili lud ili glup, ako AMD bude imao proizvod, onda će ga i naplatit.

 

Sretno im.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Kuciste i aio i rgb
Valentin17 kaže...
CPU kaže...
Valentin17 kaže...
augi80 kaže...

Prodaj ti bolje onaj i9 i njegovu ploču dok nije kasno.

 Samo da pitam, a zašto bi prodavao i9? Ništa ne napadam, samo sam znatiželjan. Zar je loš? 

Ili misliš da će izgubiti puno na vrijednosti kad izađe 3 serija Ryzen procesora?

Pogledaj sliku. https://www.tomshardware.com/news/intel-disable-hyper-threading-spectre-attack,39333.html

Glavas_ZG kaže...

Intelu će narast cijena nakon što izađu novi rayzeni !

Jedan manje bitan razlog.

 Hvala na pojašnjenju! 

Dario
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice