[Prodaja] Intel G5400, G1820

poruka: 13
|
čitano: 1.576
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
[Prodaja] Intel G5400, G1820

Prodajem procesore:
Intel G5400,kutija,račun,jamstvo preko dvije godine 300 kn
Intel G1820, kutija, jamstvo isteklo, radi kao singerica 100kn
Dostava Tiskom na moj trošak.

15 godina
offline
[Prodaja] Intel G5400, G1820

Kakvi god da jesu, 100kn sa uključenom dostavom zaslužuje TU

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
Rhodin kaže...

Kakvi god da jesu, 100kn sa uključenom dostavom zaslužuje TU

  

Dvije su cijene u pitanju.

300kn za dvojezgreni cpu je previše.

 

15 godina
online
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
Silent horror1992 kaže...
Rhodin kaže...

Kakvi god da jesu, 100kn sa uključenom dostavom zaslužuje TU

  

Dvije su cijene u pitanju.

300kn za dvojezgreni cpu je previše.

 

 

Hoćeš ga džabe? Tako je najslađe, jelda?

Na nabavi je taj isti procesor 460 kn, ako netko traži takav procesor očigledno je da će uštedit...a druga stvar je što pojedinci na forumu očekuju da će kupiti za kikiriki doslovno pa preprodavati na njuškalu. I razumijem kada se komentira nekom na cijenu koja je u rangu nabave ili veća, ali mislim da ti je ovaj komentar totalno nepotreban jer je cijena 30 % niža od nabave, a nigdje nije uklesana u kamen što je najjače od svega. Ali dobro kontam, uvijek ima netko dežuran da mora radit antipromociju nečijeg oglasa, i za kraj ajmo se vratit na onu staru...ako ti se ne sviđa zaobiđi, vrlo jednostavno za primjenit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 17:25 (lobotomac90).
11 godina
offline
[Prodaja] Intel G5400, G1820

Poanta je da ga niko neće ni sa nabave za 460kn.

Ako bi neko htio složit komp za surfanje netom ok mu je kupit taj cpu za 200-250kn max.

Btw

Svejedno mi je za koliko ćešg prodat, samo sam se nadovezao na njegovu konstataciju o dva proca po 100kn, krivo je protumačio očito.

15 godina
online
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
Silent horror1992 kaže...

Poanta je da ga niko neće ni sa nabave za 460kn.

Ako bi neko htio složit komp za surfanje netom ok mu je kupit taj cpu za 200-250kn max.

Btw

Svejedno mi je za koliko ćešg prodat, samo sam se nadovezao na njegovu konstataciju o dva proca po 100kn, krivo je protumačio očito.

 

To je tvoje mišljenje, možda nekom bude odgovarao baš taj procesor kao što je meni u jednom trenutku. Ne diktiram ja cijene na tržištu, a zašto bih ga prodavao ispod cijene realno? Mogu ga i pokloniti tako.

I definitivno treba onemogućiti komentiranje u oglasima jer ovo postaje debiliziam sa komentarima i spamanjem, već sam spomenuo negdje prije da je previše toksičnih ljudi i komentara na forumu (ne mislim tu konkretno na tebe da ne shvatiš krivo, nego općenito).

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 17:55 (lobotomac90).
15 godina
offline
[Prodaja] Intel G5400, G1820

Ne, skužio sam da je jedan za 300, drugi za 100, ali čovjek uključuje dostavu u cijenu, doslovce kakav god da je CPU, 100kn sa dostavom vrijedi. Ovaj od 300kn, otom-potom, ali mislim da je čovjek OK, ponuda je razumna, samo to sam komentirao. Netko tko je iz Zg će lako za taj skuplji pregovarat ako mu je interesantan.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
lobotomac90 kaže...
Silent horror1992 kaže...

 

To je tvoje mišljenje, možda nekom bude odgovarao baš taj procesor kao što je meni u jednom trenutku. Ne diktiram ja cijene na tržištu, a zašto bih ga prodavao ispod cijene realno? Mogu ga i pokloniti tako.

I definitivno treba onemogućiti komentiranje u oglasima jer ovo postaje debiliziam sa komentarima i spamanjem, već sam spomenuo negdje prije da je previše toksičnih ljudi i komentara na forumu (ne mislim tu konkretno na tebe da ne shvatiš krivo, nego općenito).

 

Da, moje mišljenje.

Ako je dozvoljeno komentirati zašto bi ti smetalo ako neko komentira ?

Što se tiče spamanja i debilizama.

Zanimljivo je kako prodavaču nikad nije debilizam i spamanje ako uleti padobranac i za njegov oglas kaže kak je ultra mega giga turbo povoljan, a zapravo to nije tako, već samo je spam ako neko misli i iskaže mišljenje da je promašio sa cijenom, to jest da je precijenio artikal koji prodaje.

Znaš, simpa ste vi takvi tipovi koji imaju dvostruka mjerila a ful ste poštenih i iskrenih namjera.

 

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
lobotomac90 kaže... 

Hoćeš ga džabe? Tako je najslađe, jelda?

Ne kažem da forumaši ovdje ne pretjeruju pokušavajući srušiti cijenu, sam sam to delal dok nisam uvidil da nema koristi,

ali brate mili i neki prodavači su bezobrazni kao ti sada sa izrekama "ako ne prodam, neka stoji u kutiji", "ako ne prodam, ostavit ću sebi", "najbolje da ga poklonim" i sl. sranja,

kulko ja vidim niko od sudionika ovdje nije spominjao bilo kakvo poklanjanje, već je spomenuto da je cijena pretjerana, ništa više.

Jebga, ako ti se ne dopada, ugasi komentare ili još bolje ako želiš prodati za više, nemoj uopće oglas stavljat na IT forum di forumaši jako dobro znaju da za 200-250 kn nađeš QUAD CORE I5

koji gle čuda pregazi tvoga Pentiuma jer jebga, to je samo DUAL CORE procesor i ništa više.

ps. komentare možeš ugasiti koliko oćeš, ali srećom postoji TD, a njega se ne možeš spasit, znači ova druga opcija je pravi put i moj savjet.

ps. 2 pohvala za plaćanje poštarine, kombinacija cijene i poštarine kod drugog procesora je u redu po meni.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 19:08 (Valentin17).
15 godina
online
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
Valentin17 kaže...
lobotomac90 kaže... 

Hoćeš ga džabe? Tako je najslađe, jelda?

Ne kažem da forumaši ovdje ne pretjeruju pokušavajući srušiti cijenu, sam sam to delal dok nisam uvidil da nema koristi,

ali brate mili i neki prodavači su bezobrazni kao ti sada sa izrekama "ako ne prodam, neka stoji u kutiji", "ako ne prodam, ostavit ću sebi", "najbolje da ga poklonim" i sl. sranja,

kulko ja vidim niko od sudionika ovdje nije spominjao bilo kakvo poklanjanje, već je spomenuto da je cijena pretjerana, ništa više.

Jebga, ako ti se ne dopada, ugasi komentare ili još bolje ako želiš prodati za više, nemoj uopće oglas stavljat na IT forum di forumaši jako dobro znaju da za 200-250 kn nađeš QUAD CORE I5

koji gle čuda pregazi tvoga Pentiuma jer jebga, to je samo DUAL CORE procesor i ništa više.

ps. komentare možeš ugasiti koliko oćeš, ali srećom postoji TD, a njega se ne možeš spasit, znači ova druga opcija je pravi put i moj savjet.

ps. 2 pohvala za plaćanje poštarine, kombinacija cijene i poštarine kod drugog procesora je u redu po meni.

 

A nije bezobrazno čim se otvori nova tema uljetati sa spikom "brate previše je", "za tu lovu kupim i5 koji bolji" itd.? Jesam dao neku basnoslovno nerealnu cifru? Jel negdje piše da je fixno? Ako izuzmemo dostavu spustio sam cijenu 180 kn na proizvod koji novi košta 460 kn...što je tu nerealno ili puno? Koji i5 socket 1151 možeš kupiti za manje od 300kn? Ovog dualca neće nitko kupovati za gaming da su bitne 4 jezgre, nego za siću imaš CPU i GPU u jednom, sasvim dovoljno za nekog mainstream koirsinika kojemu PC služi za osnovno. Taj tvoj i5 koji pregazi ovog prdavca vrlo vjerojatno dolazi bez garancije, a ovaj moj ima skoro dvije i pol godine još, a ako se ne varam na cijenu komponenti itekako utječe garancija. Što je sada sa onom pričom da se u pravilu na relativno nove komponente koje imaju jamstvo cijena spušta 25-30%? O ciganjenju oko cijena ne moram ništa niti pričati, jer koju god cijenu stavio naći će se onih koji hoće rušit, pa me ne bi začudilo da mi i ovaj od 100 kn netko bude rušio, tako da možeš zaključiti da neće vjerojatno ni ovaj g5400 otići za 300 za što sam i ostavio prostora.Dosta dugo sam po forumima i Bug je definitivno izgubio neku forumsku kulturu, po meni ekspert puno efikasniji  za trgovanje, a i što se tiče nekog konstruktivnog savjeta, jer se ovdje sve okrene na pljuvanje nekoga ili nečega.

Eto barem sam nešto korisno saznao od ove debilne rasprave jer nisam znao da mogu sam onemogućiti komentare, ubuduće će tako i biti...nisam lik koji pati od TD-a i forumske reputacije tako da me to ne dira, ali kada već spominjemo i u najbezazlenijem komentaru se uvijek nađe neki diklić koji će stisnuti TD tako da je to baš neko relevantno mjerilo.

I da se vratimo na temu, cijena nije fiksna, nigdje to ni ne piše, toliko od mene. 

 

EDIT: Silent horror1992 

Pa naravno da mi smeta kada u startu krećeš sa spikom preskupo je i možda će to odmah nekoga odbiti od oglasa, logično da mi smeta ako me netko ciljano ide oštetiti, jer ja prvi to ne radim. Eventualno u inboxu probam spustiti cijenu, ako čovjek neće, hvala i doviđenja ukoliko mi ne paše, a ne javno popljuvat cijenu i biti uvjeren da je to super je je forum za komentiranje i na kraju se čudit kaD netko bude drzak.

Općenito smatram da je ikakvo komentiranje u oglasima, bili komentari pozitivni ili negativni debilizam, ima pravo komentirati onaj tko prodaje i to ukoliko spušta cijenu ili diže oglas na vrh, neka forumska pravila, no dobro vidim da ih ovdje nema. A zašto bih se referirao na forumaša koji mi nejde direktno naštetiti? Meni su simpa dežurni trgovci kao ti koji su ujedno i moralne vertikale.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 21:19 (lobotomac90).
15 godina
online
[Prodaja] Intel G5400, G1820

up, g5400 250 kn

8 godina
online
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820

....

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 16:37 (Vader).
8 godina
online
Re: [Prodaja] Intel G5400, G1820
Rhodin kaže...

Ne, skužio sam da je jedan za 300, drugi za 100, ali čovjek uključuje dostavu u cijenu, doslovce kakav god da je CPU, 100kn sa dostavom vrijedi. Ovaj od 300kn, otom-potom, ali mislim da je čovjek OK, ponuda je razumna, samo to sam komentirao. Netko tko je iz Zg će lako za taj skuplji pregovarat ako mu je interesantan.

 1150 je mrtav socket i najslabiji dual core cpu ne vrijedi 100 kn. 10-20 kn da, ali 100 kn ne.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice