Maticna do 500 kn

poruka: 47
|
čitano: 8.611
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Eo da predem na stvar jer neam vise zivaca oko maticnih se zezat..Naime moja maticna downclocka proc jer je ona takva i dize mi tlak pomalo jer to je kao da imam jednu jezgru od 2 ghz i bok a ovak imam 2 jezgre od 1 ghz radi maticne . Sad bi mi trebala maticna do 500 kn a da se moze clockat i da je po mogucnosti bolja od ove stare.Ako nema takvih onda neznam sta cu..Pogledajte u MY PC  da vidite koja maticna treba i o kojoj se radi.

 

Hvala svima na odogovrima.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Maticna do 500 kn

evo jedna u adm

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Maticna do 500 kn
Makić kaže...

evo jedna u adm

Da, samo što ta  matična podržava samo ddr 2 a ne ddr3, a  ati radeon 4670 ima ddr3 , tako da će imati ARTEFAKTE u igrama!

Goodbye
15 godina
offline
RE: Maticna do 500 kn
Axlus kaže...
Makić kaže...

evo jedna u adm

Da, samo što ta  matična podržava samo ddr 2 a ne ddr3, a  ati radeon 4670 ima ddr3 , tako da će imati ARTEFAKTE u igrama!

kakve veze ima memorija grafiče s matičnom pločom...

po tome bi 4870 isto imala artefekte jer matična ne podržaje ddr5....

pročitaj malo na netu pa onda piši...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
protjeran
offline
Maticna do 500 kn

evo prijatleju

nemoj se obazirat na ove DDR gluposti

po meni best buy do 500 kn

click

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
4 1 hvala 1
15 godina
offline
Maticna do 500 kn

ja bi opet da 10 kn više i uzea ovu od gigabyta...

a ovo o ddr-u mali ima 12 god, pa je doša solit pamet...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Maticna do 500 kn

Uzmi moju matičnu us3 koju ja imam i nećeš požalitCool

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Hvala svima na odogovrima..Eo jedno pitanje..Oce li biti ikakvog problema ko i na staroj grafickoj u pitanju da se nemoze stara clockat i da mi downclocka proc? ako  nece onda cu uzet doxyjevu ako se slazete.ako ne onda mi dajte jos prijedloga

 

 

Oprostite sto kasnim jer sam se morao pripremat za drzvano natjecanje koje je sutra pa se moram malo naspavat i najestNevinašce

 

EDIT: Dali je ta maticna sta je doxy preporucio i ova gigabytova bolja od moje i dali se moze clockat?

 

Hvala

 

EDIT 2: Ako nisam rekao ili sam zaboravio uskoro cu kupiti ovo dvoje i neku maticnu koju ce te dati

 

Napajanje 400W, CORSAIR CX Series CMPSU-400CXEU, ATX2 v2.2, 120mm vent.

 

VGA PCI-E SAPPHIRE ATI RADEON HD 4670, 512MB DDR4, DVI, HDTV

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 19:38 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Maticna do 500 kn
Makić kaže...
Axlus kaže...
Makić kaže...

evo jedna u adm

Da, samo što ta  matična podržava samo ddr 2 a ne ddr3, a  ati radeon 4670 ima ddr3 , tako da će imati ARTEFAKTE u igrama!

kakve veze ima memorija grafiče s matičnom pločom...

po tome bi 4870 isto imala artefekte jer matična ne podržaje ddr5....

pročitaj malo na netu pa onda piši...

Gle, ako mu nova matična koju će kupiti ne podržava DDR3, a on je napisao u MOJ PC da će kupiti grafičku Radeon 4670, onda će imati artefakte u igrama, jer mu je grafička kompatibilna s matičnom ali ne podržava DDR3, a Ati Radeon 4670 je DDR3. Bolje neka kupi neku novu matičnu koja podržava DDR3 nego da ima ARTEFAKTE!

ARTEFAKTI ARTEFAKTI
ARTEFAKTI ARTEFAKTI
Goodbye
14 godina
offline
RE: Maticna do 500 kn
Axlus kaže...
Makić kaže...
Axlus kaže...
Makić kaže...

evo jedna u adm

Da, samo što ta  matična podržava samo ddr 2 a ne ddr3, a  ati radeon 4670 ima ddr3 , tako da će imati ARTEFAKTE u igrama!

kakve veze ima memorija grafiče s matičnom pločom...

po tome bi 4870 isto imala artefekte jer matična ne podržaje ddr5....

pročitaj malo na netu pa onda piši...

Gle, ako mu nova matična koju će kupiti ne podržava DDR3, a on je napisao u MOJ PC da će kupiti grafičku Radeon 4670, onda će imati artefakte u igrama, jer mu je grafička kompatibilna s matičnom ali ne podržava DDR3, a Ati Radeon 4670 je DDR3. Bolje neka kupi neku novu matičnu koja podržava DDR3 nego da ima ARTEFAKTE!

Gle,nebi htio ti nista zamjeriti ali neznam onda zasto moj prijatelj nema artifekte ako ima maticnu neznam koju al sigurno nema ddr5 i ima HD 4870 GE DDR5

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
15 godina
protjeran
offline
RE: Maticna do 500 kn

Da. Isto kod mene. Ne znam za artefakte, ali ih nemam ni ja. matične je DDR2 support, a grafulje su bile DDR3 ili DDR5. Ni sad kad imam već 9 mjeseci ATI 4870 i igrao sam sve novije igre kao Crysis ili Far Cry 2, Most wanted, GRID nisam imao problema. Može biti? Ili? Hmm... zanimljivo. Nije mi nikada pala na pamet takva ideja!

@Axlus gdje si to saznao

They see it right, they see it well but they think this saves us from our hell
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 19:59 (stoncin3).
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Nemojte se bezveze svadat.Ak se vec svadate pokusajte mi odgovorit na pitanje gore .

 

Hvala

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Maticna do 500 kn
stoncin3 kaže...

Da. Isto kod mene. Ne znam za artefakte, ali ih nemam ni ja. matične je DDR2 support, a grafulje su bile DDR3 ili DDR5. Ni sad kad imam već 9 mjeseci ATI 4870 i igrao sam sve novije igre kao Crysis ili Far Cry 2, Most wanted, GRID nisam imao problema. Može biti? Ili? Hmm... zanimljivo. Nije mi nikada pala na pamet takva ideja!

@Axlus gdje si to saznao

Gle pogledaj malo po forumu, traži artefakte i vidi. No, ja znam da ovaj lik ima Asrock 775 Dual Vistu koja ne podržava ddr3 i ima Radeon 4670 , te ima artefakte: http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/problemi-artefakti/13135.aspx .

Goodbye
15 godina
odjavljen
offline
RE: Maticna do 500 kn
Fake_Alert kaže...
Axlus kaže...
Makić kaže...
Axlus kaže...
Makić kaže...

evo jedna u adm

Da, samo što ta  matična podržava samo ddr 2 a ne ddr3, a  ati radeon 4670 ima ddr3 , tako da će imati ARTEFAKTE u igrama!

kakve veze ima memorija grafiče s matičnom pločom...

po tome bi 4870 isto imala artefekte jer matična ne podržaje ddr5....

pročitaj malo na netu pa onda piši...

Gle, ako mu nova matična koju će kupiti ne podržava DDR3, a on je napisao u MOJ PC da će kupiti grafičku Radeon 4670, onda će imati artefakte u igrama, jer mu je grafička kompatibilna s matičnom ali ne podržava DDR3, a Ati Radeon 4670 je DDR3. Bolje neka kupi neku novu matičnu koja podržava DDR3 nego da ima ARTEFAKTE!

Gle,nebi htio ti nista zamjeriti ali neznam onda zasto moj prijatelj nema artifekte ako ima maticnu neznam koju al sigurno nema ddr5 i ima HD 4870 GE DDR5

Reci nam koju matičnu ima tvoj prijatelj pa onda piši!

Goodbye
14 godina
offline
Maticna do 500 kn
Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Maticna do 500 kn
Fake_Alert kaže...

Dobro, kak želiš, no javi mi se kad dobiš artefakte

Goodbye
15 godina
offline
Maticna do 500 kn

Hahahahahahahaa....

Axius, gle nemas pojma sta bi ja sad morao nabavljat DDR5 maticnu sa HD4890...

Gle to ti nema veze, lupetas gluposti to se dobije zbog krivih/starih  i sl. drivera ili pak do neceg drugog al nema veze sa Radnom memorijom.

 

A AMD nema kontroler za DDR3, tako da mu džaba, jos maticne sa oba utora su nikakve 100 problema znam jer frend mi ima!

I don't care...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Moj problem stoji PlačPlačSmijeh

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Maticna do 500 kn

Nisam siguran ali mislim da je ova od Gigabytea dobra i za overclocking... Slobodno postajte ako sam u krivu!Sramim se

They see it right, they see it well but they think this saves us from our hell
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Znam al vidim da nisi vidio koji procesor imam,imam AMD ne intel i dal je dobra ona gore maticna koju sam napisao iz linksa?

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Maticna do 500 kn

Uhhh... oops nisam gledao procesor. Sry Sramim se Mislim da nforce nisu neke overclockerske ploče

They see it right, they see it well but they think this saves us from our hell
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 21:29 (stoncin3).
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Neznam ni ja zato i pitam dal se mogu clockat,prijatelj koji je na ovom forumu 15 mj necu ga imenovat,reko je da se ona moze clokat,stvarno neznam pa pitam dal moze

 

BTW dal je bolja od stare?a mislim da je i stara crkla pa zato i pitam sve ovo u utorak se ide po maticnu

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 21:35 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Maticna do 500 kn

1. Kao prvo ova matična što ti je Makić preporučio je BOG i Batina od matične u rango oko 500kn,

ja je imam i radi odlično, super se clocka, ima podršku da ddr2 1200 te sve nove am2 i am3 procesore.

 

2. Kao drugo ovaj dečko s artifaktima grafičke ddr2 i 3 je tipični budala i noob, bolje da šuti ili se prvo dobro obratuje osnovama prije nego progovori, memorija grafiče nema veze sa memorijom sistema de ce ddr2 još duuuuuuugo vladat na matičnim pločama tako da zaboravi ddr3 bar jos 2 god.

14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Hvala ti na odgovoru..Eo sam jos jedno pitanje i moze lock.

Kakva je ta koju je markic preporucio s ovom iz Linksa sta sam je ja gore napisao?

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Maticna do 500 kn

Ja bih uvijek prije uzeo GIGABYTE jer vjerujem da je kvalitetnija i pouzanija od Asrocka ako si na to mislio.

 

Ja sam u Vemilu uzeo ovu i platio toliko, kad bih ponovo kupovao istu bih uzeo:

http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010774

 

Ako misiš na onu Gigabyte sa nvidia chipsetom, to ne bih preporucio jer je vec zastario chipset i nema tolike mogučnosti kao AMD-ov 770.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 21:53 (bik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Maticna do 500 kn

u ADM-u je jeftinija.Aj hvala svima na odgvoorima i laku nos

 

BTW :D kolko bum mogo s njom bit s obzirom na nove procesore i bog te pita kaj nece sve vise izac.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Maticna do 500 kn

nisu loše te Asrock ploče,ima san jednu(neznan koji model da me ubiješ),na njoj je bia athlon x2 4000+ koji je radia na 2.75ghz misecima a sad ga sestra loži.Mislin da se za te pare nebi zaj... ako je uzmeš

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Maticna do 500 kn
Fake_Alert kaže...

u ADM-u je jeftinija.Aj hvala svima na odgvoorima i laku nos

 

BTW :D kolko bum mogo s njom bit s obzirom na nove procesore i bog te pita kaj nece sve vise izac.

  Ma Gigabyte MA770-UD3 je definitivno najbolja matična do 500kn. Što se tiče procesora, miran si jer ima AM2+ socket u kojega idu i AM3 procesori, dakle procesore možeš i najnovije, ali je porblem u RAM-u, ne možeš DDR3, samo DDR2...

14 godina
offline
Maticna do 500 kn

Uh dobro je onda jer imam ddr2 u svojoj ploci pa da netrebam i rame kupit,a i mislio sam jos gigu stavit jer je ovo malo u ovo vrijeme za igre...

 

Hvala svima,definitno ova sta je markic iz adm preporucio maticnu..Pozdrav ljudi

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 8:44 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Maticna do 500 kn

Gigabyte MA770-UD3 --- odlicna ploca. imam je doma i sve 5

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice