Framedropovi

poruka: 10
|
čitano: 1.730
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Frame dropovi

koju god igru da igram fps drasticno pada,konfa je pod moj PC,presao sam s x2 unlockanog u x4 (na kojem mi se ovo također događalo) na fx 8150(da,znam da sam konj jer nisam uzeo i5 3330 za te pare i to si nikada ne cu oprostiti {#})

 

jel ima veze proc od 125w na maticnoj od 95w?

 

dosad sam flashao bios,nekoliko puta reinstalirao OS(win 7 i 8),probao svakakve fixeve,prekopao cijeli google itd.

 

pucajte,proc,ramovi,maticna,softver?komp mi je uklet?u zivotu nisam odigrao postenu partiju bf3 bez fps dropa/BSOD-a ili neceg treceg {#}

battlelog:KICKASS_HR
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Frame dropovi

Problem je HD6670 - preslaba kartica za igranje bez dropova.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 1:09 (Don Kihoty).
12 godina
protjeran
offline
Framedropovi

kompa pa di ćeš ti BF3 igrat bez grafe tipa HD7750 ? To je zahtjevna igrica

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Framedropovi

pogledat cu zauzece CPU i GPU kad instaliram bf3 natrag,zaboravio sam napravit backup prije reinstalla,a patchevi i DLC-ovi imaju dosta giga

battlelog:KICKASS_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 1:23 (kurt).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Framedropovi

Nema ti to ništa sa zauzećem procesora. Jednostavno je to preslaba kartica za BF3:

http://www.anandtech.com/bench/Product/613

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Framedropovi
Don Kihoty kaže...

Nema ti to ništa sa zauzećem procesora. Jednostavno je to preslaba kartica za BF3:

http://www.anandtech.com/bench/Product/613

 

 

ajde,to mi je drago.mozda uzmem neku polovnu 6850-ku za 800 kn uskoro,tek toliko da sam miran sa bf3 i bf4 na low postavkama {#}

battlelog:KICKASS_HR
14 godina
protjeran
offline
Re: Framedropovi

Da si ostao na unlockanom X4 i umjesto FX-a uzeo HD6850/HD7770/GTX560/GTX650, bilo bi ti super.

 

Ali za 800Kn HD6850 je super kupnja.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
neaktivan
offline
Framedropovi

nove nevolje {#} bog me mrzi

 

zna mi se dogodit da se ekran ugasi,odnosno sva periferija se ugasi i ne reagira,a komp nemogu ni resetirati,moram ga bas na napajanju.Kad upalim prime95 (drzim ga upaljenog par sekundi zbog slabe maticne,da ne pregori)i ugasim ga kompu se to isto desi nakon nekoliko sekundi,sve prestane reagirati

 

pretpostavljam da je maticna/cpu jer se to događa otkad sam njih stavio,koje bi bilo,mogu nekako provjerit?

battlelog:KICKASS_HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 23:21 (kurt).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Framedropovi

Inače da potvrdim ovih par postova gore za HD 6670, imao sam ju i to DDR3. Ta kartica je pre slaba za full hd i normalno je da se dešavaju ogromni fps dropovi i nije ti procesor kriv za to. I daj odnesi taj komp na servis ako imaš garanciju pa nek vide šta nije u redu sa komponentama.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Framedropovi

Došlo je toplije vrijeme, možda ti se PC pregrijava.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice