Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

poruka: 12
|
čitano: 2.897
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

Za pocetak bi se htio ispricati ako ova tema vec postoji (ja ju nisam pronasao). Dakle htio bi si kupiti jedan mali prjenosnik (u zadnje vrijeme ih cesto vidjamo na tv reklamama i sl.) cisto za internet;chat,facebook ,eventualno za pisanje još nekog malog texta ili prezentacije( windowsi nisu obvezni moze i linux i to (tako da je za operativni sustav svejedno)...I sada dolazimo do problema neznam kojega izabrati (htio bi da mu cijena bude ispod 4000kn (mislim da sam s cijenom cak malo pretjerao) i vazno mi je da bude novi- pod "novi" mislim na to da ga sad ne kupim idem iduci mjesec u trgovinu a ono tamo najnoviji model po istoj cijeni.Pa bih zamolio neke ljude na ovom forumu koji  imju iskustva s tim da mi pomognu (pokusjte zanemariti ono "asus eee pc" to sam dao samo za primjer

                             i da sorry na text pogreskma (imam novi tipkovnic...i to...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

Tržište nebook-a je u eksploziji i brzo raste, tako da ti novi modeli izlaze jako često, sada će ubrzo izaći i dvojezgreni atomi. Inače ti od trenutno dostupnog preporučujem Acer Aspire One

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

Meni je za oko zapeo ovaj - Toshiba NB100, iako je malo skup (3100kn). Dobra opcija je i Acer Aspire One - 2400kn.

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr follow us > twitter.com/linuxzasve
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izab
ambivalent kaže...

Meni je za oko zapeo ovaj - Toshiba NB100, iako je malo skup (3100kn). Dobra opcija je i Acer Aspire One - 2400kn.

 Ja nikako nebih uzeo taj model acera, rađe ovaj s HDD-om od 160GB nego ovaj tvoj s SSD -om od 8GB
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

Definitivno si trebaš pogledati Acer Aspire One.

Vrhunski mali netbook. Najpopularniji (zasluženo) u kategoriji.

 

Jako praktičan i funkcionalan. Odlično napravljen. Ma milina.

Pitaj ako te štogod zanima u vezi njega.

Povrati u rijeku pasji skote Pojedi novac i reci HVALA TI ŽIVOTE!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

MSI Wind sa 10" ekranom i 160Gb diskom, cca 3000kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izab
stef kaže...

MSI Wind sa 10" ekranom i 160Gb diskom, cca 3000kn

 Slažem se sa stefom

Moj Komp>> CPU: Intel Core 2 Duo E6600 2400 MHz MBO:Asus P5B GPU:Nvidia GeForce GTX 260 RAM:2X 2gb Kingmax(800MHz) Monitor:LG TV Kuciste:Chieftec Medium tower
15 godina
neaktivan
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

slažem se sa svima biraj možda eee pc

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izabrati

Postoji li neki netbook s vecom rezolucijom od 1024x600?

***** Maxxy *****
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izab
Danny_HR kaže...

Definitivno si trebaš pogledati  Acer Aspire One

Vrhunski mali netbook. Najpopularniji (zasluženo) u kategoriji.

 

Jako praktičan i funkcionalan. Odlično napravljen. Ma milina.

Pitaj ako te štogod zanima u vezi njega.

Jucer sam bio u hg spotu i isto mi se ucinilo da je najbolji Acer Aspire One (još sam trazio msi wind (nemaju ga) ali nekako nije isplativo jer mu je cijena skoro duplo veca od acera a samo je malo bolji
Pointless
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 12:09 (777-EL-777).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izab

http://www.bug.hr/forum/topic/prijenosna-racunala/acer-aspire-one-sblue-atom/20222.aspx    - molim vas da i tu odgovorite (ako znate jasno) jer  pitanje vrijedi i za mene.

Pointless
16 godina
offline
RE: Koji mali prinosnik (tipa asus eee pc..) izab
Mislim da s njime budeš i najzadovoljniji.

MSI je dobar, ali to kaj ti veliš, ako uzmemo u obzir cijenu i kompletni dojam, AAO je bolji izbor.
Povrati u rijeku pasji skote Pojedi novac i reci HVALA TI ŽIVOTE!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice