Ipad- par pitanja

poruka: 6
|
čitano: 2.630
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ipad 2- par pitanja

htio bi kupit ipad koji bi mi sluzio kao prijenosno racunalo. pitanja su sljedeca

1. dal se je bolje uzet 3g model? dal vi koji ga imate koristite puno ta j 3g ili se to ne isplati?

2. dal mogu na njega metnut filmove s prijevodom? znaci dali postoji neki program koji cita prijevode?

3. ako bi ga ja kupio negdje vani dal garancija vrijedi u svim drzavama ili samo tamo gdje sam kupio, znam da macovima vrijedi svugdje ali iphone-ima ne a za ipad neznam.

4. vidio sam da ima za kupit nastavak koji se usteka u onaj utor za punjenje i daje prikljucak za sd kartice, dal se moze tako prosiriti njegova memorija ili to sluzi za nesto drugo?

eto to je zasad to. hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ipad- par pitanja

ajde neko

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ipad- par pitanja

A da probas na pravoj temi? Recimo "Rucna racunala"?

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ipad- par pitanja
Ma nisam vidio da to postoji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipad 2- par pitanja
mar123 kaže...

htio bi kupit ipad koji bi mi sluzio kao prijenosno racunalo. pitanja su sljedeca

1. dal se je bolje uzet 3g model? dal vi koji ga imate koristite puno ta j 3g ili se to ne isplati?

2. dal mogu na njega metnut filmove s prijevodom? znaci dali postoji neki program koji cita prijevode?

3. ako bi ga ja kupio negdje vani dal garancija vrijedi u svim drzavama ili samo tamo gdje sam kupio, znam da macovima vrijedi svugdje ali iphone-ima ne a za ipad neznam.

4. vidio sam da ima za kupit nastavak koji se usteka u onaj utor za punjenje i daje prikljucak za sd kartice, dal se moze tako prosiriti njegova memorija ili to sluzi za nesto drugo?

eto to je zasad to. hvala unaprijed

1. 3g model uzmi svakako. kod nas wifi nije tolko raširen, a microsim od vipa koji ja koristim ti je 50kn za 1gb. nije puno.

2. imaš puno programa za titlove, ja koristim vlc

3. neznam

4. nastavak ti koristi da možeš skinut slike i sl. ne proširuje memoriju. u paketu dobiješ i usb priključak. ja imam 16gb 3g (14gb u stvarnosti) model i malo mi je premalo memorije. moja preporuka ti je barem 32gb

15 godina
offline
Ipad- par pitanja
A jel bi mogo kad bi spojio taj usb na njega stavit stick u to pa da cita filmove? 3g model s 32 gb mi je skupo uzimat pa cu valda uzet 16 gb 3g.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice