Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.261.755
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa,

 

U potrazi sam za novim "gaming" laptomom.

Najvažnije mi je da laptop ima dobar ekran, da se što manje zamaraju oči te da baterija solidno traje kad se ne igraju igrice

Koristio bih ga većinom za MS Office alate, surfanje i ponekad igranje igrica kao što su Forza Horizon 4, GTA V.

I u budućnosti bih volio da pokrene GTA VI :D

Laptop bih spajao ponekad na veliku televiziju radi boljeg dozivljaja

Zanima me je li dobar ovaj Lenovo na ekupi:  https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-Gaming-3-15ARH05%2C-82EY0099SC%2C-15%2C6-FHD-IPS-120Hz%2C-AMD-Ryzen-5-4600H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-PCIe-NVMe-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-GTX-1650-Ti%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000369364

 

Sa Zaba karticom košta 5920kn i 5 godina garancije.

Zanima me je li to dobra kupnja, isplati li se čekati do rujna jer mi nije žurba za laptop.

Bude li na Amazon prime dayu boljih prilika, samo ne bih htio bas njemacku tipkovnicu ?

 

Hvala unaprijed :)

J... ti Joca Amsterdam mater!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Imam laptop Leonovo ideapad gaming 3. Posto ne mogu naći autopunjač 12/24 v, jer ne mogu nači koji je 135w. Planiram uzeti neki inverter struje 12/24/220 barem izlazne snage 300w. Što još trebam gledati? Jer piše i neka snaga u amperima. Stavio sam sliku strujnog adaptera od laptopa. Nadam se da mi netko može pomoći. 

 

https://postimg.cc/py6HzBwt

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 21:44 (Driv3rcro).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gaming Laptopi

Pokušajem si nabaviti novi lenovo legion 7 sa ryzen 7 5800h ili 9kom, 32gb ram, 3070 rtx i 2560x1440 displayom i sve to, jedino šta nalazim je na computer universe.de i to se izgleda čeka tjednima. Ideje savjeti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
Re: Gaming Laptopi

Tako i ja.. Zvao sam Mikronis i rekli su da nova iteracija Lenova 5 neće još vjerojatno 2 mjeseca u HR tako da ću ja vjv u DE uzet..

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
jel netko mozda narucivao prije preko computeruniverse.net?
3 godine
online
Gaming Laptopi

Lenovo Legion 5 preko laptopi.hr ima govno od ekrana15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, 120Hz, 45% NTSC, Free-Sync, DC dimmer).. sramota za laptop od preko 11 tisića kuna.. Opet mi i Indijci shit a ameri 300nitsa 165Hz 😤

 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Uzas kakvo sranje zele podvalit
2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 Znači poskupili su. Kad sam uzima u 3. mjesecu onda je koštao 1700 EUR za njemačko tržište, a za hrvatski porez me izašlo 1810 EUR

3 godine
online
Gaming Laptopi
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

marushin 

 

no gledaj bolje

 

 

82JU006BGE

 

a ovaj je

 

82JU006CGE

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 16:05 (Stric_Jura).
10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Legion 5 pro ako koga zanima može se kupiti u Mikronisu i Linksu.
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Da li je to za te novce best buy? Iako mi je i to malo iznad planiranog buđeta, šta bi još konkuriralo do te cijene? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
kizo-vg kaže...
Legion 5 pro ako koga zanima može se kupiti u Mikronisu i Linksu.

 Da li je to za te novce best buy? Iako mi je i to malo iznad planiranog buđeta, šta bi još konkuriralo do te cijene? 

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Reef kaže...
kizo-vg kaže...
Legion 5 pro ako koga zanima može se kupiti u Mikronisu i Linksu.

 Da li je to za te novce best buy? Iako mi je i to malo iznad planiranog buđeta, šta bi još konkuriralo do te cijene? 

 Kod nas ne. Za te novce najbolji izbor. Ako želiš proć jeftinije (a da je grafika rtx 3060) jedini izbor su ti acer i asus tuf koji su po svemu (kvaliteta izrade, ekran...)  mnogo lošiji od legiona 5 pro. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
Reef kaže...
kizo-vg kaže...
Legion 5 pro ako koga zanima može se kupiti u Mikronisu i Linksu.

 Da li je to za te novce best buy? Iako mi je i to malo iznad planiranog buđeta, šta bi još konkuriralo do te cijene? 

 Kod nas ne. Za te novce najbolji izbor. Ako želiš proć jeftinije (a da je grafika rtx 3060) jedini izbor su ti acer i asus tuf koji su po svemu (kvaliteta izrade, ekran...)  mnogo lošiji od legiona 5 pro. 

 Ako može neki link na best buy gaming do te cijene. Hvala unaprijed! 

3 godine
online
Gaming Laptopi

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-legion-5-pro-82jq0024sc-ryzen-7-5800h-16gb-1000gb-ssd-geforce-rtx-3060-6gb-16-wqxga-165hz-bez-os-sivo-015000669

Ja uzeo, na olakšanje svih koji čitaju moje spamanje po temi 😁 Javim dojmove ako ima zainteresiranih ^^

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
@marushin ja cekam rtx 3070 verziju. Trebala bi bit samo oko soma skuplja ali 15-20% vise fps-a
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 7:14 (Chaba).
9 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Uzeo i ja, mislim da se ne isplati čekat 3070 jer neće skoro doći kod nas, hrvatska je zadnja rupa na sviralu, a i cijena ti neće biti samo soma veća :D
Idem ga danas il sutra preuzeti. Koliko sam čitao, RAM se isplati upgrade, te ovaj lap ima 2 ssd slota pa si to odma razmišljam staviti.

3 godine
online
Gaming Laptopi

Pošto meni to više treba za posao nego za gaming mislim da sam sa ovom verzijom siguran jedno vrijeme.. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
marushin mogao si onda isti uzet sa 3050ti, nije velika razlika sto se tice gejminga ali je vise od 2000kn jeftiniji od 3060 na linksu
3 godine
online
Re: Gaming Laptopi

Al taj ima slabiji procesor (5600h).. Ma super zadovoljan sam s ovim, ovo mi je prvi laptop nakon kompova i nisam razočaran ni malo (možda bi baterija mogla trajati malo duže 😁) ali sve u svemu top ^^

6 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Chaba kaže...
@marushin ja cekam rtx 3070 verziju. Trebala bi bit samo oko soma skuplja ali 15-20% vise fps-a

 https://www.mikronis.hr/Proizvod/lenovo-legion-5-pro-amd-ryzen-7-5800h-3-20ghz-16gb-1tb-ssd-freedos-16-ips-wqxga-2560x1600-165hz-nvidia-geforce-rtx-3070-8gb-p-n-82jq00b6sc/24952

 

eto ti ga

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
uff ljuto skup, ali savrsen
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 20:01 (Chaba).
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Chaba kaže...
uff ljuto skup, ali savrsen

 Pa baš i nije ljuto skup, kad pogledaš cijene ostalih laptopa kaj se nude kod nas (sa rtx3070) ispada da je i najjeftiniji i najisplativiji s obzirom na hardver koji nudi.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO taj laptop je apsolutni best buy i value for money ove godine. Nijedni drugi mu ni blizu ne dolaze. Ja sam samo za svoj dzep komentirao :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 12:41 (Chaba).
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Chaba kaže...
PESfanCRO taj laptop je apsolutni best buy i value for money ove godine. Nijedni drugi mu ni blizu ne dolaze. Ja sam samo za svoj dzep komentirao :D

 Gledano iz perspektive džepa...da, ljuto je skup 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
@ante-sb ovaj koji sam ti linkao je puno bolji a jeftiniji. Ista graficka ali qhd display i to 16.
Za taj asus tuf sam gledao recenzije da mu je zaslon katastrofa. Koristi mislim TFT koji ima jako malu osvjetljenost koja je manja od 300nitsa i boje su mu blijede, ovaj lenovo ti ide do 500nitsa i ima IPS sto je deset puta bolje od TFTa. Pogledaj malo recenzije na youtubeu za taj Asus, njega ljudi bas ne preporucaju.

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-legion-5-pro-82js000lsc-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-geforce-rtx-3050ti-4gb-16-wqxga-165hz-bez-os-sivo-015000672
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice