Dell Inspiron N7110

poruka: 110
|
čitano: 56.530
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110
Denny007 kaže...

ocajan sam i trebam pomoc

Probao sam sve i svasta, i instalaciju po redoslijedu koji je Dell naveo, i ništa, wireless i dalje ne radi.  Od svih drivera sto su oni nabacali u tu mapu network, sto meni treba. A uostalom koliko vidim to su driveri za intelovu karticu, a u laptopu je Atherosova ??

Ima li tko dobre volje za pomoc ? Hvala unaprijed

Aj probaj instalirati windows 7 64 bit, pa po redoslijedu sve driver-e bez onog softvera za Blue tooth i mora sve raditi kao bombon...

 

Ja sam tri komada riješio po toj shemi bez beda :-)

 

ako zapne javi...

 

ps. ako je samo wifi driver problem probaj ga ručno dodati preko control panel-a u properties pa ga odvedi do mape u kojoj se nalazi upravljački program, sam bi ga trebao prepoznati u mapi i instalirati...

 

C

D

Mad, Bad & Dangerous 2 know
14 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Btw: jel netko uspio instalirati bluetooth na ovom laptopu? Imam taj laptop ali ni b od bluetotha nisam dobio.... :( Mislim, ne treba mi, ali ako već imam da barem znam da radi...

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Vec neko vrime trazim laptop dobrih specsa,za oko 5.5kkn,vidia sam taj model i sve se mislim da ga kupim,pa ako me moze neko savjetovat il podjeliti svoja iskustva sa tim modelom.Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110

:-) Meni radi sa windows update-a povučen Microsoft driver i radi kao bebica...

 

Bitno je ne napraviti grešku pa dići onaj khmm driver od DELL-a

 

lp

D

Mad, Bad & Dangerous 2 know
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110
Racek kaže...

Vec neko vrime trazim laptop dobrih specsa,za oko 5.5kkn,vidia sam taj model i sve se mislim da ga kupim,pa ako me moze neko savjetovat il podjeliti svoja iskustva sa tim modelom.Hvala

Pa ako trebaš gaming laptop ovaj model nije taj. 

 

Solidan PC dobre dijagonale i slike s dosta diska, baterija bombon a preporuka doplatiti za instalirane windows 7 sa već podignutim upravljačkim programima.

 

uglavnom za ured, programiranje, pisanje lalala izvrstan izbor.

 

ps. pogledaj Asus i7 seriju ;-)

 

lp

D

Mad, Bad & Dangerous 2 know
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110
dr.House2222 kaže...

Btw: jel netko uspio instalirati bluetooth na ovom laptopu? Imam taj laptop ali ni b od bluetotha nisam dobio.... :( Mislim, ne treba mi, ali ako već imam da barem znam da radi...

imam isti problem nazalost :( sve sam probao oborio sistem i redom insatalirao sve  al nije još uspijelo,a ne mislim ponovo obarati sistem a i ne treba mi !

samo sam razočaran Dellom mislim kao podrškom (kao support)  jer su pravo bezveze ,daju ti drajvera i nešto komplikuju sa njima !

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2012 19:13 (papi79).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110
uKLEti kaže...
Racek kaže...

Vec neko vrime trazim laptop dobrih specsa,za oko 5.5kkn,vidia sam taj model i sve se mislim da ga kupim,pa ako me moze neko savjetovat il podjeliti svoja iskustva sa tim modelom.Hvala

Pa ako trebaš gaming laptop ovaj model nije taj. 

 

Solidan PC dobre dijagonale i slike s dosta diska, baterija bombon a preporuka doplatiti za instalirane windows 7 sa već podignutim upravljačkim programima.

 

uglavnom za ured, programiranje, pisanje lalala izvrstan izbor.

 

ps. pogledaj Asus i7 seriju ;-)

 

lp

D

Hvala na savjetu,no u vezi s igrama,jedine igre koje zadnjih godina igram su DOTA tipa,LoL,HoN,Dota2...Imao sam Hp compaq 6720s,kupljen prije odp 6

godina i dosta ih je dobro podnosio.

14 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Onda ti je ovo sasvim OK laptop, može on vrtiti i puuuuno više od tih igara...

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Zna li netko da li ovaj laptop podržava ugradnju SSD-a? Nešto sam googlao ali sve mi to nešto sumnjivo....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110
dr.House2222 kaže...

Zna li netko da li ovaj laptop podržava ugradnju SSD-a? Nešto sam googlao ali sve mi to nešto sumnjivo....

Podržava 120Gb SSD sata ugrađen provjereno :-)

Mad, Bad & Dangerous 2 know
13 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Kakav je Inspirion N7110 u usporedbi s modelom N5520?

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_254_202&products_id=11729

 

I koliko je cca. trajanje baterija na oba?


 Add.

Naišao sam i na Asusov K53SM kao podosta zanimljiv, a sličan cjenovni rang:

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_254_199&products_id=11641 

 

Koji bi bio vaš izbor i zašto da birate između tri navedena?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 12:13 (notime).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Pozdrav, za početak ne bih miješao kruške i jabuke. Dell N7110 je 17" tako da se one ne može mjeriti sa ova dva, a od ova 2 malu prednost dajem Dell-u, jer ima nešto veći hard i godinu dana više garancije, a ako pak želiš laptop sa 17" onda si uzmeš N7110 kao i sam što sam napravio i to je to.... 

 

LP

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110

Hvala ti na odgovoru. Nije mi zapravo prioritet 17 ili 15 incha, ponajprije procesorska i grafička snaga, pa onda vrijeme trajanja baterije i eventualno težina laptopa.

Koristio bih ga za sve pomalo, igre, filmovi, lakša grafička i zvučna obrada, word processing. Neka tečnost sučelja mi je svakako bitna. 

 

I kad uspoređuješ Della i postavljenog Asusa - 15 inchne - istina je da Dell ima veći HD, no zato Asus ima 2 gigabajta više RAM-a, kao i grafičku s gigabajtom više memorije.

 

Sad, nisam baš proučavao nešto te komponente u zadnje vrijeme,  no 2 GB RAM-a više mi se ne čini na odmet. Dok za grafičku ne znam, tu sam čuo da je ATI-eva koja

je u Dellu ponešto jača i unatoč što ima 1GB od GT630 s 2GB. Je li tome tako, i koliko uopće ta grafička memorija igra ulogu? Također mi je zanimljivo što sam za Asusov

našao da ima sljedeće:

 

"IceCool Technololgy makes your PC experience cool and comfortable even during the longest computing sessions. Exclusive dual-sided motherboard design places hot components on the underside and away from users. Combined with heat pipes and vents, palm rests and typing surfaces stay cooler." 

 

I što po nekim korisničkim komentarima zaista zna održati laptop hladnim prilikom igranja i općenitog korištenja. Kako se Dell nosi po tom pitanju?

 

Hvala unaprijed

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Inspiron N7110
notime kaže...

Hvala ti na odgovoru. Nije mi zapravo prioritet 17 ili 15 incha, ponajprije procesorska i grafička snaga, pa onda vrijeme trajanja baterije i eventualno težina laptopa.

Koristio bih ga za sve pomalo, igre, filmovi, lakša grafička i zvučna obrada, word processing. Neka tečnost sučelja mi je svakako bitna. 

 

I kad uspoređuješ Della i postavljenog Asusa - 15 inchne - istina je da Dell ima veći HD, no zato Asus ima 2 gigabajta više RAM-a, kao i grafičku s gigabajtom više memorije.

 

Sad, nisam baš proučavao nešto te komponente u zadnje vrijeme,  no 2 GB RAM-a više mi se ne čini na odmet. Dok za grafičku ne znam, tu sam čuo da je ATI-eva koja

je u Dellu ponešto jača i unatoč što ima 1GB od GT630 s 2GB. Je li tome tako, i koliko uopće ta grafička memorija igra ulogu? Također mi je zanimljivo što sam za Asusov

našao da ima sljedeće:

 

"IceCool Technololgy makes your PC experience cool and comfortable even during the longest computing sessions. Exclusive dual-sided motherboard design places hot components on the underside and away from users. Combined with heat pipes and vents, palm rests and typing surfaces stay cooler." 

 

I što po nekim korisničkim komentarima zaista zna održati laptop hladnim prilikom igranja i općenitog korištenja. Kako se Dell nosi po tom pitanju?

 

Hvala unaprijed

 

:-) uz Dell-a 7110 imam još i Asus K73S i mogu ih oba komparirati pa evo toplo savjetujem Asus...

 

Sa Dell-om sam zadovoljan ali performanse i bug-free platforma je na strani Asus-a...

 

lp

D

Mad, Bad & Dangerous 2 know
14 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Pozdrav, prije Dell-a 7110 kojeg sada imam sam imao Asus F5V i zaista da kucnem u glavu (čitaj: u drvo :)) sam sa Asusom bio prezadovoljan. Služio me, a i još uvijek je u upotrebi, iako u umanjenom kapacitetu ali evo hvala Bogu ima 5 godina i nikakvih kvarova nisam imao. (s time da ga redovito servisiram, prašina, procesor pasta....). Kada sam kupovao novi laptop odluka je pala na Dell samo zbog toga što ima godinu dana duže jamstvo od Asusa. Istina, možda nisi tražio ovakav odgovor, ali eto ja sam ti rezimirao Asus vs. Dell iz moje perspektive. Definitivno moja 2 favorita....

 

LP

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

http://s17.postimage.org/6nrblum2m/Untitled.jpg

 

ovako izgledaju trenutne temperature.samo me zanima jesu ok?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dell Inspiron N7110
hitmanovich kaže...

http://s17.postimage.org/6nrblum2m/Untitled.jpg

 

ovako izgledaju trenutne temperature.samo me zanima jesu ok?{#}

Jel to i5 2450m gore ili neko jos snazniji ?
Cini mi se da su temperature vise nego oke kod mene rijetko kad padaju na 50 stupnjeva ( i5 2450m - Toshiba L850-131 ),a u GTA 4 nakon 5 minuta skoce na 95 stupnjeva.

Tom temperaturom se mogu postidjeti neki desktop procesori sa aftermarket hladnjacima ( naravno u laptopima su oslabljene verzije i TDP im nije velik ). 

12 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

i5 2430{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

zna netko zašto mi kad otvaram igru ne nudi opciju za odabir grafičke?pliz help

http://s7.postimage.org/yhdtorkt6/Untitled.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dell Inspiron N7110

Ekipa sa n7110 koliko vam traje baterija? 

I ima li iko da prodaje dijelove, treba ram i baterija vjerovatno :/

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice