Black Screen

poruka: 8
|
čitano: 2.311
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Black Screen

Koji bi mogao biti razlog tomu da se laptop ne zeli ukljuciti dok je "hladan"? Pojavi se samo crni ekran, ventilator radi. Tek nakon sto ga jedno vrijeme ostavim tako, ponovo ga ukljucim i sve normalno radi {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Black Screen

jel dizel il benzin ? {#}

 

hmm možda grafa rikava ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Black Screen

Pa ja bi rekao da je o grafi riječ. Na jednom forumu su mi predložili da napravim reflow, da laptop zamotam u deku i da ga ostavim da radi dok se ne ugasi {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Screen
xxx777 kaže...

Pa ja bi rekao da je o grafi riječ. Na jednom forumu su mi predložili da napravim reflow, da laptop zamotam u deku i da ga ostavim da radi dok se ne ugasi {#}

To neznam ko ti je reko ali bolje i da neznam.Reflow ti je privremeno rješenje max 3 mj ali vecinom puno prije rikne.Znaci preporucio bi ti reball puno bolje rješenje.

 

Ugl svakako bi trebalo prije napravit dijagnostiku.

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2013 8:00 (Mezethys).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Screen

100% grafika,jedino rješenje lemilica na vrući zrak ,ja sam svoj tako odradio i radi već godinu dana bez ikakvih problema.

Samo još jedno da li si ikada provjeravao temperature na laptopu,ako je začepljen hladnjak duže vrijeme onda možda nećeš imati sreće ,temperatura ti je uništila grafu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Screen
topa kaže...

100% grafika,jedino rješenje lemilica na vrući zrak ,ja sam svoj tako odradio i radi već godinu dana bez ikakvih problema.

Samo još jedno da li si ikada provjeravao temperature na laptopu,ako je začepljen hladnjak duže vrijeme onda možda nećeš imati sreće ,temperatura ti je uništila grafu.

U kolega imas srece ocito su kuglice u jako dobro stanju i napravio si dobar posao.Ako ces radit reflow prvo pogledaj dobro par videa na youtubu jer je vrlo lagano ali je isto tako i vrlo lagano skurit i savit maticnu tako da pripazi

Regen Servis Reball Akcija 250kn
11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Screen
topa kaže...

100% grafika,jedino rješenje lemilica na vrući zrak ,ja sam svoj tako odradio i radi već godinu dana bez ikakvih problema.

Samo još jedno da li si ikada provjeravao temperature na laptopu,ako je začepljen hladnjak duže vrijeme onda možda nećeš imati sreće ,temperatura ti je uništila grafu.

Provjeravao sam temperature, dok je ta ventilacija bila začepljena znalo mi se događat da procesor i grafička idu i do 95°C, ali ne vjerujem da je to uništilo grafu jer nakon što ugrijem laptop on se upali i sve radi normalo.

 

Znači sa ovom lemilicom na vrući zrak bi trebalo biti dobro? Imam ja i u školi predmet Dijagnostika i održavanje računala, profesor je baš prije jedno 2 tjedna govorio da imamo u školu tu lemilicu pa ću ga pitati da na vježbama pokušamo to napraviti ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Screen
xxx777 kaže...
topa kaže...

100% grafika,jedino rješenje lemilica na vrući zrak ,ja sam svoj tako odradio i radi već godinu dana bez ikakvih problema.

Samo još jedno da li si ikada provjeravao temperature na laptopu,ako je začepljen hladnjak duže vrijeme onda možda nećeš imati sreće ,temperatura ti je uništila grafu.

Provjeravao sam temperature, dok je ta ventilacija bila začepljena znalo mi se događat da procesor i grafička idu i do 95°C, ali ne vjerujem da je to uništilo grafu jer nakon što ugrijem laptop on se upali i sve radi normalo.

 

Znači sa ovom lemilicom na vrući zrak bi trebalo biti dobro? Imam ja i u školi predmet Dijagnostika i održavanje računala, profesor je baš prije jedno 2 tjedna govorio da imamo u školu tu lemilicu pa ću ga pitati da na vježbama pokušamo to napraviti ;)

Zagrijavaj samo grafički čip ,na temp. od 350 C 3-5 min ako neprođe prvi put,ponovi radnju još jednom.

Više laptopa sam odradio tako i još uvijek rade.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice