Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.718
|
čitano: 3.092.903
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
Slike vašeg Hardvera

Upgrade na r5 5600 bio zadnji na lageru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 18:24 (MGloc).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon skoro 3 godine koristenja GT2, bilo je vrijeme da se počastim novim satom. Kvaliteta izrade je na nivou, a najveće iznenađenje je bilo koliko je ustvari lagan. Na putu je silikonski remen tako da ga mogu nositi na jogging 

Edit: dodatna napomena: sat nema EKG senzor. Trenutno taj senzor imaju samo GT 3 Pro i Watch D. 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 10:49 (Brki1994).
9 godina
Slike vašeg Hardvera

Došla prinova 

Sapphire Pulse Gaming OC RX6700 10GB

9 godina
Slike vašeg Hardvera

MSI RX 6650 XT Gaming X - stigla u OS za 6 dana (s vikendom) iz DE preko Mailboxde (GLS).

12 godina
Slike vašeg Hardvera

novi procesor, nek se nade, Ryzen 7 5800X3D

6 godina
Slike vašeg Hardvera

Huawei Watch 3 Pro (par postova iznad) koji sam kupio prošli tjedan sam zamjenio za Huawei GT 3 Pro. Razlog zamjene je bio glomaznost prvog sata kao i hrpa funkcija koje ne koristim ili nisu moguće (e-sim). GT 3 Pro je po meni puno bolji izbor te mi je samo žao što mi taj nije bio prvio izbor. Fanastičan dizajn i materijal izrade, a sustav je nekšo lakši i uz bolje senzore nemam previše primjedbi.

Topla preporuka

I want to believe
6 tjedana
Slike vašeg Hardvera

sletjela fantomka 4080

12 godina
Slike vašeg Hardvera

Finalni komadi opreme dodani, Ryzen 9 5900X i Kingston KC3000 1TB

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
4 godine
Re: Slike vašeg Hardvera
Hvala Bogu nakon mjesec i pol dana stigao mi je kabel od Cablemoda.

Evo sada sve lijepo uredno izgleda i radi.

Lp
stick some iron in your mouth and pull the trigger.
12 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon mjesec dana muke s hlađenjem, riješeno na garanciju za par dana direktno preko NZXT-a. Dobio X63.

Naime, ovo nisam doživio, ni čuo ni vidio. X62 zadnjih par mjeseci radi-ne radi, pumpa oće-neće, temperatura tekućine na 47+, lupnem prstima po cijevima, klikne i proradi, onda radi par dan-dva-tri, pa opet Jovo na novo. Klasika, meni se uvik dogodi nešto što ne postoji na forumima, nigdje, da se ikome dogodilo. Dakle, nije pumpa da nije radila, radila bi, pa stala, i tako u krug.

Uglavnom svakako su temperature bile daleko iznad nominalnih s obzirom da je CPU dellidan s Grizzly Conductonautom. Sada u primeu na 4.8 nemože na 60 da ga roknem macom :)

Sry, loš mobitel = loše slike...

12 godina
Slike vašeg Hardvera

Reko da testiram i ovo cudo. Grafa je ogromna i masivna btw.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
Slike vašeg Hardvera

Reko da testiram i ovo cudo. Grafa je ogromna i masivna btw.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 10:55 (Najbrži).
12 godina
Slike vašeg Hardvera

Crni petak nije svakom crn

Kompletni novi setup: pc, 34'' monitor, ups, laptop, periferija...

11 godina
Slike vašeg Hardvera

Dugooo ne stavih koju slikicu!

Dojde novi miš Corsair Drak Core RGB PRO SE..tek kad je doso vidim da na kutiji pise "CERTIFIED REFURBISHED" ..zato i je kosta samo 400 kn..e da i jedna RTX 3080 je tu..i5 1060K..vec godinu..ali skoro sve radim na jos staroj konfi sa i5 6600K

Nikako da se odlucim prebacit sve u starog prdonu Corsair Graphite 600t..koji je za ovoj malog Anteca čudovište.

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 23:43 (volegradele).
6 godina
Slike vašeg Hardvera

Složeno za klince od svega što sam našao doma:-)

Blue Intel Dragon Slayer

Proc-Xeon V3 1246 4/8 3.5-3.9 ghz.,Mbo-Msi H81-E33(nova stajala za neki projekt),ram -Kingston HyperX blue 2x4ddr3 1600,grafa-Nvida 1060 3gb Hp,disk SSD 240 gb silicon power-jedina nova komponenta tj.kupljena,HDD 1000gb Seagate,napajanje FSP Blue stormII 400w,kučište In Win Dragon Slayer micro,ventilatori-2x140 i 92mm 1-Enermax T.B.Apollish blue 140,Noctua Redux Silent 140 i 92mm Lc power-koji je original bio bijeli,ali nikako se nije uklapao

Adi
13 godina
Slike vašeg Hardvera

Nakon dvije godine mali upgrade, ja zadovoljan.

11 godina
Slike vašeg Hardvera

Napokon se vratio na Intel.

Core i5 12400f
Silverstone pf240mm AIO
2x16gb g.skill 6000mhz cl32
Strix b660g
Firecuda nvme gen.4 1tb
Rtx 2060s MSI Gaming x
Bequiet straight power 550w gold+
GIM RGB 4x120mm
Thermaltake s100 kuciste

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice