S T-com-a na Optimu

poruka: 15
|
čitano: 6.448
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
S T-com-a na Optimu

odlucio sam da bih presao s t-com na optimu. sad me zanima kolko bi me doslo prikljucenje na optimu i kako se krecu cijene za flat rate i brzine...gledo sam na njihovim stranicama al se nisam snasao pa ako mi bi neko mogao malo objasnit

-.-
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: S T-com-a na Optimu

prikljucenje ti je 1kn (ugovor 2 god)

a cijena flata ti je 50kn plus ovisi koju ces brzinu

1024/256 ti je 38kn

3072/384  - 68kn

5120/512 - 98kn

8192/640 - 128kn

10240/640 - 208kn

znači ak uzmes flat sa 1mbps brzinom onda ce te to iznosit 88kn mjesecno Namigiva

plus telefon plaćaš nekih 60kn (+impulsi ofc)

 

modem ti je 1kn, obcni zicni modem, a sluzi svrsi

a ak os wireless onda ces morat platit za njega nekih 100kn

"Prediction? Pain."
15 godina
neaktivan
offline
S T-com-a na Optimu

hvala na odgovoru...nije mi jasan ovaj dio za telefon...zasto moram mjesecno placat 60 kn + impulse????

-.-
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: S T-com-a na Optimu

a cek, jel bi ti osto na t-comu sto se tice telefona a internet sam na optimi il sta

ja bi osobno ti preporucio da se cijeli prebacis na optimu, al kak os

ne znam kak to funkcionira ak ostanes na t-comu a internet placas optimi, da li su iste cijene za internet i prikljucenje ili sta, ne bi znao

a tih 60kn (ili vise, ovisi o tarifi koju uzmes) ces placat ili optimi ili t-comu svakako, jer telefon moras imat, ja sam samo napisao kolko mos mjesecni trosak ocekivat za telefon i internet zajedno

ak ces telefon prebacivat na optimu uzmi optifix tarifu

"Prediction? Pain."
15 godina
neaktivan
offline
S T-com-a na Optimu

onda najbolje da sve prebacim...e sad me zanima ako se ja prebacim na optimu oce li mi se promijenit broj telefona ili sta?

da prevedem...htio bih znati sta bi dobio kad bi se prebacio?

-.-
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: S T-com-a na Optimu

ma nist ti se ne mjenja, broj ostaje isti

sam ce ti se promjenit racun, koji ce bit nesto manji Smijeh

ak si se odlucio za optimu sto prije predaj zahtjev

ne znam kakva je sad situacija, al krajem prosle godine kad sam se ja odlucio prebacit bile su guzve pa sam cekao 2 mjeseca, plus cuo sam da ovi u t-comu jedu govna, jer kad im optima posalje zahtjev, ne puste nas bas odma neg malo odugovlace -.-

rok bi, za prijelaz, u biti trebao biti 30 dana, i jednog lijepog dana te ovi iz optime nazovu i kazu da je sve rijeseno i da ti dolaze net rijesit

"Prediction? Pain."
15 godina
neaktivan
offline
RE: S T-com-a na Optimu

sorry ali jednostavno mi nije jasno zašto si ovoliko komotan, pa odi na optimu i jednostavno pročitaj pa apsolutno SVE ti piše. To ko kad na faxu na kraju semestra dođe student na konzultacije pa pita profesora, oprostite, jel mi možete objasnit, ništa mi nije jasno.

Ne može ti biti NIŠTA jasno. Stranica je odlična, moje je mišljenje da se svaka budala tamo može snaći, ali ajde vjerujem da je mišljenje većine da se većina tamo može snaći pa izvoli i dođi s konkretnim pitanjem na koje će ti sigurno netko odgovoriti. A nije mi jasno, uz pretpostavku da želiš promijenu nabolje, zašto misliš da je tu netko spreman to odraditi umjesto tebe?

Moje je mišljenje da ti jednostavno nisi siguran želiš li to dovoljno jako, a za to se ovdje još veže hrpa metafizičkih pitanja.

Btw. Baš bih volio da i npr. naxeem da odgovor na jedno od njih na ovom topicu. SmijehIznenađenViče

Biologists think they are biochemists, Biochemists think they are Physical Chemists, Physical Chemists think they are Physicists, Physicists think they are Gods, And God thinks he is a Mathematician
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 18:56 (bubbach).
16 godina
offline
RE: S T-com-a na Optimu

a cuj stvarno ne kuzim zasto covjeka indirektno nazivas budalom

rekao je da je bio na njihovim stranicama i da se nije snasao, i pitao je da li bi mu neko mogao malo to objasnit

ja sam mu odgovorio na par pitanja i stvarno ne znam u cemu je problem i zasto bi ti volio da se i drugi sprdaju sa njegovim pitanjem

kakvih pitanja ima na ovom forumu ovo je super

"Prediction? Pain."
15 godina
neaktivan
offline
S T-com-a na Optimu

detonator hvala puno na odgovorima...e sto se tice bubbacha ja mu porucujem da ako mi nema nista pametno za predlozit neka bolje suti.

-.-
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: S T-com-a na Optimu
GeForce kaže...

e sto se tice bubbacha ja mu porucujem da ako mi nema nista pametno za predlozit neka bolje suti.

Pa budem sutio kad necu imat nista pametno za predlozit- u ovom slucaju situacija nije takva.
Moje je misljenje da sam ti pametno predlozio jer nitko ti nece dat dobar savjet kao sto ces si sam izabrati. Samo se za to potrebno malo pomuciti. Jednostavno mi nije jasno sto je tebi nejasno- sve sta su ti ovi "pomagaci" napisali doslovno je na dva klika miša od optiminog homepagea. nisam tu da drzim prodike, nit mi se cilj raspravljat s tobom, ali neka visa sila unutar mene me tjera da napisem svoje viđenje ljudi koji idu pisat post na forum prije nego dva put kliknu misem.
evo, cak cu ti se i ispricati zbog mojeg potpuno nesuvislog remecenja ove potpuno suvisne rasprave. have fun i makni se s t-coma sto prije..
Biologists think they are biochemists, Biochemists think they are Physical Chemists, Physical Chemists think they are Physicists, Physicists think they are Gods, And God thinks he is a Mathematician
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 23:04 (bubbach).
15 godina
neaktivan
offline
S T-com-a na Optimu

Evo da se i ja priključim rapsravi.Moj savjet ti je sve prebaci na Optimu.Ja sam imao onaj najgluplji paket u T cma od 1 Gb i telefon.Mjesečni račun telefon + internet mi je dolazio cirka 250 kn.Otkada sam prešao na Optimu račun mi se kreće od 150-170 kn s time da sada imam flat i osnovnu brzinu od 1.Na Optimi sam nekih 8 mjeseci i prezadovoljan sam.

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: S T-com-a na Optimu
ridikul kaže...

Evo da se i ja priključim rapsravi.Moj savjet ti je sve prebaci na Optimu.Ja sam imao onaj najgluplji paket u T cma od 1 Gb i telefon.Mjesečni račun telefon + internet mi je dolazio cirka 250 kn.Otkada sam prešao na Optimu račun mi se kreće od 150-170 kn s time da sada imam flat i osnovnu brzinu od 1.Na Optimi sam nekih 8 mjeseci i prezadovoljan sam.

 A da si pribacio kad si bio u tcoma na flat bilo bi ti 160 ili 170 kn.
Moj prijetelj je placa po 500-600 kn misecno (bio je na prvom paketu), kad san mu reka da ima flat, odmah na stranici se prebaciu, za iduci mjesec.

16 godina
neaktivan
offline
RE: S T-com-a na Optimu
Ipak, moja ti je preporuka iskon.DUO jer tamo dobiješ 5MBps a u optimi 1
(flat naravno) i cjena je 100kuna mjesečno. (No nemoj tome vjerovat boje pitaj, jer uvjek muljaju s tim cjenama u oglasu samo da kupiš)
Potuku se Jacques Houdek i Walker, teksaški rendžer. Walker udari Jacquesa kružnim, a ovaj se zavrti oko svoje osi i usiše sve oko sebe.
15 godina
neaktivan
offline
S T-com-a na Optimu

ma ja sam se na drugog operatera (u ovom slucaju na Optimu) htio prebaciti samo zato sto imaju vece brzine i iste cijene. glavni razlog je znaci brzina, ali bi opet htio da placam isto ko i kod t-com.

-.-
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: S T-com-a na Optimu
Pa evo naveo sam ti da daju 5Mbps u standardnu ponudu za 100kn.
Potuku se Jacques Houdek i Walker, teksaški rendžer. Walker udari Jacquesa kružnim, a ovaj se zavrti oko svoje osi i usiše sve oko sebe.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice