T-com, Optima ili nešto treće?

poruka: 20
|
čitano: 12.006
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Evo ovako, vidim da ima sličnih tema, ali su većinom stare.

Dakle, do sada sam imao wlan internet preko susjeda, imam ga još uvijek, ali vidim da se nešto radi oko centrale i umrežavanja, sve su nam ulice raskopali i bit će nešta, možda ne prije Božića ali poslje svakako. Kad budem uzimao internet najvjerovatnije ću uzeti i TV i Internet. Sad se dvoumim, planirao sam uzeti T-comov internet i TV, ali gledam po forumu da se nikom skoro T-com baš i ne sviđa. Pa što mi predlažete da uzmem, ako uopće budem u mogućnosti uzeti nešto drugo osim T-coma.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Moja preporuka je Optima

Ja je imam i neman nikakvih problema, pucanja veze i sl.

A o razlici u cijeni između T-coma i njih netreba uopće govoriti

"Say hello to my little friend" Tony Montana-Scarface
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

A dali imaš i TV od Optime?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Ja i Cerina15 smo na Optimi sa Opti TV Surf paketom....dakle telefon, net i IPTV

 

Moja "konfiguracija" da tako kažem:

 

Telefon:

 

  • tarifa je Opti Easy 500 minuta "besplatnih" razgovora........pod besplatno se misli na jeftinije plaćanje, par lipa po minuti

 

 

Net:


  • FLAT RATE
  • 5 DOWN / 0.5 UP mb/s
  • router: D-Link DSL 2640 R
  • pucanje veza: 2 puta.....
    1. put je došlo do pada sustava u cijeloj HR zbog greške na serveru....za sat vremena veza uspostavljena
    2. put je bilo zbog nestanka struje kod centrale na kojoj sam ja spojen....kad je došla struja za pol sata došla veza

 

 

IPTV - Opti TV:


  • 72 programa
  • titlovi su na jedno 10-ak / 15-ak programa....više o tome ovdje
  • nije svugdje dostupno pa zato bolje provjeri dostupnost {#}

 

Sve u svemu odlična usluga, računi ne budu skuplji od 370 kn (ovisi o tome koliko zoveš {#}) sa svime...dakle telefon, net, tv pretplate + tel. pozivi.

Operateri su jako ljubazni i uvijek znaju u čemu je problem, pogotovo ako je ženska, vjeruj mi istina je {#}

 

 

Moja preporuka odaberi Optimu zbog jeftinije usluge

 

"Optima Telekom, jer svi volimo fer" {#}

 

 

 

Merry christmas :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 13:47 (Krešo91).
Moj PC  
9 0 hvala 6
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com, Optima ili nešto treće?
Na Optimi sam dosta dugo, oko 3 godine telefon i internet(2mbps), prije 2 ipo mjeseca ukljucio OptiTV Surf, sve radi bez greske, sve u svemu, potpis na komentar iznad. Meni nije bilo pucanja veze, jedino prvi tjedan mi je ping bio povecan dok nisu nastimali brzine. Sad sve super.
14 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Jel se mora plačati sta t-comu ako si npr. na optimi......neki mi kazu da ako uzmem ovaj Opti TV Surf da cu idalje nesto morati placati T-comu......nekakav racun...neznam sad tocno sta...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Vjerovatno ces morati t comu plačati pretplatu za telefon,a optimi internet i potrošnju telefona...to ti je zato što nema optime direktne kod tebe,

ako mislimo na isto...

@pughhh@
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Preporucujem Amis

-Web stranica http://www.amis.hr/ 

-Telefon i Internet brzine 4 mbps = 160/180 kn

- Prema svim amisovim korisnicima telefoniranje je besplatno

-Ima i Televizija

-Pucanja veze uglavnom nema

-Internet neograničen

-Usluga je dostupna na području Zagreba, Velike Gorice, Sesveta i Samobora.

-Ima 73 televizijskih kanala

-Postankom amisovog korisnika dobiva se besplatna licenca za Amisov sigurnosni Sustav i ona vrijedi sve dok se ne raskine ugovor.

-Internet Televizija i Telefon = 199 kn akcija vrijedi do 31 prosinca

-Modemi SpeedTouch 780 i SpeedTouch 780wl

-Služba za korisnike dostupna 24h na dan...

-Za sve se dobiva jedan račun... :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 20:55 (Marko :D).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Optima naravno,jeftinija po mebi bolja od tcoma...

Imao sam maxadsl 2 godine presao na optimu i vec sam godinu dana i nemam problema sa njima{#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

A kakav je Iskon? Jer vidim da imaju paket internet 5Mbps/0.5, telefon i TV za 280 kn, što mi se čini jeftinije od optime?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

samo t-com...ostalo sve je mozda jeftinije da, ali ako vam se da da vam svakih par sati puca net...izvolite...(istestirano u vise stanova, da ne mislite da muljam)

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com, Optima ili nešto treće?
Deltak kaže...

Jel se mora plačati sta t-comu ako si npr. na optimi......neki mi kazu da ako uzmem ovaj Opti TV Surf da cu idalje nesto morati placati T-comu......nekakav racun...neznam sad tocno sta...

kad potpuno pređeš na drugog ISP-a ne plaćaš nikome drugome ništa osim tome na kojem si...u ovom slučaju prelaziš s T-coma na Optimu.....znači potpuno prelaziš na Optimu onda ništa ne plaćaš T-comu jer više nisi na njihovoj infrastrukturi jer Optima ima svoju {#}

Marry Chroostmass, and a Hippy New Year :P ||| Daniman123 mi je rekao da dam TD :P
15 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Poštovanje

Potpisao sam ugovor sa Optimom (OptiTV surf ili tako nekak) i po riječima dilera/prodavača ili što već {#} sada čekam da mi pošalju samoinstalirajući paket, kako sam korisnik TeKome tip mi je rekao da će prespajanje trajati oko 20-tak minuta nakon što me pozovu, pretpostavljam da ću od Optime sve dobiti iduće godine {#} xyz dana pa me zanima ako je već netko imao slično iskustvo da ga podjeli (vjerovatno će zanimati i druge), npr. neka to bude 10.01.2011.g. kako će mi TeKoma obračunati sadašnju uslugu a i Optima isto, znači dali ću TCOM-u platiti 10 dana za sadašnju uslugu i Optimi ostalih 20-tak ili..... će me kresnuti sa računom i Optima i TCOM za cijeli mjesec {#}

I noga u dupe je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Bnet imaju svoju infrastrukturu.......ja sam na t-com (Bnet nedostupan) i zadnjih godinu dana veoma nezadovoljan , razlog smanjilo mi brzinu  s 4 na 3 Mb/s , razlog previse korisnika na centrali (je*ala ih keva),

da me vrate na 4 Mb/s veza puca u svih sesnajst zbog opterecenosti centrale .......da predjem na optimu bia bi u istom shit-u ........a ovako cekam bnet koji nikako da dojde :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Ako sam na t-comu pod ugovorom još godinu dana, koliko me izađe prekid ugovora s njima te prelazak na novog providera?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: T-com, Optima ili nešto treće?
GigaGirl kaže...

Ako sam na t-comu pod ugovorom još godinu dana, koliko me izađe prekid ugovora s njima te prelazak na novog providera?

Imas neki postotak koji moras platit za 12 mj. Nazovi ih najbolje pa neka ti izracunaju....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com, Optima ili nešto treće?
Marko :D kaže...

Preporucujem Amis

-Web stranica http://www.amis.hr/ 

-Telefon i Internet brzine 4 mbps = 160/180 kn

- Prema svim amisovim korisnicima telefoniranje je besplatno

-Ima i Televizija

-Pucanja veze uglavnom nema

-Internet neograničen

-Usluga je dostupna na području Zagreba, Velike Gorice, Sesveta i Samobora.

-Ima 73 televizijskih kanala

-Postankom amisovog korisnika dobiva se besplatna licenca za Amisov sigurnosni Sustav i ona vrijedi sve dok se ne raskine ugovor.

-Internet Televizija i Telefon = 199 kn akcija vrijedi do 31 prosinca

-Modemi SpeedTouch 780 i SpeedTouch 780wl

-Služba za korisnike dostupna 24h na dan...

-Za sve se dobiva jedan račun... :)

Imaš i modem SpeedTouch 782wl ( ja ga imam ) i puno manje se grije od speedtouch 780 kojeg sam imao i sa 782wl sam prezadovoljan jer ne puca uopće veza, dok na starom 780 mi je većinom pucala veza ( 2-3 puta po danu pa na više ). Ako misliš ići na amis ako ti ponude za ruter uzmi  782wl.

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 11:43 (Dompa).
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-com, Optima ili nešto treće?
Dompa kaže...
Marko :D kaže...

Preporucujem Amis

-Web stranica http://www.amis.hr/ 

-Telefon i Internet brzine 4 mbps = 160/180 kn

- Prema svim amisovim korisnicima telefoniranje je besplatno

-Ima i Televizija

-Pucanja veze uglavnom nema

-Internet neograničen

-Usluga je dostupna na području Zagreba, Velike Gorice, Sesveta i Samobora.

-Ima 73 televizijskih kanala

-Postankom amisovog korisnika dobiva se besplatna licenca za Amisov sigurnosni Sustav i ona vrijedi sve dok se ne raskine ugovor.

-Internet Televizija i Telefon = 199 kn akcija vrijedi do 31 prosinca

-Modemi SpeedTouch 780 i SpeedTouch 780wl

-Služba za korisnike dostupna 24h na dan...

-Za sve se dobiva jedan račun... :)

Imaš i modem SpeedTouch 782wl ( ja ga imam ) i puno manje se grije od speedtouch 780 kojeg sam imao i sa 782wl sam prezadovoljan jer ne puca uopće veza, dok na starom 780 mi je većinom pucala veza ( 2-3 puta po danu pa na više ). Ako misliš ići na amis ako ti ponude za ruter uzmi  782wl.

slažem se. Amiš je moja preporuka.

@Dompa

782wl je sada standard radi updejtanja amiša prije nove godine

mutikaša i probisvijet
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-com, Optima ili nešto treće?
Neisplativo je placat penale za raskidanje ugovora. Bacanje para u vjetar. Koristi do isteka pa onda predi kod nekog drugog.
The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
offline
T-com, Optima ili nešto treće?

Ja sam sad na T-comu i u 3.mjesec ističe ugovor. Nemam problema s brzinom i vezom, al' imam problema s cijenom. 100kn internet promet(FLAT) + 350 za telefonski racun.

Sad namjeravam na Iskon prijeći iz razloga što znam da neću imat problema s vezom jer Iskon   koristi infrastrukturu od T-Coma. Izaci ce me 220kn + 55kn T-comu za korištenje njihove linije. Neograničeni pozivi(300%) + flat internet 10mbps(nevjerujem da cu ih dobit al eto). 275kn vs 450kn. Velika razlika.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice