Koji ruter uzeti za optiku 1000/500

poruka: 10
|
čitano: 2.785
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
Sutra mi dolazi tehničar iz HT zamjeniti ruter na optici. Naime, zvali su iz HT obzirom na prijavljeni smetnju na nedovoljnu brzinu da sutra šalju tehničara koji će zamjeniti ruter. Imam ONT Huawei i ruter arcadyan.
Ukoliko budem mogao birati ruter što da uzmem iz onog njihovog repertoara. Pošto imam ONT posebno znači da trebam ruter koji u sebi nema ONT. Što da uzmem od rutera, koji je bolji prema vašem iskustvu?
Iz njihovog popisa nude:
-arcadyan vrv9518BAAX24-2C,
-huawei HA35-11,
-speedport plus,
-zte zxdsl 931Vll,
-tehnicolor FGA 2233,
-speedport w724V CI,
-speedport w724VCI 11AC
Prvog sa popisa imam sada i nema ONT za ove druge neznam.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2024 19:57 (Rocki).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
nemas tu izbora...samo arcadyan ili technicolor ali onda je bez onta....to je to
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
9 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500

Nema izbora, sto tehnicar ima u autu to ces dobiti, sad bi ti birao.

 

Ako hoces birati, imas teme ovdje i na drugim forumima sto uzeti, raspon cijena je od 50ak eur pa u beskonacnost. Tvoja vlastita oprema je jedino rjesenje da imas performanse i mogucnosti podesavanja koje ti zelis.

4 godine
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
Zašto nebi birao, ja plaćam, ukoliko nisam zadovoljan prošlo je samo 10 dana od instalacije. Ukoliko nisam zadovoljan sve mu mogu utrpati u auto i bježi. U mom dvorištu sam ja gazda, neovisno o nečijim komentarima. Naplati mi se kao suho zlato a ja ne smijem imati mogućnost ni podešavanja wifia, sram ih bilo. Ma neka ne bude sutra po mom bit će kopun u guzi.. i javi se kada nabaviš odgovarajući ruter.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2024 21:10 (Rocki).
15 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
koji si ti mamlaz. Ne postoji izbor, za optiku se daje arcadyan i technicolor to je ujedno i najbolja opcija, al nema neke razlike, i jedno i drugo isto radi. Uvijek je bolja vlastita oprema! Po ovoj izjavi vec mogu pretpostavit odakle si :)
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
12 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
Telemach za tu brzinu daje Nokia ruter💪
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
Rocki kaže...
Zašto nebi birao, ja plaćam, ukoliko nisam zadovoljan prošlo je samo 10 dana od instalacije. Ukoliko nisam zadovoljan sve mu mogu utrpati u auto i bježi. U mom dvorištu sam ja gazda, neovisno o nečijim komentarima. Naplati mi se kao suho zlato a ja ne smijem imati mogućnost ni podešavanja wifia, sram ih bilo. Ma neka ne bude sutra po mom bit će kopun u guzi.. i javi se kada nabaviš odgovarajući ruter.

 I, jesi dobio neki na izbor?

 

Mogu pretpostaviti, tehnicar te nakon tvoje tirade samo pogledao i rekao ok, evo imam arcadyan ili nista. 

4 godine
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
Tehničar se najavio, dolazi u petak ili u ponedjeljak. Na upit što ima na meny od rutera kaže arcadyan, speedport i tehnicolor ali da će pitati kolegu koji možda ima još koju vrstu (sa ONTom ili bez). Pred nekoliko su dana kod prijatelja instalirali opt priključak-uvlačili opt kabel te bili su sa jednim kombijem u kojemu je bilo pola kambija nakrcano novim ruterima. Možda neki znaju instalirati samo jednu vrstu rutera, ko će ti ga znati !!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 8:11 (Rocki).
13 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
U kratko... ne buš se usrećio sa ovim novim..ećem 🤷‍♂️
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2024 8:57 (spica).
15 godina
offline
Re: Koji ruter uzeti za optiku 1000/500
novi routeri su jedino technocolorci, i to je odma znak da ides na zatvoreno sucelje :)

ionak je nebitno sta dobijes, i jedni i drugi podjednako dobro/loše rade
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice