Kako dovesti optiku u ulicu?

poruka: 5
|
čitano: 230
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina

Pozdrav svima,

Živim u Koprivnici u ulici koja još nema razvučenu optiku, no već druga ulica koja je bliže centru ima optiku. Znači, tako blizu a tako daleko. 

Dobio sam informaciju da bih trebao dobiti suglasnost susjeda da su zainteresirani za optiku, to poslati Iskonu (ili T-Comu?) i da onda oni dođu i uvedu u cijelu ulicu.

To mi se činilo malo prelako da bi bilo istinito pa me zanimaju vaša iskustva ili saznanja oko teme uvođenja optike u susjedstvo.

Što mogu napraviti da napokon dobijem optiku u kuću?

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Kako dovesti optiku u ulicu?
Nadati se da dođe neka veća firma kojoj treba optika...

Tehnički, ako vas se više skupi i potpiše "peticiju" ili možda čak neku izjavu s kojom se obvezuju da će korisiti tu optiku kad se uvede po xy cijeni, možda se nešto pokrene, ali ne u nekom kratkom roku.
-
9 godina

http://mapiranje.hakom.hr/hr-HR/SvjetlovodnaMreza

Masivna svjetlovodizacija Koprivnice od strane Pro-Pinga

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”

1 0 hvala 1
8 godina
Re: Kako dovesti optiku u ulicu?

Dragi Antropofob,

isprika na zakašnjelom replyu - mislio sam da više neću dobiti odgovore na post pa ga nisam pregledavao.

Hvala ti puno na replyu i na informacijama, za ovo nisam znao da postoji podatak. Kudos!

Pozdrav,

Pikka

9 godina

Mislim da postoji jako velika vjerojatnost da Pro ping ima infrastrukturu kod tebe, ja na Vinici imam, sumnjam da onda širi centar nije pokriven...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice