Bnet lopovi

poruka: 10
|
čitano: 12.073
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Bnet lopovi

Evo da podjelim svoje iskustvo,

 

naime u 5 mjesecu smo zena i ja uzeli bnet tv i net sa mogucnoscu probnog roka od 3 mjeseca odnosno potpisivanjem

 

aneks ugovora, uzeli smo da vidimo koja bi nam bila razlika izmedu toga i tcom-a a bnet nudi povoljnije cijene nego tcom

 

ali to je na kraju uzimanjem extra paketa crtica za malog, inace kojih standardno ima u maxtv paketu, ispalo na istu cijenu

 

izuzev sto bnet nudi 8mbit net. Uzeli na probu cisto da prije isteka ugovora sa tcomom imamo druge opcije.

 

Isprobali mali sve ok zvao sluzbu za korisnike da prekinem ugovor, oni mi kazu da saljem mailom,

 

dobijem odg da moram vlastorucnom potpisati pa drugi dan printam potpisujem i saljem postom

 

to je bilo 7.7.2011. Par dana prije sam zvao sluzbu i rekli su mi da do 1.8 se mora raskinut ako zelim proc

 

pod probnim rokom a u aneksu stoji najkasnije 5 dana prije 1.8 stoga sam ja to obavio jos prije.

 

 

 

Par dana kasnije zovem ih i saljem mail da li je zaprimljen zahtjev oni mi kazu da je i da je prosljeden daljnim

 

sluzbama, par dana kasnije dolazi ekipa iskopcat prikljucak i to je to. Skok do zagrab na godisnji usput im dostavio opremu i plati zadnji racun

 

i sve ok.

 

 

Danas otvaram postu i vidim bnet, otvaram racun kad ono teba platit 3980kn za ostatak ugovorne obaveze, wtf!!!!!

 

Zovem ih oni mi kazu da nis prek telefona vec u prodajni centar, oni pak rade do 15sati, zovem drugi put vec im svima

 

skidam sve sa neba, ok sve da saljem mail i da se zalim sto sam i ucinio i reko im sta ih ide.

 

 

 

U svakom slucaju lopovluka kod nas nikad kraja, kao uzmi na 3 mjeseca na probu besplatno pa vrati poslije 4000kn, stvarno nevjerovatno!!! 

 

Moj PC  
8 0 hvala 6
14 godina
offline
Bnet lopovi

Pa ovo je nevjerovatno. Pa da li u ugovoru sta pise za tih 4000 kuna ? ;)

 

Cudno ovo zvuci, ispada kao da si zbog prekida ugovora dobio nevjerovatne troskove koji kako meni zvuce

ne bi trebali biti ni blizu visoki posto je probni rok od tri mjeseca.

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet lopovi

Ne pise nis, vec kad uzimas potpisujes na 2god ali imas aneks za 3 odnosno da u roku od 3 mjeseca imas pravo prekinut i da ne moras nis brinut,

 

na kraju isplao da moram plati za jos god i 8 mjeseci anuitete od cca 230kn a to ti ispadne 3980kn sa pdv-om

15 godina
offline
Bnet lopovi

Procitaj tu sve kaj ima, pogotovo pred kraj kaj smo sve dozivjeli od bneta...http://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/bnet-iskustva-opcenito-/29382.aspx

 

 

EDIT: od 6. str pa nadalje...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 21:32 (Srednji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bnet lopovi

Nisam znao da su toliki majmuni što se toga tice, da su se pretvorili u vladu republike hrvatske...

Samo se ti zali i javi nam kako je proslo!

Nothing lasts forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet lopovi
Evo javili mi se jucer iz bneta sa isprikama,

doslo je do pogrske u fakturiranju racuna i torniran je.

Ipak nisu tako losi ispali na kraju, vec me bilo strah... :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Bnet lopovi

Ja bih rekao da nije toliko došlo do greške koliko je bila fora A.P.P.

Na kraju nisu tako loši?

Što da nisi znao što potpisuješ i trudio se, zvao, fakturirao i žalio?

.

To me podsjeća na film (mislim Tunnelvision) iz 70 ih koji je govorio o zabavi

budućnosti tj. onoj budućnosti koju imamo sad.

Pa dođe skrivena kamera reality showa nekoj random kući, pokuca na vrata,

kažu ženi da su iz policije i da je suprug nesretno stradao i preminuo.

Žena u šoku pobjegne u kuću, a publika se cereka. Ovi svi veseli i onda

čuju iz kuće pucanj, naravno dođu i žena se prostrijelila.

Na to kažu ponosno: ovo ima samo u našem showu!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet lopovi
Da znam, bas toga sam se i bojao da ne bi bilo,

zato sam i odmah zvao i slao mail i skido im sve po spisku

a pod nisu tako losi mislio sam ironicno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bnet lopovi

Nisi jedini, meni poslali racun na 1100 kuna, da kao nisam vratio uredjaj i karticu a ja osobno bio kod njih i sve vratio i jos dobio i potvrdu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet lopovi
Nazalost kod nas ako odmah ne nasrnes svim snagama

ne shvate te ozbiljno i samo iskoriste situaciju,

a ti poslije lijepo to sve plati...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice