Steelseries Siberia V2 review

poruka: 7
|
čitano: 8.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Steelseries Siberia V2 review

Evo da napravim mali review za Steelseries Siberia V2
Sluske su kupljene preko ebaya ( evo link za onog koga zanima- http://www.ebay.com/itm/121107948364?var=420138835088&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 )
Slusalice kostaju jeftinih 230 HRK, free shipping, odabir između 4 modela.
Dogovorio se s Likom preko par poruka, poslao mi ponudu a ja sam ju platio preko paypal-a.
Kod nas u hrvatskoj kostaju oko 500-injak KN koliko sam vidio na nabavi.
Platio sam ih 16.5.2013, a paket je bio poslan iz Hong Kong-a 18.5.2013. Danas ( 28.5.2013) oko 10 ujutro mi je postar dostavio paket, bio sam ugodno iznenađen pošto mi je čovjek rekao da ce doci za 10-35 radnih dana... ja sam se odmah pripremio za najgore

Prednosti:
- Cijena
- Udobnost
- Kvaliteta zvuka
- Dobar bass
- Kvalitetna izrada
- Pojacani kabel 
- Mekani jastucici koji pokriju cijelo uhu
- Ne bole usi kod duzeg koristenja
- Prilagodljivost obliku glave
- In-line Volume controler i prekidac za Mute-anje mikrofona na kabel-u
- Mikrofon koj se po zelji izvlaci

- Dolazi sa ''Cloth bag'' tj. Torbicom za cuvanje sluski... fora stvarčica {#}

Nedostatci:
- Dosta kratak kabel (125 cm)
- U tom pakiranju s ebaya se ne dobiva produzni kabel  ( 3.5mm jack na usb)... Moze se preko ebaya kupiti taj produzni kabel i USB soundcard za 20-ak $


Zakljucak: Definitivno bestbuy ( bar po meni)  slusalica za igrice, slusanja muzike, gledanja filmova itd.  Do sada sam promijenio dosta slusalica ( Razer piranha, Logitech g330, Creative alpha 3d, Saitek gh20, Creative fatal1ty mkI i mkII) i mogu reci da mi se ove najviše sviđaju i i jeftinije su od navedenih.

Evo za kraj par slika :))
Slobodno ostavite kritike ( a i pohvale.. ako ce ih biti {#}) u komentar, ovo mi je prvi review
Pozz ekipa {#}

EDIT: Ispricavam se na losoj kvaliteti slika

Pakiranje 1 Pakiranje 1
Pakiranje 2 Pakiranje 2
Pakiranje 3 Pakiranje 3
Pakiranje 4 Pakiranje 4
Headset+ cloth bag Headset+ cloth bag
Headset + mic Headset + mic
Steelseries Steelseries
Konektori + volume control Konektori + volume control
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2013 21:07 (Goddish).
Moj PC  
10 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Steelseries Siberia V2 review

Jel to kineski fejk?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Steelseries Siberia V2 review
kuro kaže...

Jel to kineski fejk?

Nebih ti znao reci, ali slusalice su odlicne :)
Vec je bilo po forumu tema o tim slusalicama, neki kazu da su orginal i da su jeftine zato jer doalze bez velike kutije (ambalaze) i produzne zice, neki kazu da su ''Ispale iz kamiona'' i slicno {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 19:41 (Goddish).
13 godina
neaktivan
offline
Steelseries Siberia V2 review

Evo pitanje i ja sam sa ebaya narucio i naknadno onaj produzetak za 6$ narucio crvene boje isto pise steelseries i to,e sad da ce biti bolji zvuk ako uzmem usb soundcard ili ako ne uzmem ? Imao sam prije nesto malo meduze 5.1 i cini se da su imale malo jaci zvuk od od ovih siberia po glasnoci jedino to koliko se sjecam ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Steelseries Siberia V2 review

i mene zanima koja je razlika sa i bez ovog USB soundcarda ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steelseries Siberia V2 review

Te kineske sto si ti kupio su replika... Kad zelite kupit genuine (ili vam ga "authentic") item, pazite da vam u item description-u pise NEW - WITH TAGS! Što bi značilo da će vam slušalice doći zapakirane u originalno pakiranje itd... Ukoliko ne budu u originalnom pakiranju vraća vam se novac. Ako vam u item description pise samo NEW to ne znači da ce biti zapakirane u originalnom pakiranju i ne znači da su genuine. Što se samih slušalica tiče odlične su, lagane, jedva ih osjetite da su vam na glavi i super zvuk! :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steelseries Siberia V2 review

jel mi mozes rec ili dat link jer ja na ebayu nisam uspio pronac usb soundacard i produzni kabel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice