Savjetnik za izbor pc zvučnika izdvojena tema

poruka: 4.815
|
čitano: 899.254
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
14 godina
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Mislim da sam negdje procital review gdje su ih dosta nahvalili kao pc gaming zvucnike.

Ako je to namjena onda mislim da su solidan izbor.

Intel Core 2 Duo E6300 @3500Mhz - 1.4000V, CoolerMaster Hyper-TX, ASUS P5B deluxe, Crucial Ballistix DDR 677 2x1024MB 1000Mhz 4-4-4-8 - 2.45V, Gainward 8800GT 512MB, TV tuner ASUS P7131 Hybrid, HITACH

0 0 hvala 1
9 godina

Radje za manje para edifiere 1280 ili dodat 200kn pa uzet edifier 1700

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
elvis again kaže...

Mislim da sam negdje procital review gdje su ih dosta nahvalili kao pc gaming zvucnike.

Ako je to namjena onda mislim da su solidan izbor.

Pa i ja sam sad nedavno pročitao(nedavno pod neki dan) da spadaju pod all around(ak sam dobro shvatio) a rgb osvjetljenje, tj. njihov lightsync im je samo bonus ili stvarno doprinose doživljaju bilo glazbi ili igrama..

Pitanje je u biti dali vrijede u smilsu cjelokupnog doživljaja za te novce(da li ima nekog ko ih ima pa da opiše doživljaj:)

Uglavnom ne znam..vidim da je izašlo negdi oko 2019-2020

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
13 godina

Jel valja ovo kaj? Nisam nikakv audofil ni nista, bitno mi je da ima relativno ok zvuk samo s obzirom na sadasnje di moram rikatat potenciometar di ne krci i random crkavanje jednog zvucnika mislim da bi vecina tog bila upgrade. Il ak netko zna nes bolje do cca 100eura, 2.1 pomogucnosti s bluetoothom al nije uvijet. Cifra nije fiksna, al kao sta sam napisal ne patim bas pretjerano na zvuk tak da sumnjam da ce mi bit neke razlike ak dam vise para.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Uzmi r1000t4 radje onda...790kn

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
R4zOR229 kaže...

Jel valja ovo kaj? Nisam nikakv audofil ni nista, bitno mi je da ima relativno ok zvuk samo s obzirom na sadasnje di moram rikatat potenciometar di ne krci i random crkavanje jednog zvucnika mislim da bi vecina tog bila upgrade. Il ak netko zna nes bolje do cca 100eura, 2.1 pomogucnosti s bluetoothom al nije uvijet. Cifra nije fiksna, al kao sta sam napisal ne patim bas pretjerano na zvuk tak da sumnjam da ce mi bit neke razlike ak dam vise para.

mariolla79 kaže...

Uzmi r1000t4 radje onda...790kn

Ili ako ima prostora, nek uzme ovu bombu i navuce se na zvuk!! Cca 100€

Survivor - eye of the tiger
9 godina

Htio sam i to preporucit ali u hd media je oko 1400kn a neznam koliko je ozone.hr pouzdana stranica i jel.netko narucio od njih,zato nisam

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
mariolla79 kaže...

Htio sam i to preporucit ali u hd media je oko 1400kn a neznam koliko je ozone.hr pouzdana stranica i jel.netko narucio od njih,zato nisam

Ma da, jasno, ali ne bi ja ni kacio link da sam ne bi kupio od tamo.

Razlika je ogromna, ako mu i ne dodje proizvod, ostane mu za onaj 2.1 i HD multimedije koji je sam nasao i linkao. Zar ne?

13 godina

Ma mislim da cu to preskocit, kolko vidim da firma nije ni registrirana kod nas neg je nekakava bugarska il rumunjska i stvarno shady izgleda. Bude mi onaj gore taman. To je kolko vidim ovo, jel ko kupoval kaj od njih? Provjereno?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 15:40 (R4zOR229).
4 godine
Rađe uzmi ove...
https://www.wifimedia.eu/en/edifier-r1280t.html
Ja sam kod njih uzeo S2000mk3 , došlo u Hr za par dana.
13 godina

Al ovo je opet 2.0 kolko vidim, ja bi 2.1. Ili je kod tog mozda bass ukomponiran u te zvucnike ili? Nisam bas upucen u zvucnike pa nzn, ja sam mislio da bass ide uvijek odovojeno?

9 godina

Uff, nema tebi pomoci ovako.

Tribao bi skociti do nekog shopa i cuti uzivo obavezno.

Iako, ti da kupis prvo smece od Edifiera ces imat bolji zvuk nego na krepanom MS kojeg si koristio.

Sori but jebiga!

13 godina
Pa zato sam i pital tu, jel velim meni je tak svejedno. Vrlo vjerojatno neću ni čuti razliku između dva modela u tom cjenovnom rangu.
9 godina

Sumnjam da nebi cuo razliku, izmedju 2.1, i sistema 2.0.

Al ako ti je svejedno, kupi ljepsi.

12 godina
R4zOR229 kaže...
Pa zato sam i pital tu, jel velim meni je tak svejedno. Vrlo vjerojatno neću ni čuti razliku između dva modela u tom cjenovnom rangu.

Kupi 2.0 sustav

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice