Razer Lachesis vs Logitech G9

poruka: 25
|
čitano: 6.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

amo ekipa...da vidimo vasa misljenja,iskustva i isplativost kupnje...Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

G9, u to uopce nema sumnje. Svi misevi od razera koji su universalni ne valjaju. Ovaj je valjda najgori razerov mis u povijesti, moj frend ga je kupio pa mu sad stoji u ormaru. Preporučam ti da prije kupnje probas jednog i drugog i kako ti leže u ruci pa onda kupi. Ako baš hoćeš razera rađe uzmi deathaddera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9

sharkoon fireglider,izgled odlican,pase u ruci i brzi od g9 a samo 200 kn,nije tema al moral sam to napisat.

sniper only
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
ljubo2mad kaže...

sharkoon fireglider,izgled odlican,pase u ruci i brzi od g9 a samo 200 kn,nije tema al moral sam to napisat.

Ha Ha Ha Ha Ha.Kako da ne!

 

Kupuj G9.Imam ga i nikad problema s njim.

Did protons and electrons create the earth? Or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse ? Or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
VirtUoso kaže...
ljubo2mad kaže...

sharkoon fireglider,izgled odlican,pase u ruci i brzi od g9 a samo 200 kn,nije tema al moral sam to napisat.

Ha Ha Ha Ha Ha.Kako da ne!

 

Kupuj G9.Imam ga i nikad problema s njim.

700 kn je previse za mis pa da je neznam kakav,nemam ni ja problema sa svojim misom a pogleaj specifikacije za sharkoon.

sniper only
15 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
ljubo2mad kaže...

sharkoon fireglider,izgled odlican,pase u ruci i brzi od g9 a samo 200 kn,nije tema al moral sam to napisat.

Brži sigurno nije niti će ikad biti.

Specifikacije su zadnje koje su bitne,dps,g-force izdržljivost...koga to briga kako stoji na papiru.

Miš od 200 kn ne može biti bolji od onog od 700 ako je taj od 700 Logitech.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9

i ja sam htio kupit g9 al sam se brzo predomislil jer sam isprobal obadva i odlucil se za sharkoon.ali ako moram birat izmedju ova 2 navedena uzeo bi g9.

sniper only
15 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
ljubo2mad kaže...
VirtUoso kaže...
ljubo2mad kaže...

sharkoon fireglider,izgled odlican,pase u ruci i brzi od g9 a samo 200 kn,nije tema al moral sam to napisat.

Ha Ha Ha Ha Ha.Kako da ne!

 

Kupuj G9.Imam ga i nikad problema s njim.

700 kn je previse za mis pa da je neznam kakav,nemam ni ja problema sa svojim misom a pogleaj specifikacije za sharkoon.

500kn je u hgšrotu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9

da,vidim,valjda su odlucili smanjit cjenu jer nema tolko nas koji bi ga kupili.

sniper only
14 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9

G9 je daleko bolji od Razera ali i skuplji, pa ako imaš viška novaca preporučujem ti ga :)

15 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9

Može samo pitanje?

 

Koliko, zapravo, osjetite u igri razliku između miševa slične klase?

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
Bukva kaže...

Može samo pitanje?

 

Koliko, zapravo, osjetite u igri razliku između miševa slične klase?

Puno.

Did protons and electrons create the earth? Or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse ? Or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
VirtUoso kaže...
Bukva kaže...

Može samo pitanje?

 

Koliko, zapravo, osjetite u igri razliku između miševa slične klase?

Puno.

Imam MX518 a prije njega sam igrao na nekom kineskom smecu od 20 kn. Nisam primjetio neka poboljsanja, je da je mis precizniji i bolje klizi ali u igri mi je stari bija bolji jer sam se navikao na njega! Igram CS tako da se razumimo.

15 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

covjece, uzimaj g9 ako imas love. neces pogrijesiti.

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
Fowix kaže...
VirtUoso kaže...
Bukva kaže...

Može samo pitanje?

 

Koliko, zapravo, osjetite u igri razliku između miševa slične klase?

Puno.

Imam MX518 a prije njega sam igrao na nekom kineskom smecu od 20 kn. Nisam primjetio neka poboljsanja, je da je mis precizniji i bolje klizi ali u igri mi je stari bija bolji jer sam se navikao na njega! Igram CS tako da se razumimo.

Preciziniji je i bolje klizi ali nisi primjetio poboljšanja ? Hm,ok.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9

sta je g9 500kn????...to mi je extra mis...uzea bi ga odma...ali periferiju sam mislio uzet od razera...kad bi uzeo g9 uzeo bi i logitech tipkovnicu...nije tema ali pomozite...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
Jera kaže...

sta je g9 500kn????...to mi je extra mis...uzea bi ga odma...ali periferiju sam mislio uzet od razera...kad bi uzeo g9 uzeo bi i logitech tipkovnicu...nije tema ali pomozite...

da da to mu je cjena,nebi vjeroval,a neces pogrijesit ako uzmes g9 i neku tipkovnicu npr.g15,jer je g19 jos ipak malo skupa.

sniper only
14 godina
protjeran
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

Razer Lachesis, Wave keyboard, Roccat Sense podloga, Steelseries slusalice.

 

Ja imam Deathadder, idem u Makarsku sutra, kad se vratim kupujem ostalo... Preporucujem ti Razer svim srcem, ali je on napravljen dase drzi samo vrhovima prstiju i malo dodiruje dlanom.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

Dosta čitam kako su ljudi prešli sa nekog optičkog šrota na miš od 500kn i govore kako je velika razlika,al nisam vidio ljude koji su kupilo miš za 150-200 kn pa kupili g9 ili neš slično i rekli mi koja je razlika u njima(osim one na papiru xD)Ja trenutno imam logitech rx1000 laserski miš koje je prije godinu dana koštao 160kn(sad je vjerojatno pojeftinio).Moram reć kako je miš odličan i vrti bez problema te neznam koliko bi osjetio razliku da dobije g9.Vjerojatno bi osjetio razliku što mogu podešavat težinu pa bi ga prialgodio kako mi paše(mada mi je ovaj odličan tak da mi to i nije neki plus)Vjerojatno je g9 dobar jer ima dosta tipki na njemu koje se mogu prilagodit(mada ni moj ne zaostaje,sa logitechvim softwerom mogu si dosta prilagodit miš,jer se kuglica može micat gore dolje-lijevo desno i pritisnut,a još imam jednu tipku ispod kuglice koju mogu prilagodit za što već oću)Tako da opet neznam koliko bi se preporodio da imam g9.Ono što mene mući je ta njihova razlučivost(koja je počela bolesno rast ko megapikseli na fotoaparatima prije xD)Ne razumijem što točno ja stim dobivam?Kažu precizniji je ali koja je razlika između 1200 i 3000 i 8000 dpi?koliko sam skužio kažu da je sa večim dpi-em strelica brža(isto kao i kad se pojača sensitivity)pa mi onda nije jasno čemu onda sensitivity?Ak je neko voljan mi malo pojasnit te stvari bio bi zahvalan.Također dali je taj dpi potrebniji više što je veća rezolucija?Jer ak je tak onda i kužim zaš za 24-30'' monitore trebaju takvi miševi da se može igrat lijepo(ko što treba jaka grafa)ja sam na 1280x1024 i ovaj miš sa nekih 800dpi mi radi super.Dali kad bi igrao na 1920x1280(il kak već ide ta reza)da li bi miš bio slabiji odnosno manje precizniji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
Stoja kaže...

Dosta čitam kako su ljudi prešli sa nekog optičkog šrota na miš od 500kn i govore kako je velika razlika,al nisam vidio ljude koji su kupilo miš za 150-200 kn pa kupili g9 ili neš slično i rekli mi koja je razlika u njima(osim one na papiru xD)Ja trenutno imam logitech rx1000 laserski miš koje je prije godinu dana koštao 160kn(sad je vjerojatno pojeftinio).Moram reć kako je miš odličan i vrti bez problema te neznam koliko bi osjetio razliku da dobije g9.Vjerojatno bi osjetio razliku što mogu podešavat težinu pa bi ga prialgodio kako mi paše(mada mi je ovaj odličan tak da mi to i nije neki plus)Vjerojatno je g9 dobar jer ima dosta tipki na njemu koje se mogu prilagodit(mada ni moj ne zaostaje,sa logitechvim softwerom mogu si dosta prilagodit miš,jer se kuglica može micat gore dolje-lijevo desno i pritisnut,a još imam jednu tipku ispod kuglice koju mogu prilagodit za što već oću)Tako da opet neznam koliko bi se preporodio da imam g9.Ono što mene mući je ta njihova razlučivost(koja je počela bolesno rast ko megapikseli na fotoaparatima prije xD)Ne razumijem što točno ja stim dobivam?Kažu precizniji je ali koja je razlika između 1200 i 3000 i 8000 dpi?koliko sam skužio kažu da je sa večim dpi-em strelica brža(isto kao i kad se pojača sensitivity)pa mi onda nije jasno čemu onda sensitivity?Ak je neko voljan mi malo pojasnit te stvari bio bi zahvalan.Također dali je taj dpi potrebniji više što je veća rezolucija?Jer ak je tak onda i kužim zaš za 24-30'' monitore trebaju takvi miševi da se može igrat lijepo(ko što treba jaka grafa)ja sam na 1280x1024 i ovaj miš sa nekih 800dpi mi radi super.Dali kad bi igrao na 1920x1280(il kak već ide ta reza)da li bi miš bio slabiji odnosno manje precizniji?

 

Ako softwere-ski dignes sensitivity imati ces laganje, ovo, ono. A kad ima dvoljno DPI da podnese odredjeni sensitivity nema problema. Ja imam 1800 DPI (deathadder) i sasvim mi je dovoljno. Igrao sam sa mx518 i G5 u internet klubu, i njihovih 1800 i 1600 DPI nisu nista naprema Razerovim.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

Meni ta dva misa skoro pa ista osim kaj se tice ergonomije. G9 je bolji jer je napravljen za odredjenu ruku (desnu, neznam dal ima i levake) i to je sve, okay mozda je i sama izrada nesto bolja i dobijes dodatnu masku kojom jos vise prijagodjavas kako ti pase. Kaj se tice preciznosti nema se tu kaj previse pricat. Oba su precizna i razlika bi se mogla naci samo nekim cudnovatim testiranjima. Kao secer na kraju moj izbor je G9 jer je razlika u cijeni samo 100 kuna, izgleda nekak mocnije Smijeh i uz G15 (jednoga dana g19) tipkovnicu cini jedan lijep set.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

Pa ja sam podosta dignu sensitivity na svom rx1000 i nevidim nikakve probleme(plus koristim onu neku akceleraciju i tak)Al dobeo sad mi je malo neš jasnije zaš nabijaju toliko dpi-a(valjdaNeodlučan)Al mi opet onda ne ide u glavu ak je meni dobro sa 800,čemu onda onaj novi logitech g9x ima razlučivost 5000,pa kome to treba?! dok ovaj g9 može do 3200...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Razer Lachesis vs Logitech G9
Stoja kaže...

Pa ja sam podosta dignu sensitivity na svom rx1000 i nevidim nikakve probleme(plus koristim onu neku akceleraciju i tak)Al dobeo sad mi je malo neš jasnije zaš nabijaju toliko dpi-a(valjdaNeodlučan)Al mi opet onda ne ide u glavu ak je meni dobro sa 800,čemu onda onaj novi logitech g9x ima razlučivost 5000,pa kome to treba?! dok ovaj g9 može do 3200...

 

Sto veca rezolucija to vise DPI-a. Znaci ako se igras na kojih 1680x1050 onda ti je 2000dpi min potrebno (ako si neki gamer i potrebna ti je preciznost misa). Kada bi se igrao na manjoj osjetljivosti misa tu razliku nebi osjetio ali ljudi kaj se igraju i zive od toga njima to puno znaci. g9 sa svojih 3200dpi je sasvim dovoljan da se precizno napucavas pri full HD rezi.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

Misljenje o necemu moze biti subjektivno i objektivno.

 

Objektivno - nema se sta pricati cinjenice su tu, G9 je tehnoloski najnapredniji mis danasnjice. Amen.

Imam ga otkada je izasao i radi bez greske, od njega samoga do drivera, pa do softvera (prepunoga mogucnosti) koji dolazi sa misonjom.

 

Kolege koji imaju Razere zale se da su klimavi, da se znaju blesaviti, sami setati po podlozi, da tipke propadaju - a i tehnoloski su iza G9.

 

A sada, djabe nekome tih cinjenica ako mu ne pase u ruku. Moj dojam da razerovi misevi nisu uopce losi, no meni recimo ne leze u ruci - imam kratke prste i mozes ga ***ati.

G9 je kratak mis koji mi taman legne u ruku i da je i puno losiji koristio bih ga radi toga. Stvar je u tome koliko si strpljiv sto se tice perioda navikavanja - ako je on dovoljno dugacak sve ce ti (uglavnom) biti dobro.

 

Opcenito ne volim subjektivne rasprave o misevima - to mi je pucanje u prazno ("moj je bolji" - "nije moj je bolji"), tako se moze beskonacno, svakome nesta odgovara.

 

Meni G9 ;)

 

 

 

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2009 11:27 (!mpact35).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Lachesis vs Logitech G9

Ah kad ja budem uzeo monitor u full hd rezi....e onda će mi trebat i močna grafa=a to je puno para sve zajedno,pa još onda na to dodat dobar miš Belji seBar sad kužim zaš meni ne treba bolji miš i uštedim lovu u ova krizna vremena na nečem što ni nemgou iskoristit kak trebaSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice