Razer Imperator problem

poruka: 10
|
čitano: 4.893
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Razer Imperator problem

Imam problem sa razerovim imperatorom kad se racunalo pali treba mu dodatna minuta dok se on ukljuci , zatim u igrama zastaje,blokaje na par sekundi dali mi mozete pomoc nz sta da radim ...?

We need to realize that, we have the right to express ourselves. With the right intentions and the right IDEA we are gonna make this world change! * Ideas are bulletproof * Like this, if you ar
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razer Imperator problem
xXx lnf3rno xXx kaže...

Imam problem sa razerovim imperatorom kad se racunalo pali treba mu dodatna minuta dok se on ukljuci , zatim u igrama zastaje,blokaje na par sekundi dali mi mozete pomoc nz sta da radim ...?

To dodatna minuta može bit problem drivera, ali to blokanje u igri hm. Kakvu podlogu koristiš?

Meni je tako se desilo sa Razer Nagom ali bila je kriva reflektirajuća podloga. Kad sam riješio se podloge sve je super radilo.

Čak i "izlizana" odnosno glatka površina stola može stvarat problem.

Može bit i konflikt s nekim drugim driverom, skini nove drivere za lan, zvučnu, općenito za svoju matičnu ploču.

Uglavnom meni je bilo do podloge, a pošto neznam kakva je podloga u tebe pokušaj sve, od mjenjanja podloge, čišćenja miša pa sve do "igranja" sa driverima.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
12 godina
protjeran
offline
Razer Imperator problem

Prijatelj je imao isti problem u kombinaciji sa Razer Goliathus Speed podlogom.

Jednostavno Laser se uprljao pa je stekao.

 

Pogledaj , mozda ti je isti problem, ocisti ga vatama za usi.

I Preporucujem ti ako vec nemas da uzmes neku plasticnu ili silikatnu podlogu da bi izbjegao prljanje lasera.

 

Sto ti moze ostetiti glajdove.

Intel Core i7 2600K @ 3.4GHz | Gigabyte GA-Z68X-UD7-B3 | ASUS nVIDIA GeForce GTX580 | WD Caviar Black 2TB 7k SATA600 | 6GB DDR3 2000MHz "Kingston HyperX" | Samsung S
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 19:20 (BR1cK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Imperator problem

Nekoristim podlogu mislio sam da stol nemoze skodit ali cim sam isprobao na knjigu prestao je zastajati 

We need to realize that, we have the right to express ourselves. With the right intentions and the right IDEA we are gonna make this world change! * Ideas are bulletproof * Like this, if you ar
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 18:52 (xXx lnf3rno xXx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Imperator problem

kupio sam imperator prije neki dan i instalirao drivere medjutim sad mi zbacuje ovako nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Razer Imperator problem

Imam isti problem,kao što je hare mn napisao ja nemogu otvoriti driver na kojem bihn mogao podesiti ostale komande na mišu....

 

Hvala unprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Imperator problem

Napravi Firmware update!

.
13 godina
offline
Razer Imperator problem

imam isti problem, znaci mis se sam od sebe odspoji s usb-a i spoji . gore je zadnja verzija drivera. gdje se u zg moze odfurat da se vidi sta je ustvari s misem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Imperator problem

Driveri driveri driveri. Promjenio i Nagu Epic i Mambu 2012 u dva dana,i drivere moras snimit tocno odredjenim redom i pravu verziju,inace mis se glupira da to uzas,po netu izgubio sate,ljudi bacali miseve,vracali,ali mis kao mis je super,ali driveri su smece. Procedura kojom sam rijesio je bila obrisi sve sto ima veze sa driverima,spoji mis,cekat da windowsi sami prepoznaju. Tad snimit synapsis kako vec,ako podrzava,tad firmware,ali firmware treba i pokrenit kad se snimi,tada drivere ako ne radi preko synapse. Sve zadnje i sve po redu,ako vec imas novo,nema veze,snimi opet. I pazi na vibracije,ja mislio misevi nevaljaju,a komp kako radi i zna bacit sitne vibracije na stol,i strelica bjezi heh

13 godina
offline
Razer Imperator problem

Ma instaliro sam vec 10x i uvijek isto. S abyssusom sve ok radi s imperatorom steka, nekuzim da mis od 500 kn moze imati takve probleme.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice