Problem s pisačem...

poruka: 5
|
čitano: 2.713
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s pisačem...
pitanje

Imam jedno pitanjce... Imam Lexmark-ov pisač (3 u 1)  ako se ne varam model X1190 i do nedavno je sve šljakalo, ali od jučer mi odbija uzeti papir.. Tj. uzima samo desni dio papira do pol i onda ga zgužva.. Prvo sam mislila da je neš unutra, ali šipak... Pa ako imate kakvu ideju, please help..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Problem s pisačem...

Verojatno puno imas stampano na debelom papiru (karton) pa sad mehanizam za uvlacenje ima veci gap (razmak) pa nemoze uzeti papir celom duzinom .

Probaj prije stampanja odstraniti sve listove,pocni printati BEZ papira i kad ti zatrazi papir polagano,rucno niveliraj papir.

Ipak mislim da je transportni mehanizam otis`o.

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s pisačem...
autorov komentar

Štampla sam jedino fotke na onom papiru, ali nakon toga sam još 50-ak stranica isprintala... Tako da mislim da nije u tome stvar... Probala sam printat na sve moguće načine.. Čak mi je jednom uhvatio polovicu papira, ali nije htjelo printat, bnego ga je samo provuko kroz printer...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s pisačem...

Hmmm

ma nitko nije baš sretan s tim lexmark printerima

po opisu kvara mislim da su mu otišle gumica ili oslabio mehanizam koji podiže papir.

Poglavito ako si printao na papiru težem od 160 gr/m

mijenjaj printer

15 godina
neaktivan
offline
Problem s pisačem...
autorov komentar

Ma ja da budem iskrena, do tog trenutka sam bila preprezadovoljna i sam sam čekala da se neš desi, jer sam inaće pegula.. i sad jadnička da ću odnest na popravak, jer mi ga se neda zgurat u ormar da kupi prašinu, ali nikako.

Sad još izabrat novi..Viče užas..

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice