Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

poruka: 30
|
čitano: 3.184
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

da li bi se isplatilo kupiti miš sa ugrađenom  numeričkom tipkovnicom kao što je Razer naga molten. Da li netko ima iskustva  s tim i da li to pomaže u nešto u igrama. Ako nije koji gamerski miš žični ili bežični da uzmem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Pa ako igras igrice za koje je namijenjen onda zasto ne?

Mada sam čuo da je potrebno dosta vremena da se naviknes na tipke sa strane.

 

Bežični gaming miš G700?

Imam ga vec par mejseci i nemam nikakvu zamjerku na njega {#}

CARPE DIEM
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Bolje da uzmem Cyborg R.A.T. 7ili 9 iakosam čuo da bežičnizanju kasnit u igrama. Ako ne to  što drugoda uzmem

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 14:11 (Genije).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
Genije kaže...

Bolje da uzmem Cyborg R.A.T. 7ili 9 iakosam čuo da bežičnizanju kasnit u igrama. Ako ne to  što drugoda uzmem

 

Price za malu djecu. Danas je standard imati 1000MHz polling rate, bilo da se radi o bezicnim ili zicnim misevima.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Sada se mučim na logitech M305 pa zato kažem da zna kasnit kod klika kad igram npr. COD4 ili COD2.

16 godina
neaktivan
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

LOL Pa to je onaj mini miš, šta si ocekivao kad mu je valjda zadnja svrha da služi za igranje{#}

 

Moj glas ide za g700.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Pa koristim ga već više od 1 g. Prešo sve igre koje imam i ponekad imam s njim oko 100 kilova u 12min u COD 4

16 godina
neaktivan
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Mozes ti imati 200 killova u 6min CoD4 ali to i dalje ne znaci da mu je primarna svrha igre.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 15:01 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

A dobro što da uzmem razer imperator, Cyborg R.A.T 7ili 9, G700 ili što već drugo.

13 godina
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

G700

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Koje igrice igras?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Igram COD 2,4,6,7,BF:bad company 2, Batllefiled 3. I u tom stilu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

nabaci anketu pa vidi, ali ja glasam za logitecha g700 x)

I’m the juggernaut b*tch.
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Evo ankete ako ste za nešto drugo onad napišite.

22 Logitech G700
3 Cyborg R.A.T. 7 ili 9
1 Neki drugi
15 godina
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

G700 definitivno, kako sam ti i preporučio

 

Igram FPS s njim i nikakvih problema s njim

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

probao sam dosta miševa, i g700 mi pree dobro leži u ruci, možda ga i sam nabavim

možda mi samo ima previše onih gumbića, oni kod ljevog klika su mi nezgodni za stisnut

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
Eugen kaže...

probao sam dosta miševa, i g700 mi pree dobro leži u ruci, možda ga i sam nabavim

možda mi samo ima previše onih gumbića, oni kod ljevog klika su mi nezgodni za stisnut

Na te se naviknes za 2 dana, i odlicno su dizajnirani jer nema teoretske sanse da slucajno stisnes krivi.

Ja sam se jedino trebao priviknuti na ova 4 iznad palca, malo su mekani ali jbg i na to sam se dosad naviknuo. Ali prednost im je da ih mozes stisnuti trzajem palca prema gore sto je pak kraci hod palca nego da ih stisnes na klasican nacin.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

te miseve s numerickim dijelom kupuj samo kada igras nesto tipa wow i drugih mmorpg-ova koji mogu koristit makro komande i i igre koje traze dosta koristenje spellova ili funkcija koje su ti dostupne u kratkom vremenu,znaci non-clicker...za pucacine,ovo nemoj gledat...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 16:14 (BugHacker).
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Zar nije Naga jedina sa numerickom tipkovnicom?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
AA-d00d kaže...

Zar nije Naga jedina sa numerickom tipkovnicom?

koliko ja znam, je, ali meni se osobno nesviđa miš jer su mu te tipke sa numeričkom tipkovnicom neupotrebljive izvan igara =)

I’m the juggernaut b*tch.
14 godina
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Kog interesira, večeras bi trebao biti gotov veliki review Ligitech-a G700!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Hit it!

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Većina je gotovo, sad sam na predavanju, ali kad dođem kući, ima još desetak redova i slike, mislim da će bit večeras!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

Al nekak me vuče da uzmem R.A.T 7 ili 9 jer se može modificirat i dodavat utezi svašta.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

na tebi je izbor ali izgleda da g700 ima nekih značajnijih prednosti naspram R.A.T-a sa obzirom da je većina glasova na njemu, jer si ipak tražio miš sa više tipki, a rat baš i nema toliko tipki koliko g700

I’m the juggernaut b*tch.
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
munjovoz kaže...

na tebi je izbor ali izgleda da g700 ima nekih značajnijih prednosti naspram R.A.T-a sa obzirom da je većina glasova na njemu, jer si ipak tražio miš sa više tipki, a rat baš i nema toliko tipki koliko g700

A čuo sam za G700 iz BUG-a kritike da je težak i još neke. Al svejedno možda ga uzmem u 6 mjesecu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
Genije kaže...
munjovoz kaže...

na tebi je izbor ali izgleda da g700 ima nekih značajnijih prednosti naspram R.A.T-a sa obzirom da je većina glasova na njemu, jer si ipak tražio miš sa više tipki, a rat baš i nema toliko tipki koliko g700

A čuo sam za G700 iz BUG-a kritike da je težak i još neke. Al svejedno možda ga uzmem u 6 mjesecu.

nemogu reći da nije, to je osobno mišljenje kako kome koji miš leži, al opet kazem prvenstveno si htio mis sa vise tipaka, a boljeg od g700 neznam =)

a onog sa 9 tipaka postrance nebi ni u ludilu uzimao, a logitech g700 ima isti broj tipaka ako se prebroji =) (nisam 100% siguran al sam bome 95%)

I’m the juggernaut b*tch.
14 godina
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
Genije kaže...
munjovoz kaže...

na tebi je izbor ali izgleda da g700 ima nekih značajnijih prednosti naspram R.A.T-a sa obzirom da je većina glasova na njemu, jer si ipak tražio miš sa više tipki, a rat baš i nema toliko tipki koliko g700

A čuo sam za G700 iz BUG-a kritike da je težak i još neke. Al svejedno možda ga uzmem u 6 mjesecu.

 pa gle ,s obzirom da se ipak radi o AA bateriji unutar miša ,miš je ajmo reć teži od prosječnog mausa :)

(po meni je to bolje riješeno u g7 ,tanka mala plosnata baterija al je8iga...

 

kad se navikneš na njega , a privikavanje ne traje dugo,cca max 2dana

(doslovno mi je više trebalo da se naviknem na death addera nakon prelaska sa mx518)

,jednostavno niti ne promjetiš tu razliku u težini ,a ergonomski mu nije skoro niti jedan ni blizu...

imao sam more kojekakvih razera ,i 2puta roccat  ,i uz mx518 i ovaj g700 niti jedan mi nije tako "pasao" ruci.

kvaliteta izrade je stvarno na nivou kakvog očekuješ od takvog miša...

dodatne tipke su taman smještene na prstohvat a opet da ih se ne stisne slučajno :) ,svaka pohvala...

 

baterija je solidna (eneloop 2000mAh), za surfanje se ne potroši par dana ,al gaming na 1000MHz polling rate ,

ode nakon cca 8h.

moja preporuka ,za 160kn uzet 4x eneloop xxx baterije ,2500mAh ,drže još malo više i dulje drže kapacitet punjenja od drugih baterija ....

 

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 23:51 (vrx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom

ako se nevaram, postoji opcija da se logitech g700 spoji kabelom i da tako radi? osobno nisam nešto previše koristio miš ali bome kad sam ga uhvatio u ruku se osjetilo da je moćan =)

I’m the juggernaut b*tch.
14 godina
offline
Re: Isplativost miša sa numeričkom tipkovnicom
munjovoz kaže...

ako se nevaram, postoji opcija da se logitech g700 spoji kabelom i da tako radi? osobno nisam nešto previše koristio miš ali bome kad sam ga uhvatio u ruku se osjetilo da je moćan =)

da ,može se i spojit kabelom i sve radi uredno ,iako mu je primarno namjenjeno za punjenje...

napokon dočekao DNF!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice