EDIFIER fun club

poruka: 80
|
čitano: 26.532
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: EDIFIER fun club
vex3855 kaže...

Pozdrav,

jel još netko uzimao sa ozone.hr jer cijene su im stvarno ok

Gledam edifier r1855 pa me zanima jel sve legit

thx

Ja sam prije jedno 10 dana od tamo prvi put narucio neke figurice za 500 kn i platio pouzecem . Sve doslo uredno i OK , jedino im je trebalo jedno 7-8 dana da dostave a pisala je dostava unutar 5 dana.  Osim malog kasnjenja nisam imao nikakvih problema .

13 godina
EDIFIER fun club

MR4 rasturaju, nevjerovatno jeftino za tu kvalitetu zvuka. Ne da sam prezadovoljan nego sam oduševljen.

Moj PC  
7 0 hvala 1
10 godina

Bas lipo, sto si prije imao..?

Survivor - eye of the tiger
13 godina

A sve i svašta, 5.1, 2.1, 2.0 Logitech, Genisu, Creative 

10 godina

Sigurbo im odgovara ta zvucna sto imas!

Survivor - eye of the tiger
22 mjeseca
Pozdrav

Zanima me ima li netko iskustva sa Edifier S760d, treba mi nešto takvo za spojit na TV i gledanje filmova a navodno su bolji od Logitechovih 5.1 sustava i vidim po specifikacijama da ne bi trebali razočarati.

P.S. ima na netu neki strani forum gdje se par vlasnika žali na ogromno šuštanje zvučnika kad su uključeni bez ikakvog zvuka, pa me isto zanima je li tako kod svih Edifierovih serija.

LP

0 0 hvala 0
23 mjeseca
dk1234 kaže...
Pozdrav

Zanima me ima li netko iskustva sa Edifier S760d, treba mi nešto takvo za spojit na TV i gledanje filmova a navodno su bolji od Logitechovih 5.1 sustava i vidim po specifikacijama da ne bi trebali razočarati.

P.S. ima na netu neki strani forum gdje se par vlasnika žali na ogromno šuštanje zvučnika kad su uključeni bez ikakvog zvuka, pa me isto zanima je li tako kod svih Edifierovih serija.

LP

Ovdje se nitko nije na to žalio, niti sam ikad ista procitao o tome, bas suprotno vecina slicnih kineskih brandova ima taj problem a Edifier je bas iskakao kao brand s iznimno malim problemima i doslovno nepostojeci problem istog! Ocigledno izolirani slucaj!

22 mjeseca
E pa to sam i ja mislio da je samo jedan slučaj ali na tom forumu su njih dvoje ili troje pisali o tom istom problemu, čak i da su ih vraćali nazad i svi su im rekli da je to "normalno". Tako da ni sam više ne znam što reći haha

https://forums.audioholics.com/forums/threads/edifier-s760d-speakers-problem.113772/
13 godina

Jednostavno, kupiš neke koje su hvaljeni na tom forumu :D

9 godina
EDIFIER fun club

ja pak imam R1855db spojene drito na telku preko optičkog kabla - nikakvih šumova nema, zvuk super...

inače mi ti zvučnici valjda 95% vremena služe samo za zvuk s tv-a (rijetko kad pustim i nekaj s mobitela preko bluetootha)

Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
A jel znate možda za takve 5.1 setove zvučnika tipa ovaj S760d ili Logitech Z906, kad gledam TV ili film sa piratebayja preko njih, jel vokali idu samo kroz centralni zvučnik po defaultu a surround zvukovi i glazba kroz ostale ili svi zvučnici rade jednako pa se mora skidati izričito 5.1 datoteke za filmove?

0 0 hvala 0
11 godina
Kupio s ozone.hr edifier r1280t bijele. Stigli za 6 radnih dana i platio pouzecemposto dolaze iz bugarske ili od kud vec. Super su bili zapakirani. U dvousteuku kutiju sa onim zracnim jastucima da popune mjesto u vecij kutiji. Zvucnici skroz ok za tu cijenu. Lijepo se cuje mjuza i filmovi makar mislim da u jos uzet slijedece i edifier t5 sub jer malo dali onog booma. Ima tko iskustva s tim subom. Jel vrijedi tih para ili ima neka druga bolja opcija za r1280t?

1 0 hvala 0
11 godina
Kupio s ozone.hr edifier r1280t bijele. Stigli za 6 radnih dana i platio pouzecemposto dolaze iz bugarske ili od kud vec. Super su bili zapakirani. U dvousteuku kutiju sa onim zracnim jastucima da popune mjesto u vecij kutiji. Zvucnici skroz ok za tu cijenu. Lijepo se cuje mjuza i filmovi makar mislim da u jos uzet slijedece i edifier t5 sub jer malo dali onog booma. Ima tko iskustva s tim subom. Jel vrijedi tih para ili ima neka druga bolja opcija za r1280t?

2 0 hvala 1
6 godina

Ja uzel 1855 i imal istu dilemu.Uglavnom ,odgovori su bili da se itekako isplati investirati u T5. Da je zvuk nemjerljivo bolji.

11 godina

Ma uzet ću ga ziher, jer sam gledao malo tu kod nas ponudu aktivinih subova i nije neka sreća u tom cjenovnom rangu. Šteta kaj su na ozoneu rasprodani pa ću ga vjerojatno tu uzet drugi mjesec.

13 godina
EDIFIER fun club

T5 sub ima na stanju kod hd multimedija:

https://hd-multimedia.com/trgovina/edifier-t5-subwoofer/

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
DubravkoB. kaže...

Ja uzel 1855 i imal istu dilemu.Uglavnom ,odgovori su bili da se itekako isplati investirati u T5. Da je zvuk nemjerljivo bolji.

meni 1855 imaju i previše basa pa mi je isti uglavnom i smanjen (kad gledam tv, a to je 90% vremena za što služe)

11 godina
fromcelltohell kaže...

T5 sub ima na stanju kod hd multimedija:

https://hd-multimedia.com/trgovina/edifier-t5-subwoofer/

Je oni ga jedino i imaju dostupnog i vjerojatno ću od njih uzet. Planirao sam s ozone-a uzet jer je jeftiniji 160kn ali vjerojatno će bit hd multimedia na kraju 

6 godina
60nine kaže... 

meni 1855 imaju i previše basa pa mi je isti uglavnom i smanjen (kad gledam tv, a to je 90% vremena za što služe)

Je,tak sam i ja mislil ali izgleda nije tak. 

9 godina
DubravkoB. kaže...
60nine kaže... 

Je,tak sam i ja mislil ali izgleda nije tak. 

a kajjaznam, valjda ovisi o ukusu :)

kad sam testirao na mjuzi (od Sade do elektronike) - sve mi je bilo malo 2 much kaj se basa tiče, ili sasvim dovoljno za moje uho... 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice