Driver za volan

poruka: 6
|
čitano: 3.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Driver za volan

pozdrav svima..... naime da predjem na stvar..... imam volan Canyon CNG GW2.... i canyon je napravio driver za njega ali taj driver nije kompaktibilan sa Windows7... ja bih sad zamolio ovu raju koja se bavi programiranjem i koja misli da zna napraviti to da napravi driver za ovaj volan ali da on onda podrzava windows7..... to bi bio i test vasih sposobnosti... nemojte misliti da vas ja testiram... ali ako nesto volite uvjek trazite nove izazove??? evo ja mislim da je ovo jedan malo tezi... pa bih vas molio ako itko ovo moze da napravi stvarno mi treba jer zelim da igram na ovom volanu a i sad dolaze igre... f12010 nfs hot pursuit itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Driver za volan

volan je malo starji.... neznam koliko su tvoje zelje izvedive

Be Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za volan

pa svaki pokusaj je dobrodosao... jer iskreno ja se nimalo nerazumijem u pravljenje da se razumijem pokusao bih ja napraviti... a stvarno bih volio da ovo neko napravi....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za volan

Ako je ovo

 tvoj volan imaš drivere ovdje.

 

The CNG-GW2 has three large suction cups in a L-fix design for a stable base and a textured rubber grips for more control and comfort. It is compatible with Windows XP and Vista.

 

Piše da su driveri kompatibilni sa Vistom pa bi možda trebali radit i na 7-ici (probaj compatibility mode).

World Championships: 7, GP started: 264, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 1:40 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za volan

to je taj volan koji ja imam.... pokusavao sam compactibilty sa xp i nije radilo... i na visti isto ne radi :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver za volan
F1-IVO kaže...

Piše da su driveri kompatibilni sa Vistom pa bi možda trebali radit i na 7-ici (probaj compatibility mode).

MummE kaže...

to je taj volan koji ja imam.... pokusavao sam compactibilty sa xp i nije radilo... i na visti isto ne radi :(

Benjo, vidiš da govoriš pogrešno?

 

Btw, ako drivera nema na oficijalnoj stranici za Windows 7, onda ne postoji za Win7, a napraviti driver je teže nego mini-igru Izlanuo se

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice