Death Adder ili R.A.T 5?

poruka: 14
|
čitano: 2.841
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Dakle sam naslov kaže, pa mi Vi po nekim iskustvima i saznanjima preporučite. Obadva miša mi lipo leže u ruci i obadva mi se sviđaju R.A.T je skuplji 50-ak kuna u Linksa i Links mi je jedina opcija. Hvala!

zeko73
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Death Adder ili R.A.T 5?
zeko73 kaže...

Dakle sam naslov kaže, pa mi Vi po nekim iskustvima i saznanjima preporučite. Obadva miša mi lipo leže u ruci i obadva mi se sviđaju R.A.T je skuplji 50-ak kuna u Linksa i Links mi je jedina opcija. Hvala!

evo ja imama addera 3.5  6mj,ergonomski je i paše mi uz ruku i nikakvi problemi zasad.smeta mi što nema sa desne strane još 2 tipke i namještavanje dpi-a gore nego ispod i nema hyper scroll.

get doooooown !!!!
14 godina
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Slabo ide to sa preporukama {#}

zeko73
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

R.A.T. 5. {#}

Xfire - izzy904
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Koristio deathaddera(stariju verziju onu s 1600DPI).

Trenutno imam Fireglidera s kojim sam razocaran.

Usporedba(Fireglider/Deathadder):

Ima jako los software te se tesko bocne tipke programiraju/Deathadder ima jako dobar software, jako se lako koristiti s njim, nikad nije zakazao

Opet fireglider ima jako lose smjestene bocne tipke,ne koristim ih jer su tesko dostupne/Deathadder ima odlican razmjestaj bocnih tipka(to opet ovisi kakvu ruku imas)

Sharkoon mi bas ne lezi u ruci/Razer se je u tome vise potrudio, a i svi koji su ga kod mene koristili bio im je udoban(od djece do odraslih tj. onih s malom do onih s velikom rukom)

Ovaj kad ga klikas nesto skripi, scroll mu je jako los/Jako kvalitetan scroll i tipke, tipke su velike i lako ih je stiskati te se cuje samo klasicni klik

Mis je precizan/Takoder precizan mis

Sve u svemu Deathadder je jako kvalitetno izradem mis, ja mislim da cu se opet vratiti na njega jer me ovaj sharkoon vec zivcira.(Tako je to kad prelazis s boljega na gore....)

Imao jedam mali problem zbog kojega sam i mjenjao deathaddera, otisao mu je lijevi klik, bilo ga je tesko stisnuti, radio je samo ako bi ga pritisnuo tamo di se spaja s ostalim djelovima misa, ali tu je dosla garancija i uzeo sam arctosu kao zamjenu za deathaddera. Ali unatoc tom problemu preporucio bi ga svima jer sam ja imao samo malo nesrece, a i jos usto sam dobio skuplji proizvod za zamjenu. Frend kupio deathaddera malo prije mene(pa sam ga ja kopirao jer mi se mis svidio) i jos mu radi kao i prvog dana kad ga je kupio.(jedino sto je mjenjao su nozice)

 

:D
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 21:36 (CroNk3r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Death Adder ili R.A.T 5?
Moja preporuka R.A.T 5! Po meni odlican i ima sve sto ti treba! Sedmica je naravno jos bolja ali nema toliko prednosti da kosta razliku u cijeni IMHO
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Ni sa jednim nećeš fulati ako ti leže u ruci.

 

Imao sam staru verziju DA preko 3 godine, a sad imam novu verziju jer sam kupio veći ekran pa mi paše više DPI-a ponekad.

 

Imao sam RAT7, ali sam se zamijenio sa tipom za svog sadašnjeg DA jer mi nije ležao u ruci. Tj. čak mi je bio ok pri običnom radu, ali za igranje nikako. Ali unatoč tome izvrstan miš.

 

Izbor je čisto stvar tvoje preferencije. Odi tamo, stavi jednog pored drugog, pa kako ti puhne. 

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Što vi kažete?

9 Death Adder
20 R.A.T. 5
Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan. Ako se netko potrudi da ti da odgovor na pitanje, pa bar mu možeš stisnuti HVALA.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Na kraju neću niti jedan od ta dva uzeti nego san se odlučija za Cooler Masaterov, Storm Inferno. Jeftiniji je od ova dva i to dosta, 329 kn u Linksa, a i čitam po netu da je odličan. I odi u BUG-u ga preporučaju tako da je odluka pala. Al fala Vam ljudi na savjetima {#}

zeko73
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Death Adder ili R.A.T 5?
zeko73 kaže...

Na kraju neću niti jedan od ta dva uzeti nego san se odlučija za Cooler Masaterov, Storm Inferno. Jeftiniji je od ova dva i to dosta, 329 kn u Linksa, a i čitam po netu da je odličan. I odi u BUG-u ga preporučaju tako da je odluka pala. Al fala Vam ljudi na savjetima {#}

Možda još i najbolji odabir. Samo možda. Da je Sentinel onda definitivno bi bio...

Pogledaj: https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AosJbEwEG9GpdEpBMGc1ZXo0S3BLQm1YQ09jeVZ6bEE&w=100&h=650

Moj youtube kanal: http://www.youtube.com/user/marijanovic191x7?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 1:50 (191x7).
13 godina
neaktivan
offline
Death Adder ili R.A.T 5?

Na tih 320 kn dodaj jos 80 i dobijes mis koji odere fireglidea,deathaddera i toga Coolermaster,tj.uzmi logitech mx518 mis koji je jako kvalitetan dobar ja sve vrste igara,odlican laste.

LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Death Adder ili R.A.T 5?
scarface797 kaže...

Na tih 320 kn dodaj jos 80 i dobijes mis koji odere fireglidea,deathaddera i toga Coolermaster,tj.uzmi logitech mx518 mis koji je jako kvalitetan dobar ja sve vrste igara,odlican laste.

MX518 400kn koji EPIC FAIL i jos napisati takvu gluposti da dere sve navedene miseve...

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
offline
Re: Death Adder ili R.A.T 5?
191x7 kaže...
zeko73 kaže...

Na kraju neću niti jedan od ta dva uzeti nego san se odlučija za Cooler Masaterov, Storm Inferno. Jeftiniji je od ova dva i to dosta, 329 kn u Linksa, a i čitam po netu da je odličan. I odi u BUG-u ga preporučaju tako da je odluka pala. Al fala Vam ljudi na savjetima {#}

Možda još i najbolji odabir. Samo možda. Da je Sentinel onda definitivno bi bio...

Pogledaj: https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AosJbEwEG9GpdEpBMGc1ZXo0S3BLQm1YQ09jeVZ6bEE&w=100&h=650

Ma mislija san se koji ću od ta dva, jer su oba odlična, ali na kraju ipak ovaj zbog 80 kn u džepu a i ovo mi je puno davat...al ko ga je..

zeko73
14 godina
offline
Re: Death Adder ili R.A.T 5?
scarface797 kaže...

Na tih 320 kn dodaj jos 80 i dobijes mis koji odere fireglidea,deathaddera i toga Coolermaster,tj.uzmi logitech mx518 mis koji je jako kvalitetan dobar ja sve vrste igara,odlican laste.

Nemoj bit ka moja žena, napisa san 329,00 kn a ne 320,00 {#} 

zeko73
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice