Worms Revolution

poruka: 6
|
čitano: 3.527
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Worms Revolution

Pozdrav svima kao prvo, odlučio sam otvorit temu za nadolazeće crve u nadi da se međusobno napucavamo :)

 

Novi crvi pod nazivom Worms Revolution izlaze za tjedan dana, 10.10.2012

 

Osobno su mi zanimljivi što ne rade ništa spektakularno novo, no drže se svoje uspješne formule koja ih proslavila najvise sa armagedon i worlds party serijalom. No jedna od najvećih novosti je uvođene klasa u igru. Soldier, Scout, Scientist i Heavy.

 

-Modovi su Deathmatch, Fort i Classic mod.

 

-32 single player misije i 20 puzli.

 

-Modificiranje crvi što se tiče odjeće i dodataka.

 

-Dinamična voda, destruktivna okolina (naprednija nego u prošlim nastavcima), nova oružja...

 

Pogledajte crviće u akciji. Također bi uskoro mogli napraviti grupu na steamu da se lagano možemo pronaći.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Worms Revolution

Recenzija sa IGN-a.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Worms Revolution

Danas oko 20 h stize,nadam se da ce biti ok,sa youtuba koliko sam gledao ne sviđa mi se jet pack i rope koji izgledaju invalidno,onda onaj bug whaiting for other players je i dalje prisutan kao i u worms reloaded,ako to poprave mogla bi biti zanimljiva igra.
Sviđa mi se sto su napravili novi engine i ona voda uvodi malo svježine u serijal.
Vidit cemo kako ce biti u praksi.

Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 12:03 (chingy-os).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Worms Revolution

drama urađena igra.Preporučujem svima {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Worms Revolution

Da li se može igrati multiplayer na jednom PC-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Worms Revolution

Kad igram igru ne prikazuje mi crve ni mapu samo pozadinu ??? u cemu je problem ? molim pomoč!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice