World of WarCraft Cataclysm

poruka: 99
|
čitano: 21.863
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

Ono šta se moglo nagađati izgleda da če se i ispuniti.

Pogledajte video pa presudite sami.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

Ma daj ja nebi ovo, neka naprave ekspanziju po prici, jedino je dobro sto su dosle nove rase. Ali majke ti ovo su jako nagle promjene za pocetnike koji ce doci.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

Hahahahaha.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

Gnome priest? Tauren paladin? Goblini? VUKODLACI? ROOOOFLLLLLLL

16 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

Blizzard se utapa u pohlepi toliko da praktički uništava i ono malo kvalitete što je ostalo u WoW-u i Warcraft loru. Mislim da više nikada neće napraviti Warcraft igru, a to je šteta.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

Znao sam da ce jednog dana i blizzard nesto s'ebat prije ili kasnije.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 11:24 (Living.Dead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

oooo da izgleda preeee dobro jedva cekam!!!!! :P :P :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm
goran123 kaže...

oooo da izgleda preeee dobro jedva cekam!!!!! :P :P :P

  Meni je bezveze.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm
Living.Dead kaže...
goran123 kaže...

oooo da izgleda preeee dobro jedva cekam!!!!! :P :P :P

  Meni je bezveze.

A čuj kome se nesviđa nemora igrat a ostali koji vole avanturu kroz World of WarCraft imače još jedan dobar izzazov.

Zato nemožeš reč da je bezvaze a još probo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 11:59 (miky moj).
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm
miky moj kaže...
Living.Dead kaže...
goran123 kaže...

oooo da izgleda preeee dobro jedva cekam!!!!! :P :P :P

  Meni je bezveze.

A čuj kome se nesviđa nemora igrat a ostali koji vole avanturu kroz World of WarCraft imače još jedan dobar izzazov.

Zato nemožeš reč da je bezvaze a još probo.

  A arthasu deathwing ne smeta? To mi je bas cudno, mislim da bi i arthas treba dovest svoju scourge vojsku i malo pomoc pa se onda nastavit ratovat sa azerothom.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
14 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

zar necemo arthasa ubit do tad? a uostalom iako nekima prica zvuci glupo (meni zvuci odlicno) ipak je to blizzard koji je napravio neke od najboljih igara ikad i bar znate da ce blizz napravit nes dobro iz toga

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

I ja se jako nadam da to bude dobro.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm
Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

Fino,fino jedva cekam da s ovim vukodlakom izlevelam Rogonju do 85 lvl-a,jedina je zamjerka blizzu da su sa ovim zadnjim patchem omogucili ama bas svakom da se dovuče na T8 gear!

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 12:55 (SPLICO212).
14 godina
offline
World of WarCraft Cataclysm

jedva cekam novu expanziju, mislim da ce giti pun pogodak, sve u principu mi se jako svidja, nemam neke posebne zamjerke..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

Ne vidim tu ništa čudno. Kako igra napreduje, oprema postaje manje važna. Uostalom, Blizzardu je cilj da svi mogu igrati igru s guštom. Debila koji igraju 24/7 je jako, jako malo. Onih ovisnika koji igraju dva-tri sata dnevno također ima malo, a najviše je onih koji igraju max sat dnevno ili par sati svako nekoliko dana, a takvoj većini je nemoguće doći do end-gamea.

 

Težina igre nebi ni smjela biti zasnovana na uloženom vremenu, već mozgu i skillu. Takav content je jako skupo napraviti, pa je Blizz odabrao financijski drastično bolju opciju da se content jednostavno sreže tj. dumba nakon nekog vremena, a sada sve kraćeg.

 

U tom procesu Blizzard zbog utrke za novcem radi i neke drastične rezove na kvaliteti jer im nedostaje contenta tj. prostora za novi content, pa uništavaju lore koji više teško da ima ikakve veze s originalnim Warcraftom - lore mora biti konzistentan, koncizan, čvrst... a Warcraft lore se razvodnio i razlio na sve strane.

 

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

Naxeem slazem se s tobom da treba imati skilla,ali se desava sada da sam prije par dana u Toc-5 Man imao healera sa t-6 gearom i od prve sve osradili bez problema dok sinoc naleti na nekog noob healera koji mi nabacio 150 Golda troska u roku 10 min! Btw malo offtopic moze li mi netko preporucit Raid guild sa Sylvanasa inace peglam rogonju http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Talibance

 

14 godina
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm
naxeem kaže...

U tom procesu Blizzard zbog utrke za novcem radi i neke drastične rezove na kvaliteti jer im nedostaje contenta tj. prostora za novi content, pa uništavaju lore koji više teško da ima ikakve veze s originalnim Warcraftom - lore mora biti konzistentan, koncizan, čvrst... a Warcraft lore se razvodnio i razlio na sve strane.

 

nebih rekao da je blizzard unistio lore, nego je samo nastavio pricu.kako idu godine mora i prica evoluirati, i u tome potpuno podrzavam blizz.

14 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

Nemogu nista konkretno reci prije nego je odigram, ali za sada mi se cini malo pretjerano. Ali to je Blizzard, ako su pretjerali vjerovatno su pretjerali sa stilom :D

Mada bi mi bilo draze da su to vrijeme pravljenja expanizije potrosili na razvijanje Warcraft 4. WoW je mogao pricekati, nisam nigdje vidio da se netko zali da mu je wow dosadio i da hoce novitete nekakve, al et. Long live Blizzard!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm
SPLICO212 kaže...

Naxeem slazem se s tobom da treba imati skilla,ali se desava sada da sam prije par dana u Toc-5 Man imao healera sa t-6 gearom i od prve sve osradili bez problema dok sinoc naleti na nekog noob healera koji mi nabacio 150 Golda troska u roku 10 min! Btw malo offtopic moze li mi netko preporucit Raid guild sa Sylvanasa inace peglam rogonju http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Talibance

 

Skilla u wowu? Skill u WoWu je otvorit oči. Oni koji konstantno failaju su ionako retardi.

Skill u WoWu sastoji se od dobro složenih 5 spellova u nizu i tajminga. Istina, za max treba biti mrvicu pametniji, ali za failati trebaš biti idiot.

 

NLuthor kaže...

nisam nigdje vidio da se netko zali da mu je wow dosadio i da hoce novitete nekakve

Mislim da nisi u pravu. Hrpa je takvih. Ti si vjerojatno mladi igrač, ali vjeruj, nama koji smo u WoWu od starta itekako je jasno da Blizzard svako neko vrijeme reciklira sadržaj za koji smatra da je najmanje starih igrača pristuno, a  novima taj sadržaj izgleda nov i zabavan je.

 

Problem WoWa je reciklaža. Sve je već viđeno u drugoj boji, pa tako i u ovoj ekspanziji.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 14:43 (naxeem).
14 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

istina je da nakon nekog vremena malo dosadi ali ja obicno kad mi dosadi prestanem igrat na jedno 2-3 mjeseca i onda pocnem opet igrat i osjecam se koda ga igram prvi put u zivotu xD

15 godina
offline
World of WarCraft Cataclysm

Poceo sam plakat od srece xD

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm

Smješno, ali stvarno smješno..

 

 

Obožavam kad  neko ide prigovarati o lore-u, kao, ruši se stari lore, a nema nikakvog kršenja. Deathwing se skrivao nakon poraza i "bildao", Lich King će vjerovatno do tada biti pobjeđen, a za sada nitko nije ni svjestan da se nešto "kuha", osim par likova (Jaina Proudmoore i ekipa) koji su naslutili upletenost Twilight Hammer clana (čitati WoW comic za više info-a). Dapače, ovo znači EVOLUCIJA svijeta, stari content više neće biti dosada koju srećemo pri levelanju alta/boostanju frendova. Sama činjenica da će ispolirat stare kontinente i nastavit priču je dobra, a ako na to nadovežemo da je to nastavak lore-a (ne njegova promjena) mogu samo reći - zakon.

 

Također, nadogradnja grafike (minorna, ali tu je), nove rase koje su odlično dizajnirane (već je najavljen update raciala starih rasa), mnogo novih raidova i dungeona (4 raida i 6 dungeona ako se ne varam), a i redizajn talenata se čini na dobrom putu + još toga...

 

Što se tiče WoWa i skilla.. Ako ćemo izuzeti raidove gdje svatko sa prosječnim IQ-om, otvorenim očima, dobrom guildom i da nije keyturner može postići sve. Arena je malo jači stupanj toga (high rated), ali doduše dosta ovisi o setup-u.. Poanta je da jedini žanr igara koji možda zahtjeva veći skill je FPS u multiplayeru, a što se tiče zahtjevnijeg MMO-a (što se skilla tiče) - ne bih znao da baš ima nekih izuzetno složenijih, a da su u isto vrijeme tako fluidni kao u WoW-u.

 

Blizz je svakako radio loših poteza kroz WoW, ali mislim da bi ovo mogla biti najbolja ekspanzija do sada (ako nešto prije toga ne zeznu).

 

Thumbs up for Blizz (za sada)!

Forums forums
16 godina
offline
World of WarCraft Cataclysm

Ma meni se manje više sve najave sviđaju, osim goblina. Mislim da bu to rasa koju bu jaaako malo ljudi igralo. A što se tiče toga da wow nije ni blizu ono što je bio prije, s time se apsolutno slažem, pogotovo jel su tolko prepravljali(sjebavali) pvp, pogotovo 2vs2 arenu.

FOR THE HORDE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of WarCraft Cataclysm

Ova ekspanzija dolazi kao završni udarac hardcore igračima, da im nije mjesto u wowu. Sada hvalisanje izgledom, a iza njega jos 100 ljudi sa istom opremom hehe. Ajd igra nije više bazirana na opremi onda nek daju veći izbor izgleda, a ne da svi liče na isto. Ono WOW Attack Of The clones zadnja expanzija. Igra ide sve više prema casual igračima i to je dobra stvar za većinu. Blizzard je promjenio dosta toga, ali već svatko zna kako izgleda kalimdor i azeroth. Tako da malo šminke će dobro doći. Uglavnom htio bi da se Blizzad već odluči napraviti Warcraft 4.

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2009 23:38 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

meni ovo izgleda ko sprdačina za 1.4, ja ovdje ne vidim ništa ozbiljno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

dobro da sam odustao od wow-a, ovo je bzvz i stvarno blizzard sam sebi kopa jamu. Ovim ludim wow fanovi ovo je odlicno i znam da su oni zadovoljeni, tako da ajde barem netko ^^

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of WarCraft Cataclysm

Ja imam poprilicno zamjerki na "novosti" koje donosi ekspanzija, no najvece su mi te klase. Goblini su bili neutralni, zasto ih sada uvlaciti u neki fakciju? Jel' to znaci da ce Ratchet, Gadgetzan, Everlook, Area 51 itd. postati horde outposti? Ako ne, zasto ne? Sigurno ce izmisliti da je to zato sto se samo dio goblina prikljucio hordi, ostatak ne... A onda worgeni... Cek, znaci alijansa je tamanila undeadove dok su bili pod utjecajem Lich Kinga, a onda i kasnije kada su se oslobodili tog utjecaja ih nisu primili natrag nego su ih nastavili tamaniti (tako su i nastali forsakeni). Ali zato vukodlaci, ma samo dodjite k nama, nema bada, je da undeadovi nisu imali izbora sto su postali undeadovi, a vi jeste (koliko se sjecam iz Silverpine-a i od Arugala), no sigurno ste vi zapravo dobricine, samo sto se imali svojevoljno "posla sa vragom".

 

Stvarno sve puca od lore-a i logike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of WarCraft Cataclysm

ovo je super. čak mi je i priča dobra, neam zamjerki, ako ga ne izdaju prerano. :)

tauren paladin ftw!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2009 13:17 (_Rainmaker_).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of WarCraft Cataclysm
Solo761 kaže...

Ja imam poprilicno zamjerki na "novosti" koje donosi ekspanzija, no najvece su mi te klase. Goblini su bili neutralni, zasto ih sada uvlaciti u neki fakciju? Jel' to znaci da ce Ratchet, Gadgetzan, Everlook, Area 51 itd. postati horde outposti? Ako ne, zasto ne? Sigurno ce izmisliti da je to zato sto se samo dio goblina prikljucio hordi, ostatak ne... A onda worgeni... Cek, znaci alijansa je tamanila undeadove dok su bili pod utjecajem Lich Kinga, a onda i kasnije kada su se oslobodili tog utjecaja ih nisu primili natrag nego su ih nastavili tamaniti (tako su i nastali forsakeni). Ali zato vukodlaci, ma samo dodjite k nama, nema bada, je da undeadovi nisu imali izbora sto su postali undeadovi, a vi jeste (koliko se sjecam iz Silverpine-a i od Arugala), no sigurno ste vi zapravo dobricine, samo sto se imali svojevoljno "posla sa vragom".

 

Stvarno sve puca od lore-a i logike.

  Da goblini su uvijek bili dobri i za sve klase, a odjednom cemo se morat borit za zivot protiv njih. Ne daj boze da najbolji gradovi goblina budu sad hordaski.(Booty Bay pogotovo) A ja ne znam ako bude tako sto cemo mi dobiti s tim vukodlacima.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice