Valorant - Riot Games

poruka: 72
|
čitano: 18.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Valorant - Riot Games

Gluposti ? Igra je u open beti, odnosno u testiranju. Svako malo podjele odredjeni broj "pozivnica" da ne dodje do preopterecenja servera.

Jos je k tome hrpa "preprodavaca" gore koji samo gledaju da zarade, odnosno da prodaju pristup. Prodavali su ga i po 100-150$. Ne znam kako je sada.

Naravno da se zale oni koji jos nisu dobili. Oni koji su dobili, ti se ne mogu zaliti na to. Ukratko. To je lutrija u kojoj su sanse vece sto dulje gledas. Po kojem algoritmu to oni dijele, to samo oni znaju. Dobro je sto ne moras visiti tamo nakon sto odgledas odredjenu satnicu. Javiti ce ti na e-mail kada i, ako dobijes pozivnicu. Kako vrijeme bude islo prilicno sam siguran da ces dobiti pozivnicu, ako si sve dobro povezao.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Valorant - Riot Games

Povezao sam riot account sa tweitchom pise tamo u settings connected.. pustio sma cijelu noc i nista.. pustit cu jos danas i onda odustajem ne da mi se.. zato sam napisao da kupujem ak netko prodaje tj. treba mi na par dana samo

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
njuskac kaže...

Povezao sam riot account sa tweitchom pise tamo u settings connected.. pustio sma cijelu noc i nista.. pustit cu jos danas i onda odustajem ne da mi se.. zato sam napisao da kupujem ak netko prodaje tj. treba mi na par dana samo

 Ovisi kakve si srece, neki jos pokusavaju od dana kad su dropovi poceli i nista. Ja sam recimo sa 3 twitch acca drzao cca 20ak sati po danu, i nakon 3 dana odustao...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Valorant - Riot Games
njuskac kaže...

Povezao sam riot account sa tweitchom pise tamo u settings connected.. pustio sma cijelu noc i nista.. pustit cu jos danas i onda odustajem ne da mi se.. zato sam napisao da kupujem ak netko prodaje tj. treba mi na par dana samo

 Eto, nas 4 igra, dobili smo svi nakon što smo jedno 3-4 dana vrtili streamove po pola dana i više, nekomu je došlo brže, nekomu sporije, sad je dobila i frendica koja je gledala streamove po samo par sati dnevno pa je trebalo do jučer da dobije drop, to je skoro dva tjedna od kako je krenulo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
10 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
JozoBozo121 kaže...
njuskac kaže...

Povezao sam riot account sa tweitchom pise tamo u settings connected.. pustio sma cijelu noc i nista.. pustit cu jos danas i onda odustajem ne da mi se.. zato sam napisao da kupujem ak netko prodaje tj. treba mi na par dana samo

 Eto, nas 4 igra, dobili smo svi nakon što smo jedno 3-4 dana vrtili streamove po pola dana i više, nekomu je došlo brže, nekomu sporije, sad je dobila i frendica koja je gledala streamove po samo par sati dnevno pa je trebalo do jučer da dobije drop, to je skoro dva tjedna od kako je krenulo.

 
Imam i ja neku grupicu frendova 5 nas je ako ste nagodni mogli bi 2-3 mape customa 5v5 baciti ? ako budem mogao ove moje uhvatiti da se skupimo kad treba.

16 godina
offline
Valorant - Riot Games

Netko imao ovakav problem?

EDIT1: pokušao i direktno pokrenuti

EDIT2: eeror code 1

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 13:16 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Valorant - Riot Games

Uzasne FPS dropove imam od zadnjega patcha,kada sam tek upao u betu FPS je bio savrsen 144 nije ni za 1 FPSa padao,sada u pola sekunde padne sa 144 na 70 sve slowa i sjebe mi aim potpuno,divni patchevi nema sta.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
Wack kaže...

Uzasne FPS dropove imam od zadnjega patcha,kada sam tek upao u betu FPS je bio savrsen 144 nije ni za 1 FPSa padao,sada u pola sekunde padne sa 144 na 70 sve slowa i sjebe mi aim potpuno,divni patchevi nema sta.

 Da bio je nekakav news sa njihove strane da su svjesni problema i da će raditi na njihovom otklanjanju.

Twitter: @GoldCookiez
9 godina
neaktivan
offline
Valorant - Riot Games

Od zadnjeg patcha kad god pokrenem igru, Vanguard mi automatski obriše drivere za tipkovnicu. Na početku je radilo fantastično, no što više oni updejtaju igru mi radi sve gore i gore sa sve više bugova.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Valorant - Riot Games

Vanguard je blokirao pokretanje Valoranta, zato sam imao one greške. Ugasim Vanguard, pokrenem Valorant i javi se error code 1. BTW Vanguard poništava profile za fan curve u raznim programima koje koristite, npr. svaki restart kompa mi je brisao custom made profil za GPU Tweak II. Obrisao sam oboje, ne zanima me Valorant pošto je to CS:GO sa moćima, a ni CSGO ne igram iako ga imam na steamu

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Valorant - Riot Games

Meni se igra nikako ne sviđa nit mi leži. Nekako mi je prespora, ista stvar mi je i kod CS GO te ga nikad nisam mogao igrat. Jednostavno mi ne paše, više volim CoD. Daleko od toga da je igrica loša.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Valorant - Riot Games
Jack Black kaže...

Meni se igra nikako ne sviđa nit mi leži. Nekako mi je prespora, ista stvar mi je i kod CS GO te ga nikad nisam mogao igrat. Jednostavno mi ne paše, više volim CoD. Daleko od toga da je igrica loša.

 Ako želiš brzu igru probaj Quake Champions, možda ti bude i prebrzo

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Valorant - Riot Games

Ako hoce netko igrati s nama neka me adda slobodno Seva12 #9925

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Valorant - Riot Games
Jack Black kaže...

Meni se igra nikako ne sviđa nit mi leži. Nekako mi je prespora, ista stvar mi je i kod CS GO te ga nikad nisam mogao igrat. Jednostavno mi ne paše, više volim CoD. Daleko od toga da je igrica loša.

 Pa naravno kad CS:GO i Valorant nisu isti žanr igre kao CoD. Ne možeš uspoređivati taktički shooter s CoD napucavanjem.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
JozoBozo121 kaže...
Jack Black kaže...

Meni se igra nikako ne sviđa nit mi leži. Nekako mi je prespora, ista stvar mi je i kod CS GO te ga nikad nisam mogao igrat. Jednostavno mi ne paše, više volim CoD. Daleko od toga da je igrica loša.

 Pa naravno kad CS:GO i Valorant nisu isti žanr igre kao CoD. Ne možeš uspoređivati taktički shooter s CoD napucavanjem.

 Ni jedan FPS se ne može uspoređivati sa cod2 ili cod4. To je bilo i napucavanje, ali i taktički shooter. Ako cod izbaci novu igricu bez modernih sranja i S&D mod, igra bi pomela CS GO i Valorant odmah.

VISCA BARCA
5 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
Jack Black kaže...

 Ni jedan FPS se ne može uspoređivati sa cod2 ili cod4. To je bilo i napucavanje, ali i taktički shooter. Ako cod izbaci novu igricu bez modernih sranja i S&D mod, igra bi pomela CS GO i Valorant odmah.

 Ja da sam na tvome mjestu javio bi se direktno acticisionu sa tom idejom i zaradio milijune €$€$ na samoj ideji

 

 

13 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
SamoPitam3 kaže...
Jack Black kaže...

 Ni jedan FPS se ne može uspoređivati sa cod2 ili cod4. To je bilo i napucavanje, ali i taktički shooter. Ako cod izbaci novu igricu bez modernih sranja i S&D mod, igra bi pomela CS GO i Valorant odmah.

 Ja da sam na tvome mjestu javio bi se direktno acticisionu sa tom idejom i zaradio milijune €$€$ na samoj ideji

 

 

 Vidis, nisam razmišljao o tome, baš bi mogao.

VISCA BARCA
10 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games

Koja je razlika cod 4 i ovog sad najnovijeg coda u mp? Zar nije više manje isti.

13 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games

Uopce ne treba bit na streamu nikakvom. Ja se regao i nakon nekih 2 tjedna dosao mail da mogu igrat. Nisam ga jos ni instalirao pa me zanima jel se uopce isplati isprobavat?

13 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
JohnnyBlaze kaže...

Uopce ne treba bit na streamu nikakvom. Ja se regao i nakon nekih 2 tjedna dosao mail da mogu igrat. Nisam ga jos ni instalirao pa me zanima jel se uopce isplati isprobavat?

 Naravno da se isplati, skini i probaj, igra ionako nije velika. Ako ti se sviđa CS GO sviđat će ti se i Valorant.

VISCA BARCA
4 godine
offline
Valorant - Riot Games

slično je cs-u, samo što tu imas i neke kao supermoći za svakog lika, više mi se sviđa cs go jer je realniji i bolja je simulacija nekako ali nije los valorant.

ja sam povezao riotov račun sa twitchom i nešto malo gledao i došao mi je mail kroz noć dok nisam gledao da sam dobio key, tako da ne znači da treba biti stream upaljen konstantno da bi se dobio key..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Valorant - Riot Games

imao upaljen twitch prije 10ak dana 30 minuta

i sad skuzim da sam dobio key prije 2 dana LOL

 

instalirat ce se, iako sumnjam da ce me odvuc od cs:go, prije da ce klinac to okupirat, on sa skvadrom ionako roka sve zivo, kak im puhne - cod, cs:go, fortnite, ...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Valorant - Riot Games

Igrao sam 3 meca svega valjda cu danas više. Key sam dobio nakon 15ak sati gledanja dakle 2 dana svega. Ovo ima sa svacim veze samo nema sa kanterom. Zivcira me kada se mjeri sa csgom pogotovo da ce uzeti igrače wtf. Više je ovdje overwatcha i paladinsa nego csgoa. Bit će i lol fanova na valorantu(ako ovo valjalo i ako mi se svidi mozda pubg zavrsi u kanti nakon 1500sati). Svidja mi se što u igri ima desni klik nišan kao na pubgu, codu itd. Te moći, healanje te one ulti moći što su na lolu to sve daje drugu dimenziju na kraju krajeva ova igra nece isto izgledati u beti i nakon pola godine ili godinu gdje ce vise biti svega i više opcija. Generalno ono što mi se nije svidjalo na csgou to ovdje mozes preskociti jer imaš opcije sa tim moćima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Valorant - Riot Games

a znam da nije kao cs go ali je na tu foru , 5v5, plentanje bombe itd.., ali fizički igra nema puno veze sa csom. iskreno mislim da je csgo bolji i realističniji te dosta teži jer na valorantu nema toliko toga recoila i randomnesa kod pucanja i shot patterna. ali da je zanimljiva za igrati to stoji. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Valorant - Riot Games
Moj PC  
3 0 hvala 1
4 godine
offline
Valorant - Riot Games

jel vama radi valorant? meni se nece povezat sa riotovim racunom. Jel to mozda jer ce izaci na globalnoj razini pa slazu jos sta treba?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
Da je Valorant napravio netko drugi, niko ju ne bi ni pogledao.
CS wannabe sa spellovima i klasama. Odvratno sporo, svi se krecu drzeci shift (sporo hodanje), kempanje jos jace nego u csu jer ovdje doslovno pogines od abilitija a da ne znas ni otkud. Odigrao cxa 20 partija, obrisao i vratio se na warzone/apex.
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Valorant - Riot Games
Stane256 kaže...

jel vama radi valorant? meni se nece povezat sa riotovim racunom. Jel to mozda jer ce izaci na globalnoj razini pa slazu jos sta treba?

 Pa reklo je od 28.2 do izlaska sutra nece moci igrati

9 godina
neaktivan
offline
Re: Valorant - Riot Games
ukay1000 kaže...
Da je Valorant napravio netko drugi, niko ju ne bi ni pogledao.
CS wannabe sa spellovima i klasama. Odvratno sporo, svi se krecu drzeci shift (sporo hodanje), kempanje jos jace nego u csu jer ovdje doslovno pogines od abilitija a da ne znas ni otkud. Odigrao cxa 20 partija, obrisao i vratio se na warzone/apex.

 Ali cs ne bi bio cs kada bi dali neku obicnu promjenu za pucacine tipa scope red dot na desnom kliku ili sholder peak a ovdje je abilitija pun kurac. Lično bi volio da nije low ttk i da pistolji imaju red dot i da ima shoulder peak ako je to izvedivo za kompetitivnu pucacinu.

15 godina
offline
Re: Valorant - Riot Games
Wack kaže...

Uzasne FPS dropove imam od zadnjega patcha,kada sam tek upao u betu FPS je bio savrsen 144 nije ni za 1 FPSa padao,sada u pola sekunde padne sa 144 na 70 sve slowa i sjebe mi aim potpuno,divni patchevi nema sta.

 Ovo je beta, ne finalni proizvod. Ovdje slobodno testiraju patcheve. Kasnije kad bude u produkciji patchevi bi se trebali testirati na beta serverima, dok je produkcija stabilna. to je normalno u razvoju svakog proizvoda. Gdje misliš da bi trebali istestirat patch prije nego ga puste u produkciju?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice