The Witcher 2

poruka: 1.997
|
čitano: 344.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ugh, borba u jedinici. Kad se samo sjetim. Bljak. Ni dan danas nisam tu igru završio do kraja koliko mi je borba bila dosadna i ubila svaki pokušaj imerzije u svijet. Dvojka mi je milina u usporedbi s jedinicom po tom pitanju.

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Meni je borba u jedinici bila cist ok. Ali najbolji dio je definitivno bila priprema za borbu, koji potion uzet koje ulje uzet... Igrao sam sad malo i moram priznat da su mi minigre cudne. Zasto su promijenili dice poker? Sad opce nevidim sta imam i sta moj neprijatelj ima. Hrvanje ruku mi je onak bezveze, al dobro pa ne traje dugo. Do tucnjave nisam dosao, ali sam procitao da su nesto promijenili. Drago mi je sta su izbacili opijanje.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
The Witcher 2

Pozdrav. Zanima me ima li razlika u performansama marmeladne verzije u odnosu na oriđiđi verziju na PC-u? Uzeo bih sad kad je na popustu, ali mi se nije bas vrtila u nekom FPS-u na marmelada verziji. Imam neki i3 na 3.1 ghz, 4 gb rama i dosta pristojnu grafu, tak da ona nije problem.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ne bi trebalo bit

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2
bullyq14 kaže...

Pozdrav. Zanima me ima li razlika u performansama marmeladne verzije u odnosu na oriđiđi verziju na PC-u? Uzeo bih sad kad je na popustu, ali mi se nije bas vrtila u nekom FPS-u na marmelada verziji. Imam neki i3 na 3.1 ghz, 4 gb rama i dosta pristojnu grafu, tak da ona nije problem.

Ako si škrt dat 4€ za Witchera 2, ne zaslužuješ ju ni igrati.

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Pa lijepo je čovjek rekao da bi je kupio kad bi znao da će se dobro vrtit. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 2

Ponovo igram... {#}

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Evo ljudi piknuo sam ovu igru sad kada je bila na akciji i jedna stvar me neopisivo zivcira,svakih 20ak minuta kada zavrsi neka scena naprimjer neki razgovor dvaju likova i kada krene loading igra se skoro svaki put srusi i izbaci me na desktop,koji je razlog tome i kako to popraviti jer stvarno ne mogu vise?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ako koristiš xfire isključi ga prije pokretanja igre.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2

Ne koristim xfire :/

16 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2
Guinness987 kaže...

Ne koristim xfire :/

Hmm, samo sam to našao na steamovom forumu, možda je u međuvremenu netko postao tko isto ima taj problem i uspio ga riješiti.

 

Ali dok se to ne popravi, možeš cdkey registrirati na gog i tamo skinuti i igrati.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
offline
The Witcher 2

Igram ponovno witchera, no sad sa boljim pc i pripremljem za najtezu "tezinu".  Igra je remek-djelo. 

play2much
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Ja znam da mi je sa novim PCem puuuno bolji dozivljaj jer nemam fps "oko 30" (sa spajkovima ispod 20) vec stabilo na "oko 60". Nisam puno igrao jer imam nekih drugih gluposti trenutno (ne cak toliko za igrat), ali probao sam i nevjerojatno koliko je lakse igrat :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Witcher 2
Rhodin kaže...

Ja znam da mi je sa novim PCem puuuno bolji dozivljaj jer nemam fps "oko 30" (sa spajkovima ispod 20) vec stabilo na "oko 60". Nisam puno igrao jer imam nekih drugih gluposti trenutno (ne cak toliko za igrat), ali probao sam i nevjerojatno koliko je lakse igrat :D

naravno. more fps= more responsive controls.

 

A i smoother je experience,više slicica u sekundi vidiš i sve se cini fluentnije.

Dodje mi zao konzolaša i igara lockanih na 30.

 

Još kad vidim šta je ubišrot izjavio neki dan u vezi novog AC i da je 30 fps more cinematic feel,da je bolje za njihovu viziju igre nego 60 fps. Dobrano sam se nasmijao...

10 godina
offline
The Witcher 2

Kako je onaj guardian sa gargoyle shupchima tezak pa to je nevjerovatno! idem se odmorit od ove uber teske igre {#}

 

rage quit

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2

Da, meni osobno jedini tezak fight na hard.

Nebo je granica.
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

tu je najbitnije da se koristi hit&run taktika i svako malo dodge i malo po malo sa velikom dozom strpljenja ga ubijes, ako ga zelis ubit.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ima neki bug kak da ga ubijes jos prije razgovora s njim. Moras stat na one stepenice i samo bacat dagere na njega. Nakon 50-tak daggera bi trebao umrijet.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Ajme meni, ideja svake igre je savladat izazov stavljen pred tebe, ako koristis cheat/hack/bug da bi prosao izazov onda failas u igranju - cemu to? Nikad mi to nije bilo jasno, ja sam koristio cheatove kad je trebalo zaobic neki bug koji je bio game breaking, pa se sa cheatom mogo spawnat quest item u inventoryu ili pogurat radnja kad to nije drugacije bilo moguce... Ovo mi zvuci ko da bi trco maraton, ali nemas kondicije, pa onda krenes trcat do prvog zavoja, tamo sjednes na motor do zadnjeg zavoja i onda otrcis zadnjih 100 metara - ako ne mozes trcat nemoj trcat maraton, kreni sa necim laksim, tipa od auta do ulaza u birtiju pa za prvi stol.

 

Ima razlicitih tezina unutar igre, ima razlicitih igara, ne moraju svi sve igrat i nemoraju svi igrat na najtezoj razini pa koristit cheatove da bi prosli teske dijelove.

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Jesam rekao da sam to napravio? Samo sam vidio to negdje i odlucio podijelit to ovdje.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The Witcher 2
Obi Wan kaže...

tu je najbitnije da se koristi hit&run taktika i svako malo dodge i malo po malo sa velikom dozom strpljenja ga ubijes, ako ga zelis ubit.

Potrajalo, izgubio sam vecinu zivaca ali se isplatilo. Nemogu se sitit kad sam bio ovako odusevljen nekim uspjehom u igri kao ovdje.

play2much
15 godina
offline
The Witcher 2

Riješen prošli tjedan peti prolaz W2, koliko puta ste vi ostali prolazili? Nebrem se sačekati trojke!

StariGad_HR @battlefield
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 2
Butcher kaže...

Riješen prošli tjedan peti prolaz W2, koliko puta ste vi ostali prolazili? Nebrem se sačekati trojke!

 Nabavio original,krecem uskoro ponovni prelazak,definitivno se isplati :)

11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ovako nakon ponovne instalacije windowsa izgubio sam save game od igre. Htio bi to odgrati do kraja, a neda mi se opet ispočetka kad sam prije mjesec, dva to igrao već. Pa me zanima dal ima netko save gameove spremljene da bi mi mogao poslati save game na početku chaptera 2. Po mogućnosti da je odabrao Iorvetha pa da nastavim po istom putu

Po mogućnosti da nije na najvišim postavkama težine, normal bi bilo najbolje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 10:41 (GeraltTheWhite).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 2

nisam nikad igrao ove igre i poceo sad sa 2.dijelom...neda mi se igrat prvi dio djeluje mi nekako bezveze

 

kakav je ovo engleski u igri?pola rijeci ne razumijem a da nema titlova nebi nista razumio...pise osoba kojoj je engleski skoro materinji jezik

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
GSP kaže...

nisam nikad igrao ove igre i poceo sad sa 2.dijelom...neda mi se igrat prvi dio djeluje mi nekako bezveze

 

kakav je ovo engleski u igri?pola rijeci ne razumijem a da nema titlova nebi nista razumio...pise osoba kojoj je engleski skoro materinji jezik

 Poljski engleski 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
The Witcher 2

grafika mi nekako zrnata npr vidi se dise sjeku sjena i svjetlo i tako to...inace sve na ultra i leti...šta bi to moglo biti

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 2
GSP kaže...

grafika mi nekako zrnata npr vidi se dise sjeku sjena i svjetlo i tako to...inace sve na ultra i leti...šta bi to moglo biti

 evo link kako to izgleda....nekako sve zrnato nema čistoću

 

https://postimg.org/image/bdprxwmnf/

 

ovdje se jos bolje vidi po cvijeću

 

https://postimg.org/image/g25rt4m4r/

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 11:56 (GSP).
16 godina
offline
The Witcher 2

Ja bi rekao 2 stvari.

 

Zaboravljaš kolko igra ima godina.

 

Počni igrati igru umjesto samo gledati i brzo više ne ćeš vidjeti takve bedastoće :)

 

Makar ja bi pogledao AA i na koliko je upscaling. Ali veliš da je sve na ultra...

ja
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 13:47 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
The Witcher 2

Mense čini ko da je upaljen neki sharpening efekt... Ubersampling? Ako je to upaljeno probaj ga ugasit...

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice