The Witcher 2

poruka: 1.997
|
čitano: 348.284
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
The Witcher 2

Na steam saleu igra je bila 6 eura, fuckin 6 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Decki,jel rijesio tko stuttering na Witcher 2 EE verziji,najnoviji patch ?
Imam oko 30-35 FPS na medium postavkama,ali igra toliko lagga/steka,iskljucio sam onaj motion blur i te gluposti,V-sync isto iskljucen.
Laptop 6Gb ddr3 rama,i5 2450m i hd 7670m 2gb gddr3.


Ima neka fora da se to ublazi ili smanji ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2
doky01akablava kaže...

Decki,jel rijesio tko stuttering na Witcher 2 EE verziji,najnoviji patch ?
Imam oko 30-35 FPS na medium postavkama,ali igra toliko lagga/steka,iskljucio sam onaj motion blur i te gluposti,V-sync isto iskljucen.
Laptop 6Gb ddr3 rama,i5 2450m i hd 7670m 2gb gddr3.


Ima neka fora da se to ublazi ili smanji ? 

Sve jasno, bratiću šteka NFS: The Run s tom grafičkom, to jest lagga na cca 20 FPS-a. Witcher 2 je veoma zahtjevan. Spusti još postavke.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
doky01akablava kaže...

Decki,jel rijesio tko stuttering na Witcher 2 EE verziji,najnoviji patch ?
Imam oko 30-35 FPS na medium postavkama,ali igra toliko lagga/steka,iskljucio sam onaj motion blur i te gluposti,V-sync isto iskljucen.
Laptop 6Gb ddr3 rama,i5 2450m i hd 7670m 2gb gddr3.


Ima neka fora da se to ublazi ili smanji ? 

Spusti postavke, igra je extremno zahtjevna.

15 godina
offline
The Witcher 2

25 fps u borbi na high postavkama,ipak je vysinc ostao ukljucen i zbog njega je laggalo,sad kad sam iskljucio skoro ni nema vise...

vec sam zaboravio koliko je igra *ebeno dobra,razgovori,ugodaj,borba,likovi,stanje svijeta itd.ma nesto neopisivo...

samo imam problem,vjerojatno je stvar naravi sto nije original,updateao sam bez icega na najnoviji verziju,i kad krene scena odlaska u Loc Muine sve oke,prodje scena i zablokira,taj video ne mogu preskociti,sto raditi,moze i na PM

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
The Witcher 2

Kupi igru. Dode hebenih 5 eura na steamu. 4,99€, jos par sati.

 

http://store.steampowered.com/app/20920/

 

I nemoj rec da je skupo jer je to fukin 1 kava ili kutija duvana ili sendvic.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

1 kava na Stradunu mozda ;)

 

Ali da, bagatela za tu igretinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 2

Nemam kune vise na kartici,otislo na Humble Bundle i gluposti sa Ebaya :(

Presao sam igru,problem je bio u corrupted video fileu jer sam odabrao Iorvethov put.

Kad je prije dosao kraj,stvarno mi nije jasno kako su prvi i drugi Chapter bili super,pogotovo atmosfera i glazba u Vergenu i onda ovaj Loc Muinne,odvratno.
Same zidine,nikakvog zivota,necega zanimljivoga.

Jedva cekam Witcher 3,sto se tice sistemskih zahtjeva,mislite da ce potjerati jos vise sistemske zahtjeve posto je novi engine u igri ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 2

Evo ja sam jučer platio W2 na GOG-u - 5 mizernih $. 

http://www.gog.com/promo/witcher_franchise_promo_220813

 

15 godina
offline
The Witcher 2

Zavrsio igru,kad prije ajme {#}

Sta raditi poslije zavrsetka,taman mislio da ni necu uciti za ispit za tjedan dana,kad ono The End...

Stvarno me podsjetilo kako ovaj Witcher obiluje teskim odlukama,odlukama o strani koja nije dobra ni losa,likovi nisu crni ni bijeli nego sivilo,stvarno moras dobro promisliti svaku odluku jer postoje jednak broj cinjenica zasto ne uciniti nesto i zasto uciniti ( tipa ubiti Letha ili ne )

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

Evo, napokon krenuo igrati ovu igru, i onda razočaranje :(

Znači, nisam pretjerao sa grafičkim postavkama, stavio na medium. Ide sve na 50+ FPS-a, ali je konstantno jerky i stuttery.

Ne znam kak bi rekao ovako, trza mi se cijelo vrijeme dok mi frajer hoda.

Vidim svuda sličnih problema, ljudi smanjivali rezu čak i na 1280/720 i nije pomoglo. Ne kužim.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Meni je igra skoro pa jednako išla na low, med, high. Probaj stavit onaj 3GB fix ako imaš 32 bitne winse. A i ako nemaš ne može škodit valjda :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

Koji 3gb fix?

Imam steam verziju.

Probat cu jos procackat kad dodjem doma, ali ovako sta sam nasao na poslu, nisam nasao neko rjesenje.

Nebulozne neke prijedloge sam citao, ali nista pametno.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
11 godina
offline
Re: The Witcher 2
Dachande kaže...

Evo, napokon krenuo igrati ovu igru, i onda razočaranje :(

Znači, nisam pretjerao sa grafičkim postavkama, stavio na medium. Ide sve na 50+ FPS-a, ali je konstantno jerky i stuttery.

Ne znam kak bi rekao ovako, trza mi se cijelo vrijeme dok mi frajer hoda.

Vidim svuda sličnih problema, ljudi smanjivali rezu čak i na 1280/720 i nije pomoglo. Ne kužim.

Da nemaš upaljen ubersampling?

Meni je igra čak i na C2D sa ATI4850 radila glatko na jako visokim postavkama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 19:41 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

Nemam.

Ma čitao sam da ljudi sa gtx 670 imaju isti problem.

I nije da mi je nizak FPS. 50+, ali su kretnje trzave.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
15 godina
offline
Re: The Witcher 2
Dachande kaže...

Evo, napokon krenuo igrati ovu igru, i onda razočaranje :(

Znači, nisam pretjerao sa grafičkim postavkama, stavio na medium. Ide sve na 50+ FPS-a, ali je konstantno jerky i stuttery.

Ne znam kak bi rekao ovako, trza mi se cijelo vrijeme dok mi frajer hoda.

Vidim svuda sličnih problema, ljudi smanjivali rezu čak i na 1280/720 i nije pomoglo. Ne kužim.

Iskljuci ubersampling,meni je i sa ukljucenim zezao,onda sam skuzio  da se puno popravilo sa SSAO iskljucenim i Motion Blurom,probaj pa javi ;9

16 godina
offline
Re: The Witcher 2

Ok. Vidjet cu kak su jos ostale stvari.

Inace, gledao sam Geforce optimized postavke, pa nisu normalni.

Za Far Cry 3 mi rekli da bi trebao igrati u 1280*720. WTF?

Pa na GTX260 sam igrao u FullHD i visokim detaljima, a ne da ne mogu tu.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ne znam točno koji fix, samo sam čitao na forumima da ga ljudi spominju :$

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

Evo ga. SVE sam iskljucio. Sve na low i dalje je trzavo i štekavo kretanje.

Pa kvragu i Witcher.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
Dachande kaže...

Evo ga. SVE sam iskljucio. Sve na low i dalje je trzavo i štekavo kretanje.

Pa kvragu i Witcher.

Meni je na ovakvim postavkama, i radi ok. Kartica je 4870 i proc E8500 na 3.7 ghz.

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Nemoj kriviti Witcher!{#}

Ja imam slabiju karticu od tebe pa mi isto radi bez trzanja.

 

P.S. Vidim da si ti jedini ovdje koji imaš dual-core procesor i da ti trza, možda je u tome problem?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 23:03 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2
AA-d00d kaže...

Nemoj kriviti Witcher!{#}

Ja imam slabiju karticu od tebe pa mi isto radi bez trzanja.

 

P.S. Vidim da si ti jedini ovdje koji imaš dual-core procesor i da ti trza, možda je u tome problem?

Ne trza mi igra. Ide u 50+FPSa

Trzaju mi kretnje mišem.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 2

Igram aktivno igru pa evo nekih pitanja:

Kolika je mapa? Koliko mi se čini moram sam da je otkrivam jer se druge lokacije ne vide, a trenutno se nalazim u onom prvom gradu.

Koji je maksimalni level? Ja sam skoro osmi.

Koliko sati traje igra? A koliko traje ako igrate polako kao ja i gustirate: bavite se craftingom, rešavate zanimljive sporedne questove.

Dal postoji još gradova u igri i dal se može vratiti u ovaj gde sam sad ako odem u neki drugi, ako postoji?

Negde čuh da se Geraltu može menjati frizura, gde to?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2
Comi123 kaže...

Igram aktivno igru pa evo nekih pitanja:

Kolika je mapa? Koliko mi se čini moram sam da je otkrivam jer se druge lokacije ne vide, a trenutno se nalazim u onom prvom gradu.

Koji je maksimalni level? Ja sam skoro osmi.

Koliko sati traje igra? A koliko traje ako igrate polako kao ja i gustirate: bavite se craftingom, rešavate zanimljive sporedne questove.

Dal postoji još gradova u igri i dal se može vratiti u ovaj gde sam sad ako odem u neki drugi, ako postoji?

Negde čuh da se Geraltu može menjati frizura, gde to?

Mapa svakog dijela nije pretjerano velika i igra je dosta linearna što se tiče toga. Nađe se poneki quest kad izađeš iz centra grada, ali daleko je to od open worlda. Max level je mislim 35. Igra traje oko 25-30 sati ako me sjećanje služi, a mislim da ako sve sve radiš možeš valjda izvuć i više. HLTB kaže 53 completionist, ali iskreno ne znam nikoga da je toliko izvukao iz jednog prelaza. Baza je što su 2 prelaza skoro pa nužna tako da računaj 50 sati zabave. Nema vraćanja u gradove, igra napreduje "linearno" (navodnici su s razlogom jer je ovo sve samo ne linearan rpg). Imaš još 1 ruševni grad i još jedan grad/kamp ovisno o izborima. Imaš na mapi mislim ikonicu frizera.

13 godina
offline
Re: The Witcher 2
Comi123 kaže...

Igram aktivno igru pa evo nekih pitanja:

Kolika je mapa? Koliko mi se čini moram sam da je otkrivam jer se druge lokacije ne vide, a trenutno se nalazim u onom prvom gradu.

Koji je maksimalni level? Ja sam skoro osmi.

Koliko sati traje igra? A koliko traje ako igrate polako kao ja i gustirate: bavite se craftingom, rešavate zanimljive sporedne questove.

Dal postoji još gradova u igri i dal se može vratiti u ovaj gde sam sad ako odem u neki drugi, ako postoji?

Negde čuh da se Geraltu može menjati frizura, gde to?

Friziras se u onog lika koji prodaje knjige. Mape su male, malo oko gradova i to je to. Igra traje dosta, pogotovo kao sto je kolega rekao moras napravit 2 prelaza.

 

Spolier U prvom gradu ces morat napravit odluku gdje ic i nakon toga nema povratka.

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 2
Zajeb kaže...

Friziras se u onog lika koji prodaje knjige. Mape su male, malo oko gradova i to je to. Igra traje dosta, pogotovo kao sto je kolega rekao moras napravit 2 prelaza.

 

Spolier U prvom gradu ces morat napravit odluku gdje ic i nakon toga nema povratka.

Jel to u prvom gradu frizer onaj što prodaje "formule"? Nisam primetio opciju za friziranje?...

13 godina
offline
Re: The Witcher 2
Comi123 kaže...
Zajeb kaže...

Friziras se u onog lika koji prodaje knjige. Mape su male, malo oko gradova i to je to. Igra traje dosta, pogotovo kao sto je kolega rekao moras napravit 2 prelaza.

 

Spolier U prvom gradu ces morat napravit odluku gdje ic i nakon toga nema povratka.

Jel to u prvom gradu frizer onaj što prodaje "formule"? Nisam primetio opciju za friziranje?...

Mali dworf sta prodaje knjige. Nalazi se nasuprot dwarfa koji igra onu igru i kod kojeg izradujes opremu.

14 godina
offline
The Witcher 2

Dali ima tko od scoia'tael ili neutral path iz TW1 save? Svaki put sam prosao Order-a path.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2
null kaže...

Dali ima tko od scoia'tael ili neutral path iz TW1 save? Svaki put sam prosao Order-a path.

imas na witcher nexus saved games

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice