Rising Storm

poruka: 12
|
čitano: 4.795
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Rising Storm

igirca je FPS, u closed beta je, znači kad je preorderate preko steama dobijete dva steam invite key-a za betu.

 

http://www.risingstormgame.com/

 

GAMEPLAY

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Rising Storm

Igru uzimajte isključivo ako imate sa kime igrati jer je vrlo timski orijentirana (rambo still pali protiv botova i ponekih noobova, ali kada nabasate na skupinu od 3-4 neprijatelja{#})

Oni koji su igrali Red Orchestra če biti na domaćem terenu. Igra je gotovo ista što se tiće gameplaya (i dalje jedan od najrealističnijihi fps-ova), dodana su neka nova oružja i mape su kompletno promjenjene.

Svakako se isplati uzeti ako vam se sviđaju takve igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rising Storm

Igra je fenomenalna.Muzika gameplay atmosfera.Bolju igru na temu WW2 nisam igra.Preporuka svima 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rising Storm

Tek toliko da se zna, ovo nije nova igra već samostalna ekspanzija za Red Orchestru 2. Pa svi koji već imaju RO2 trenutno dobivaju 40% popusta pri kupnji Rising Storma. A bez obzira da li imate RO2 ili ne, dobivate pristup i kompletnom MP sadržaju iz RO2. Znači kupnjom Rising Storma praktički dobijete sadržaja za dvije igre. Kao i naravno pristup Steam Workshopu i mnogobrojnim novim besplatnim mapama. A time i najpopularnijim mapama iz RO1.

 

Razlike između RO2 i Risign Storma su samo u dodanim frakcijama, mapama smještenim na Pacifiku i novim oružjima specifičnim za nove frakcije (između ostaloga katane i bacači plamena {#}). Sve ostalo je praktički isto.

 

Znači još uvijek je to ono isto brutalno WW2 iskustvo orijentirano isključivo na timsku igru. Pa se zato daleko najviše boduje branjenje i napadanje objektiva. Čak nema ni K/D omjera u listi s bodovima baš s ciljem da se obeshrabre "lone wolf" igrači koji ganjaju samo njega.

 

S tim da igru više ne muče razni problemi (bugovi i neoptimiziranost) koji su mučili RO2 pri izlasku. A za fanove originala je dodan je i poseban mod samo s ciljem da RO2 bude čim sličnija RO1.

 

Da skratim, tko voli realistične i autentične ratne FPS igre ovo je must have. Što se gameplaya tiče, IMO, igra trenutno nema konkurencije u onome što nudi.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Rising Storm

http://keys.xfire.com/ tko prvi njemu cura hehe

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rising Storm

Ako bude jos tko imao key nek mi slobodno posalje na pm. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rising Storm
Frenkyca kaže...

Ako bude jos tko imao key nek mi slobodno posalje na pm. Hvala

Pogledaj post iznad tvoga kolega ti je dao link imaš ključeva kolko oćeš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2013 20:17 (baxx).
13 godina
neaktivan
offline
Rising Storm

Pozrdav, evo ja sam uzeo igru i odlična mi je.

Battlelog, Xbox Live: limboLIVE98
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rising Storm

Ima koji iskusniji igrac da mi usporedi ekspanziju sa ro2? Razmatram kupovinu pa ako netko moze iz prve reci svoje dozivljaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Rising Storm
thechosenfreak kaže...

Ima koji iskusniji igrac da mi usporedi ekspanziju sa ro2? Razmatram kupovinu pa ako netko moze iz prve reci svoje dozivljaje.

Po meni se svakako isplati uzet ako imaš neku ekipu sa kojom češ igrat (inaće ti nebih preporučio uzimanje)

Što se Rising Storma tiće svakako je bolji od ro2. Bolje su mape, oružja....

Tako da ako imaš za samo jedno uzmi Rising Storm

11 godina
offline
Rising Storm

Ljudi,jel igra tko ovo?

Ima li koji balkanski klan,server?

Nick-duskobusko007

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rising Storm

Pozz,imam jedno pitanje u vezi ove igre.Kupio sam je prije nekih 6 mjeseci,dok je bila na akciji na STEAM-u.Znaci Red Orchestra Rising Storm.I sada kada igram npr sa Rusima protiv svaba,ide mi exp i rankovi.

Ali kada igram sa japancima ili amerima,nakon meca,mi napise da moram kupiti Rising Storm.E sada ja nista ovdje ne kuzim.Odem na STEAM i vidim da pise Rising Storm/Red Orchestra 2.Znaci igra je kompletna.

E sada ne kuzim,zasto mi nece napredovat acc u Rising Stormu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice