Red Alert 3

poruka: 197
|
čitano: 38.987
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Red Alert 3

I dan danas se sjećam kad sam igro RA 1 na playki 1.To su bili dani.

15 godina
offline
Red Alert 3

ja ga bas nisan puno igrao ali bio je dobar

Hocu hd 4870 X2 da dode na 3000 kn :'( aaaaaaaa grrrrrrrrrr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Alert 3

Beta test zatvoren.

Valjda ispunjena kvota ili po meni preopterecenje servera. :D

 

Inace koliko sam vidio iz kratkih filmica, igra je previse sarena i podosta izmisljenih jedinica.

Mozda mi to smeta jer mi nedostaje RA2. Plač

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2008 22:10 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Uf kad se sjetim staljina i tanje iz jedinice, nedandjebivo!!!

15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Evo upao sam u betu i moram reci da je igra fenomenalna. Isto sam bio skeptican sta se tice izgleda ali igra nije prezahtjevna i na maksimalnim detaljima izgleda odlicno. Jedinice su mastovite i zabavne , a mogucnost gradjenja i na vodi i na kopnu je super jer ako vam neko splatne bazu na kopnu mozete se povuci u vodu i vratiti se iz mrtvih bez problema. Ako imate kakvih pitanjaca rado cu odgovoriti na njih i podjeliti dojmove sa vama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2008 22:46 (steeler).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Red Alert 3

Ja vec deset dana przim po beti i mogu vam rec da nije nesto posebno!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
steeler kaže...

Evo upao sam u betu i moram reci da je igra fenomenalna. Isto sam bio skeptican sta se tice izgleda ali igra nije prezahtjevna i na maksimalnim detaljima izgleda odlicno. Jedinice su mastovite i zabavne , a mogucnost gradjenja i na vodi i na kopnu je super jer ako vam neko splatne bazu na kopnu mozete se povuci u vodu i vratiti se iz mrtvih bez problema. Ako imate kakvih pitanjaca rado cu odgovoriti na njih i podjeliti dojmove sa vama.

 baci koji SS :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
steeler kaže...

Evo upao sam u betu i moram reci da je igra fenomenalna. Isto sam bio skeptican sta se tice izgleda ali igra nije prezahtjevna i na maksimalnim detaljima izgleda odlicno. Jedinice su mastovite i zabavne , a mogucnost gradjenja i na vodi i na kopnu je super jer ako vam neko splatne bazu na kopnu mozete se povuci u vodu i vratiti se iz mrtvih bez problema. Ako imate kakvih pitanjaca rado cu odgovoriti na njih i podjeliti dojmove sa vama.

 Pitanjce: kako igraš betu kad se zadnja 3 dana nitko ne može spojiti zbog "NAT problema"? ;)
"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

i ja bih volio znati odgovorNeodlučan

15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

OK nabaciti cu koju sliku. Ne znam meni je dobra, iako ja jos dan danas rasturam red alert 2 u lanu i preko neta sa frendovima redovito mislim da kada 3 izadje cemo napokon prec na nesto novo :)  Postujem svacije misljenje ali eto meni je super igra, rush nije onoliko moguc kao u c&c 3 posto sada harvesteri mogu samo 1 biti po busotini i novac ide puno sporije. Sta meni recimo pase mrzim ono kada me neko napadne a nisam ni barake napravio. Za sada igram uglavnom sa rusima i njihove jedinice i taktiku sam si razradio , malo zna biti iritantno posto svaka jedinica ima i svoj special ability pa micromanagment u povecoj koljacini ne dodje do izrazaja ali to je stvar navike.

 

Da imamo NAT problema ali udje svaki 2 ili 3 pokusaj. Danas od 6 partija 3 je usao 3 nije pa sada ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2008 23:27 (steeler).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Hm sudeci po slicicama, moglo bi to bit sasvim fino, iako izgleda malo sareno, al ono bitno da bude fun...Ovo je super stvar za harvestere!!

 

Znaci to je multyplayer beta? Koja je situacija sa singleplayerom

 

15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Evo malo slicica sa japanske strane, njihove jedinice i brodovi. Imaju predobru mornaricu japanci ali kopnena vojska njihova mi je malo zbunjena (2 puta sam igrao sa njima do sada). Uglavnom vojska im je kao iz animea ispala ;) imaju robote koji se mogu prebacivati iz kopnenih jedinica u zracne pa nekome ko je dobro upoznat sa jedinicama moze rasturati i mijenjati taktike. Ali ipak prejaka mi je njihova special jedinica -schoolgirl- sa psichic powers. Moze recimo dignuti u zrak tenk ili cak i letece jedinice(napadala me 3 kirova i s njom sam ih samo posplatao u pod). Recimo inzenjerci imaju sposobnost prelaska vode ali svaka strana ima drugacije vozilo. Rusi imaju gumenjak, Allies imaju vodene skutere itd.

 

Ko nije znao svaka od 3 fakcije ima svoj nacin gradjenja. Rusi mogu graditi oko svojeg construction yarda ali on se moze sklopiti i poslati bilo gdje na mapi i u vodu.Imaju rusi i jedinicu koja se rasklopi pa se moze oko nje graditi sta ocete. Onda allies oni isto mogu construction yard micati ali oni mogu rasklopiti harvester bilo gdje na mapi i graditi oko njega. A japanci njima zgrade vec mobilne izlaze iz construction yarda pa ih samo odvedete gdje hocete i namontirate, naravno mana je sta su jako ranjiva ta vozila.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2008 0:25 (steeler).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Daj reci mi postavke mrežne u igri i postavke routera. Ja već danima ne mogu u igri niti partiju započeti... :S Nisam jedini.. jako, jako puno ljudi ima isti problem.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

daj boze da ovaj sareni i sjajni look ne odvuce prave ljubitelje serijala od toga da kupe igru

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Koliko se međusobno frakcije razlikuju u smislu jedinica? Znači ne želim istu jedinicu sa drugačijim nazivom kod sve tri strane.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ne znam ja isto znam imati NAT problema ali danas samo jedamput. Postavke za net mi nisu nista specijalno podesene, a internet mi je od optime ne znam jedino dali to ima kakve veze. Danas sam evo cijeli dan igrao i nije bilo problema. Sta se tice raznovrsnosti jedinica podosta su razlicite ovisno o fakciji koju uzmete, i nacin igranja vam se potpuno izmjeni. Neki imaju dobre kopnene jedinice neki morske ili letece, japanci recimo nemaju uopce airfield za raditi ali imaju kopnene i morske jedinice koje se morfiraju u letece jedinice. Po meni svaka fakcija dosta dobro zamisljena i zahtjeva privikavanje. Sta se tice sarenila pa ne znam kada sam u igri uopce ga ni ne primjecujem a gameplay je zabavan tako da mi ne smeta. Jedino se partije znaju oduziti i cak je bilo slucajeva da sam ostao sam protiv dvojce neprijatelja koji su mi bazu na kopnu srusili a ja lagano zauzeo vodu i isto ih uspio pobijediti. Tako da mi se svidja to sta partije duze traju i nije sve svedeno na one tank rusheve jer ti se to lako moze obiti o glavu i vise nije bas pametno sto vrsta jedne te iste jedinice piciti jer ako protivnik ima raznoliku vojsku i pametnu obranu taj rush od kile tenkova mu nista ne predstavlja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Definitivno je RA3 bolja igra i ne svodi se samo na bjesomučno klikanje. Nažalost, očajan mrežni kôd će je ubiti više nego šarenilo.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

A to sam vodenim bazama mi se cini kao odlicna stvar , a i to sto partije duze traju mi se svida vise nego da te netko skrsi u po sata

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Igrao sam malo BETU, te mogu reci da je za sad super, i to konkretno sto tank spamma nema xD. Micro vise dolazi do izrazaja. Neko rece da se igra pojednostavljujeza neke tamo balavce; pa cuj, pojednostavljuju se segmenti koji su apsurdni bili do sad, kao sto je ekonomija, te se koncetrira na borbu, upotrebu jedinica, razlicitost fakcija (dakle nesto su pokupili iz starcrafta, sto nikako nije losa stvar). Igra se ucinila bolje upotrebljivom za takmicarsko igranje medju pr0ovima.

 

Igrat cu i Starcraft 2 i RA3. To su potpuno razlicite igre, sa razlicitim konceptima. npr. u ra3 postoje jedinice koje pucaju dok se krecu (u s2 ne), imamo veterancy (u s2 ne), base building bez radnika (u s2 ne)... ne govorim opet da ce jedna biti bolja od druge, nego samo da su 2 razlicite igre, koja prate razlicite koncepte (ali opet i priznajem da C&C serijal dosta toga moze od starcrafta nauciti - sto ce se i vidjeti u ra3).

 

Ra3 ce sigurno biti najbolje implementiran C&C serijal EA generacije.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Starcraft ovakav kakav jest može puno naučiti od RA3. RA3 ima puno bolji sistem borbe i igra je puno razrađenija, finija i jednostavno bolja. Vidjet ćemo SC2 hoće li biti barem jednako dobar.

Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Bio sam "ful zagrijan" za red alert 3 kada su ga najavljivali...

Čim su izašli prvi SS-ovi....odmah sam se razočarao....Mršti se... ja bi više volio da su poboljšali Tiberium wars i još dodali vodu....

ovaj RA mi se ne sviđa zbog....kak bi reko...dječjeg izgleda...Al sigrno ću ga zaigrati jer sam veliki fan serijala RA i C&C....

bobo desmra
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2008 19:04 (Core2Duo2).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Ja sam imao takvo mišljenje u startu, ali promijenilo se...

Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
naxeem kaže...

Ja sam imao takvo mišljenje u startu, ali promijenilo se...

 Loše pa dobro ili dobro pa loše?Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Loše, pa fantastično!

Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ja jedva cekam da zaigram, bas me briga sto svi kazu, igrao sam sve prijasnje nastavke i bilo mi je super.

Znam da ce i ovaj biti jednako dobar.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Zdravo druze ja imam jedan veliki problem oko pokretanja red alerta 3 beta.

Skinuo sam ga pre 3 dana i instalirao ga.

nikako nemogu da udjem u igru da ga igram jer mi non stop trazi register key a ja neznam sta dalje raditi.

ako ce ti biti lakse da mi objasnis evo moj mesenger

                                          djordjepajdic@hotmail.com

potrebna mi je pomoc hvala u napred

 

15 godina
offline
RE: Red Alert 3

Kolko ja znam ovih dana bi trebali bit ugaseni beta serveri.Tak da ti je nebitno za pokrenut kad neces moc igrat.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

1. 50k beta keyeva je vec podjeljeno - ako ga nemas, nemas ni srece s igranjem

2. beta serveri se gase 29.09., tj. u ponedjeljak :)

 

Strpi se jos mjesec dana i igraj full verziju :D

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Eo stigla igra :-) Jos malo pa ce bit na hardu, par minuta pa da zaigram dobar stari red alert, nadam se da ce trojka bit dobra i dostojna imena

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ja sam je također nabavio i to veceras u 3 i 15  Smijeh Igro sam se svega jako malo, ako je cijela igra nabrijana kao uvodni filmic onda ce bit odlicna.

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice