Problem s PC igricama

poruka: 47
|
čitano: 6.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s PC igricama

jbg...nego da te pitam jos nesto posto imam neki komp a na njemu imam ati radio od 128 i procesor dual core 1,7 ,ddr 768 pa bi hteo da zamenim procesor jel to moze?

fghjk
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s PC igricama

jbg...nego da te pitam jos nesto posto imam neki komp a na njemu imam ati radio od 128 i procesor dual core 1,7 ,ddr 768 pa bi hteo da zamenim procesor jel to moze?

fghjk
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s PC igricama

a jel moze da se menja procesor na pemtium 4 posto mi je star komp

imam graficku ati radion od 128 mb ddr 768??????

 

fghjk
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s PC igricama
eeee..moze pomoc?
fghjk
16 godina
neaktivan
offline
Problem s PC igricama

kako ce ti se pomoc uz takve informacije o komponentama.

ati, pentium i sto sad?

trebas sve fino nakitit...koja maticna,koji procesor,koja graficka...sve do u detalje.

Say comodo again. Say comodo again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say comodo one more goddamn time!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s PC igricama
da li mogu da igram novije igrice na ovoj grafickoj hd 5670 512 mb ddr5 poput pes 11??
fghjk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s PC igricama

naravno da mozes.

+ +
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s PC igricama
a jel bolja neka nvidia ili ati radion?
fghjk
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s PC igricama
a jel bolja neka nvidia ili ati radion??????????
fghjk
16 godina
neaktivan
offline
Problem s PC igricama

matrox parhelia je najbolja.

+ +
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Problem s PC igricama
Pozz ljudi neznam jesam li na pravom mjestu vidim da se prica o pc igrama Treba mi mala pomoc Imam pc jako dobar ono sto se kaze zadnja tehnika GTX 630 graficka 4 GB 16 GB RAMA Jedna od zadnjih novih ASUS MATICNA PLOCA 10MB CASH WINDOWS 7 Mislim da sa takvim racunarom nebih trebao da imam problem Sa igricama koje imaju jaku grafiku tj da igram na high ali ipak nije tako Skoro sam instalirao AMAZING SPIDERMAN I WATCH DOGS I kad sam pokrenuo igricu nikako nisam mogao da Nastimam dobru grafiku ako bih nastimao uspori ga lose izgleda steka nikako neizgleda dobro Jednostavno katastrofa e sad u cemu je fora ja sam izbrisao te igrice mislim da bih trebao bez problema da igram na visokoj kvaliteti i da nema nikakvih usporavanja i stekanja
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s PC igricama
Gameraki88 kaže...
Pozz ljudi neznam jesam li na pravom mjestu vidim da se prica o pc igrama Treba mi mala pomoc Imam pc jako dobar ono sto se kaze zadnja tehnika GTX 630 graficka 4 GB 16 GB RAMA Jedna od zadnjih novih ASUS MATICNA PLOCA 10MB CASH WINDOWS 7 Mislim da sa takvim racunarom nebih trebao da imam problem Sa igricama koje imaju jaku grafiku tj da igram na high ali ipak nije tako Skoro sam instalirao AMAZING SPIDERMAN I WATCH DOGS I kad sam pokrenuo igricu nikako nisam mogao da Nastimam dobru grafiku ako bih nastimao uspori ga lose izgleda steka nikako neizgleda dobro Jednostavno katastrofa e sad u cemu je fora ja sam izbrisao te igrice mislim da bih trebao bez problema da igram na visokoj kvaliteti i da nema nikakvih usporavanja i stekanja

ta graficka ti bas i nije za igru kao watch dogs

11 godina
neaktivan
offline
Problem s PC igricama

@Gameraki88
ništa čudno, to je slaba grafa i tek je za lagao igranje
Watch dogs će raditi ok na low postavkama Imaš 16GB rama? koji procesor?

 

imaš 16GB rama?

koji procesor?

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 0:16 (zveer).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s PC igricama
Imam intel core i7 sve mi je bas extra ali cudno mi da ova graficka od 4 gb zeza a Znaci u njoj je problem ili ima jos neka caka Koja bi graficka na ovo sve dobro dosla i da nemam probkema ni sa jednom igricom Najnovijom ili sl
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s PC igricama
Izvini nisam vidio pitao si imam 16gb rama Da imam komplet dijelovi komponente su stigle iz USA ugradio sam svih 16 gb ali mislim da mi prijavljuje 12gb Vjerovatno sto windows 7 nemoze vise podrzati isto kao sto ni Xp nemoze vise od 4gb koliko god da ugradis
11 godina
offline
Problem s PC igricama

TROLČINA najobičnija

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Problem s PC igricama
Rocinante2112 kaže...

lol

- Prestanite spamat sa ''lol, wtf itd'', pas prije neki dan je otvorena tema za to, tako da prestanite bezveze spamat.

BATTLELOG NEWBIE ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice