Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 97.433
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ovaj Pes je stvarno vrhunski!!! Ostaje vidit demo Fife pa se odlucit sta uzet, al zasad Pes definitvno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Razumijem da je prešla na novi engine,no 50gb je ipak za FIFU previše,pa gta v je 65 gb.Ostali zahtjevi su svi jasni :)

Entuzijast
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Meni je dosta bolji od prošlogodišnjeg pesa al opet ima nekakvih glupih situacija, tipa kad meni igrač uđe i uzme loptu, ja njega ne mogu odmah iskontrolirat nego ide nekakva animacija di ne možeš ništa napraviti, a brzinu igre su brutalno pogodili, golmanske animacije su tako dobre i stvarne, pohvale konamiju za to. Možda bi i razmislio o kupovini da imaju sređen online mode, jer nema ni coopa, a myclub me ne zanima.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 17:26 (Tommy_123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

E, Tomi, Tomi, šta se sa tobom desilo?!

Ti, koji si bio doslovno Pesoholičar, razmišljaš i nećeš uzeti, a ovo je najbolji PES do sada...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Jel mi zna netko rec gdje i kako je najjeftinije kupit pes 17?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Shivi kaže...

U pesu mi je uvijek bio puno veci gust pucat nego u fifi. u fifi kad puknem lopta ide ko balon, u nekoj cudnoj paraboli... sta se tice dodavanja, da se pes i fifa spoje bilo bi idealno, u pesu prebrza, a u fifi pak prespora...

 

da se opet ponovim, dok ne probam jednu i drugu punu verzije igre, necu moc procijenit koja ce mi bolje lec i da li cu uopce igrat ovogodisnji serijal jer mi je proslogodisnji pojeo puno zivaca, pogotovo na fifi (pes sam puno manje igrao)...

 Da, to je nerazumljivo. Ili je u jednoj igri prejako a u drugoj preslabo i obrnuto. Nevjerojatno je kako nikako ne mogu pronaći neki balans. Uvijek odu u jednu krajnost...

16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
FatMAN kaže...

Razumijem da je prešla na novi engine,no 50gb je ipak za FIFU previše,pa gta v je 65 gb.Ostali zahtjevi su svi jasni :)

Zašto bi bilo previše? Ima nekoliko novih modova u igri uz već sve postojeće, pa ima preko 7000 igrača u igri, pa preko 50 detaljnih stadiona i ostale kerefeke i uz sve to novi engine. Nitko nije mutav pa da bezveze radi igru od 50 GB ako nije potrebno? FIFA16 je zauzimala znatno manje mjesta kako sam već rekao. Da su mogli napraviti igru koja zauzima mjesta na HDD kao stara vrlo vjerojatno bi tako napravili ali očito je da to nije bilo moguće.. na PS je igra ove godine duplo veća a na PC tri puta.

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

50 gb,a navijaci pikselcine najvece..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
drakula789 kaže...

50 gb,a navijaci pikselcine najvece..

 Očito imaš još fifu 08? Ni u fifi16 nisu loše izgledali a kako će izgledati na novom engineu tek ćemo vidjeti. Mogu biti samo još bolji...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 19:54 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Inače koliko sam vidio candy landov video igra stvarno bolje nego PES16 izgleda,a pogotovo igrači i zamjenjena je ona 2D publika.

A i kosa igrača dobro izgleda(i sviđa mi se taj motion blur što su dodali).

Entuzijast
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 19:51 (FatMAN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Shvaćam da su teksture velike,no zar nisu čuli za kompresiju fileova?

Entuzijast
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
FatMAN kaže...

Shvaćam da su teksture velike,no zar nisu čuli za kompresiju fileova?

A tko kaže da ovo nije već kompresija? Uostalom uvijek me fascinira kako po forumima ima većih stručnjaka za izradu igri od kreatora te igre. Dečki, javite se, objasnite im i obogatite se. Vrlo jednostavno. Ako im je prošle godine igra bila 14Gb a ove 50 GB, pa valjda postoji razlog za to. Ne znam ali možda ste primjetili da se kapacitet igre svake godine povećava i svake godine pričamo kako igra izgleda ljepše s više detalja i tako...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Razumijem da igra mora biti veća nego prošle godine,ali kako je ova igra 50 a GTA V 65 giga(bez patcheva).Al ajde da se prebacimo opet na PES :)

Entuzijast
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Probao i ostao ugodno iznenađen. Udarci imaju težinu i to mi se sviđa. Brzina savršena. Jedino što puno prečki gađam...

 

Čekam Fifu demo da vidim što ću uzeti.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ljudi jeste li vi u zadnjem PESU uspjeli dobiti direktan crveni?Čisto informativno pitanje,meni nije pošlo za rukom

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

normalno. više dobijem crvenih nego žutih...

mkay?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Kako?Ja sam frendu uklizao iza leđa u 16ercu prilikom šanse za gol i on meni da žuti.

Entuzijast
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

meni je skoro svaki start s ledja bio crveni

 

 

zoki mpek imas PP

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 9:19 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Evo jedna detaljnija usporedba PC i PS4 verzije, pa prosudite sami...

 

 

Onako na prvu..., djeluje da je razlika samo u osvjetljenju, poblici na stadionu i travnjaku. Također nedostaje Neymarova proslava gola, u kojoj skida dres i još poneki sitini detalj koji ljepotu znači...Jbg., ali šta je tu je, treba detaljno probati pa odlučiti da li se isplati dati novce...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 20:50 (TactXmaster).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

to sta si nabrojo nije samo pobogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Praetorian1 kaže...

to sta si nabrojo nije samo pobogu

 

Ono što mene zanima je gameplay i sam osjećaj dok igram...Ovo što sam nabrojao je vizualni segment igre preko kojeg mogu preći ako je identičan feeling i ako igra identično klizi kao na PS4.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ako cete stalno cjepidlacit sa sitnicama poput osvjetljenja, likova u publici, tetovaza itd. nikada vam igra nece bit bez mana, bez obzira radilo se o pesu ili fifi. Bitan je samo gameplay, ako je on vrhusnki, pa neka su svi celavi, publika neka je od kartona, a Neymaru neka se Isus spusti dok slavi gol, nece mi smetat...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Jel netko usporedio samo ii konami,jer ako je netko usporedio to znači da je demo za pc vani

Entuzijast
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Ne,ipak ne

Entuzijast
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

igratel vi pes 2017 demo koju tekmu na supper star, meni se cini da je ovdje posve tesko pobijediti za razliku od pes 2016 jako tesko igrati, i svaki start zuti karton previse lahko sudije sviraju, 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ljudi jel vi primjetite u PESU 16 na PC između medium i high,jer mi na high radi između 30-35,a na medium zakucanih 60,a ne vidim nikakvu razliku(1080p).

I da,jesu li u PESU 17 popravili komentatore,pitam vas koji ste odigrali DEMO.

 

 

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Obično u demou nema komentatora pa je i ovaj put isti slučaj

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 12:48 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

.

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
movie kaže...
FatMAN kaže...

Shvaćam da su teksture velike,no zar nisu čuli za kompresiju fileova?

A tko kaže da ovo nije već kompresija? Uostalom uvijek me fascinira kako po forumima ima većih stručnjaka za izradu igri od kreatora te igre. Dečki, javite se, objasnite im i obogatite se. Vrlo jednostavno. Ako im je prošle godine igra bila 14Gb a ove 50 GB, pa valjda postoji razlog za to. Ne znam ali možda ste primjetili da se kapacitet igre svake godine povećava i svake godine pričamo kako igra izgleda ljepše s više detalja i tako...

 Igre su ogromne jer današnji " developeri " programiraju na principu copy - paste.Tipa, treba ti određena funkcija koja nešto radi, nekada se takva funkcija naštrikala i tutnula u program da bi se po pozivu izvršila.Vrsta programiranja koja stremi optimizaciji i pametnom korištenju dostupnih resursa.No problem je što to štrikanje iziskuje vrijeme i programersko znanje i iskustvo.A vrijeme je novac.

 

Današnji programi i igre su ogromne jer se programi slažu drugačije.Spomenutom copy - paste metodom.Dakle treba ti funkcija koja nešto čini.No problem za " developera " koji ode na net, googla, i skine, ne samo tu funkciju, već nekakav modul, koji ne samo da ima tu funkciju koja njemu treba, već ima u sebi još barem 34 funkcije koje njemu ne trebaju, ali otkinu resurse u vidu memorije i procesorskog vremena i I/O diska, zauzeća na disku,  so on and so forth.Da ne pričam ništa o neoptimiziranim i slabo kompresiranim teksturama.Jer čemu se zafrkavati sa time kada se ima RAM-a i HDD-a.

 

Uglavnome se programira " herojski ".Samo da se proizvod što prije iskašlje na tržište.Tko će se zahebavati sa debugiranjem.Neka to rade kupci koji su danas po defaultu beta testeri.

FatMAN kaže...

Ljudi jeste li vi u zadnjem PESU uspjeli dobiti direktan crveni?Čisto informativno pitanje,meni nije pošlo za rukom

 

Desi se.Igrač ide sam na golmana, i blizu je šesnaesterca, ili unutra.A ti ga zaštihaš sa leđa.Id 10 takvih situacija u 3 ili 4 ćeš popiti crveni.A trebao bi u svakoj.

 

Kartoniranje je jedan od najdebilnijih aspekata PESa, već godinama.Stalno se kunu u realnost, a 8 od 10 situacija gdje nekoga zaštihaš sa leđa (uklizavanjem sa obje noge) bude riješeno sa žutim kartonom.I onda imaš situacija u kojoj lik protiv koga igraš u zadnjih par minuta zaštihava sve i svakoga čim prijeđeš na njegovu stranu terena, dobije brdo žutih i eventualno jedan crveni, a igra 5:4:1 sa zadnjom linijom usporedo sa golmanom, tako da mu taj 1 za igru ne znači ništa.A trebao je realno dobiti 3 crvena i sa četvrtim riskirati prekid utakmice i rezultat 0:3.

 

Trebali bi stvarno kažnjavati zaštihavanje sa leđa crvenim kartonom, ali UVIJEK i bilo gdje na terenu.A ne da sponzoriraju papke koji su cijelo vrijeme sprintali po terenu, potrošili staminu i sada u 70 minuti se više nemaju sa kime braniti pa zaštihavaju sa leđa da bi dočekali kraj utakmice sa minimalnom prednošću stečenom golom razlike, golom koji su postignuli ili na bedaka ili na juriš.Popišam ti se na tako balansiran gameplay.

 

I netko je spomenuo na forumu da u FIFI ne možeš spojiti 3 dodavanja a kao u PESU možeš.Možeš, ako igraš protiv nekog duduka koji ne zna složiti obranu.Ako zna ne možeš spojiti 4 dodavanja.Nama smirivanja igre u PESU, ne ako ti protivnik ne da, a ima neko znanje o taktici, tj ne igra PES od jučer.Igram PES stalno tj frustriram se stalno, i najbolje mi bude kada gubim od lika sa kojim igram, i ludim jer ne mogu spojiti 4 dodavanja u sredini, onako da malo razvučem i usporim tempo, na što mi on kaže da on može kao spojiti 4 dodavanja, ja reko ne možeš, on da može.I na kraju ispadne da ne može ako mu ja nedam.Ista stvar i kada ja probam.PES je jednostavno HO RUK igra, nema tu finesa i školica ako ti protivnik to ne dopusti.Ili ne zna igrati dovoljno dobro.

 

Sve je dobro kada se sretnu dva igrača kod kojih postoji vidna razlika u kvaliteti i znanju.Onda je lijepo igrati, barem za onog boljeg, jer možeš taktizirati i raditi školice i kerefeke i slično.No " kada se sretnu dva Zlatoroga ", koji su tu negdje po znanju i skillovima.E onda PES više nije igra i zabava.Onda to nakon par tekmi postaje teretana.I to ne ona gdje ideš da isklešeš tijelo, nego teretana gdje skidaš dvadeset i pet kila sala.Nije više PES the game, nego PES the work.Ne smata mi toliko poraz, ali mi smeta kada me netko pobjedi na bedaka, ili na kretenske taktike i stil igre koji eksploatira loše i nelogične stvari inkorporirane u samu igru. Je˙beš takvu igru.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Baotica kaže...
movie kaže...
FatMAN kaže...

Shvaćam da su teksture velike,no zar nisu čuli za kompresiju fileova?

A tko kaže da ovo nije već kompresija? Uostalom uvijek me fascinira kako po forumima ima većih stručnjaka za izradu igri od kreatora te igre. Dečki, javite se, objasnite im i obogatite se. Vrlo jednostavno. Ako im je prošle godine igra bila 14Gb a ove 50 GB, pa valjda postoji razlog za to. Ne znam ali možda ste primjetili da se kapacitet igre svake godine povećava i svake godine pričamo kako igra izgleda ljepše s više detalja i tako...

 Igre su ogromne jer današnji " developeri " programiraju na principu copy - paste.Tipa, treba ti određena funkcija koja nešto radi, nekada se takva funkcija naštrikala i tutnula u program da bi se po pozivu izvršila.Vrsta programiranja koja stremi optimizaciji i pametnom korištenju dostupnih resursa.No problem je što to štrikanje iziskuje vrijeme i programersko znanje i iskustvo.A vrijeme je novac.

 

Današnji programi i igre su ogromne jer se programi slažu drugačije.Spomenutom copy - paste metodom.Dakle treba ti funkcija koja nešto čini.No problem za " developera " koji ode na net, googla, i skine, ne samo tu funkciju, već nekakav modul, koji ne samo da ima tu funkciju koja njemu treba, već ima u sebi još barem 34 funkcije koje njemu ne trebaju, ali otkinu resurse u vidu memorije i procesorskog vremena i I/O diska, zauzeća na disku,  so on and so forth.Da ne pričam ništa o neoptimiziranim i slabo kompresiranim teksturama.Jer čemu se zafrkavati sa time kada se ima RAM-a i HDD-a.

 

Uglavnome se programira " herojski ".Samo da se proizvod što prije iskašlje na tržište.Tko će se zahebavati sa debugiranjem.Neka to rade kupci koji su danas po defaultu beta testeri.

FatMAN kaže...

Ljudi jeste li vi u zadnjem PESU uspjeli dobiti direktan crveni?Čisto informativno pitanje,meni nije pošlo za rukom

 

Desi se.Igrač ide sam na golmana, i blizu je šesnaesterca, ili unutra.A ti ga zaštihaš sa leđa.Id 10 takvih situacija u 3 ili 4 ćeš popiti crveni.A trebao bi u svakoj.

 

Kartoniranje je jedan od najdebilnijih aspekata PESa, već godinama.Stalno se kunu u realnost, a 8 od 10 situacija gdje nekoga zaštihaš sa leđa (uklizavanjem sa obje noge) bude riješeno sa žutim kartonom.I onda imaš situacija u kojoj lik protiv koga igraš u zadnjih par minuta zaštihava sve i svakoga čim prijeđeš na njegovu stranu terena, dobije brdo žutih i eventualno jedan crveni, a igra 5:4:1 sa zadnjom linijom usporedo sa golmanom, tako da mu taj 1 za igru ne znači ništa.A trebao je realno dobiti 3 crvena i sa četvrtim riskirati prekid utakmice i rezultat 0:3.

 

Trebali bi stvarno kažnjavati zaštihavanje sa leđa crvenim kartonom, ali UVIJEK i bilo gdje na terenu.A ne da sponzoriraju papke koji su cijelo vrijeme sprintali po terenu, potrošili staminu i sada u 70 minuti se više nemaju sa kime braniti pa zaštihavaju sa leđa da bi dočekali kraj utakmice sa minimalnom prednošću stečenom golom razlike, golom koji su postignuli ili na bedaka ili na juriš.Popišam ti se na tako balansiran gameplay.

 

I netko je spomenuo na forumu da u FIFI ne možeš spojiti 3 dodavanja a kao u PESU možeš.Možeš, ako igraš protiv nekog duduka koji ne zna složiti obranu.Ako zna ne možeš spojiti 4 dodavanja.Nama smirivanja igre u PESU, ne ako ti protivnik ne da, a ima neko znanje o taktici, tj ne igra PES od jučer.Igram PES stalno tj frustriram se stalno, i najbolje mi bude kada gubim od lika sa kojim igram, i ludim jer ne mogu spojiti 4 dodavanja u sredini, onako da malo razvučem i usporim tempo, na što mi on kaže da on može kao spojiti 4 dodavanja, ja reko ne možeš, on da može.I na kraju ispadne da ne može ako mu ja nedam.Ista stvar i kada ja probam.PES je jednostavno HO RUK igra, nema tu finesa i školica ako ti protivnik to ne dopusti.Ili ne zna igrati dovoljno dobro.

 

Sve je dobro kada se sretnu dva igrača kod kojih postoji vidna razlika u kvaliteti i znanju.Onda je lijepo igrati, barem za onog boljeg, jer možeš taktizirati i raditi školice i kerefeke i slično.No " kada se sretnu dva Zlatoroga ", koji su tu negdje po znanju i skillovima.E onda PES više nije igra i zabava.Onda to nakon par tekmi postaje teretana.I to ne ona gdje ideš da isklešeš tijelo, nego teretana gdje skidaš dvadeset i pet kila sala.Nije više PES the game, nego PES the work.Ne smata mi toliko poraz, ali mi smeta kada me netko pobjedi na bedaka, ili na kretenske taktike i stil igre koji eksploatira loše i nelogične stvari inkorporirane u samu igru. Je˙beš takvu igru.

 U pesu je najlakši način da se dođe do šanse protiv lošijih igrača je taj da staviš malo višljeg igrača u špicu i brze bočne igrače,pa forsaš nabacivanje u 16,protv boljih ipak treba razraditi taktiku kako se igrači ponašaju u kojoj situaciji itd.

Entuzijast
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice