Pro Evolution Soccer 2016

poruka: 795
|
čitano: 143.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
keky911 kaže...
Adam Jensen kaže...

Danas mi se na PES-u desilo nešto neviđeno u mojih 15-ak godina igranja fudbalskih igara. Znači opalio sam sa nekih 20m i lopta je pogodila mog igrača stacioniranog na ivici 16-erca i oborila ga na zemlju i sudija svirao penal za mene  

 

P.S. Doduše nisam puno profitiro jer je golman odbranio penal 

 hahahh baš nemaš sreće, meni se znalo događat da sam dodao svom golmanu a on ju fino pustio u gol, jednostavno se makne od lopte.

 

 

Inače baš sam skinuo malo starije PES-ove, točnije 2011 i 2014 da se malo prisjetim kak pravog pesa :D, Neznam dal je bio 2011 ili 2010 kad je Ibrahimović opalio tu su se prečke lomile :D

 Koji PES je najbolji za offline singleplayer? Da nema ciganije od strane računala?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

2006,08,09,11,12,13. Po meni naj pesovi ikada, a fifa 2007 ja mslm prfff koja je to igra bila ee 

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Dobar ti je i 14 zbog sudaca, al po meni je pes 16 najigriviji jer je fizika dobra, jedino jebu suci i golmani ponekad, neznam ne isplati se igrat pes 13 kad više ništ za njega nemožeš skinut previše, ako ti nije bitno da su team-ovi na najnovijoj bazi onda udri po pes 6 :D najjači ikad, RONALDINHO RULES IN THAT GAME

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Spinout kaže...
keky911 kaže...
Adam Jensen kaže...

 Koji PES je najbolji za offline singleplayer? Da nema ciganije od strane računala?

 Pes 6 ;)

Dan danas ga znam zaigrat :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

M da, sjećam se kad si mogao sam slagat kopačke, na kraju si dobio nike, adidas, puma u boji kojoj si poželio :D, a ona ronaldinhova finta u pes 6, legendarna igra :D

Chill Now And Forever
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

 

 


Evo malo jedan video od mene, nisam dugo stavljao pa reko da stavim :D.


Sve je na superstar(najteži lvl) odigrano na tipkovnici, pa pogledaj te po mogućnosti na 720p i do kraja haha :D.

 

Svi su golovi postignuti od strane mene, igram već pol godine pes 2016 na pcu i uvjek igram turnire na superstar.

 

Golovi su prrsječni, dosta je teško na PC-u davati golove s većih udaljenosti ali prosječne udaljenosti su na videu. Opet nije sve u udaljenosti.

 

Nadam se da će vam se svidjeti.

 

 

 

 

 

 

 

 

vorpen
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 16:16 (ris).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

ime glazbe?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
The_K kaže...

ime glazbe?

 

Vorpen
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

poz raja, imam ps4 i igram pes 2016 , zanima me dal je moguce obrisati mislim resetovati online devision my club, da sve ispocetka igram dal neko zna ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

hej raja, dal neko zna na ps4 igram pes 2016 i dal se moze sce ispocetka igrati online devision i my club, znaci ovo online da sve ponovo igram

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Imam sada probleme sa patchevima: pte,galaxy i smoke. Nove licence i igraci su mi izmjesani i nedovrsene. Znam instalirat modove, no cak mi vise ne radi ni galaxy 1.0 koji sam prije bez greske peglao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Kemci kaže...

hej raja, dal neko zna na ps4 igram pes 2016 i dal se moze sce ispocetka igrati online devision i my club, znaci ovo online da sve ponovo igram

 Odes u MyClub i u menu-u skroz desno gdje ti pise ono koji si u svijetu,na sim bla bla imas reset.

VISCA BARCA
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Pozz ekipa, sorry ako smetam, i ako ovome nije mjesto ovdje, dakle, zanimaju me myclub exclusive content codovi, ako netko ima, a nije i ne planira koristiti pa ga je voljan prodati, da se nesto dogovorimo?
Tnx unaprijed, i da, radi se o ps4 verziji
"As hard as you work for your money, there's four or five people working harder to take it from you." - Dr. Dre
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
fanaticni gejmer kaže...

Imam sada probleme sa patchevima: pte,galaxy i smoke. Nove licence i igraci su mi izmjesani i nedovrsene. Znam instalirat modove, no cak mi vise ne radi ni galaxy 1.0 koji sam prije bez greske peglao. 

 

često zna biti problem u tome što ljudi stavljaju patch na patch iako je uvijek i svugdje naglašeno da se cijele verzije patcheva stavljaju na čistu instalaciju PESa, a samo updatei tih verzija mogu ići na već instalirani patch. Možda ti je do toga. Ako nije, onda si garant nešto pogriješio tijekom instalacije jer i Smoke i PTE provjereno rade bez takvih problema. Uostalom, radi se o ozbiljnim patcherima koji ne izbacuju verziju za download prije nego je prošla duže beta testiranje, pa ovakve stvari gotovo da ne mogu nastati zbog samog patcha.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Imam PC khm... verziju igrice i imam problema sa krckavim zvukom i sa usporenošću igrice dok je takav zvuk. Moram restartat komp po nekoliko puta da bi se normaliziralo, i onda bude sve ok. Također imam smoke patch, ali znam da nije do njega jer je takav problem bio i prije njegove instalacije. Nemam posebnu zvučnu već integriranu realtek. ploča je gigabyte ud3-r, grafa gtx 460, sa najnovijim driverima.

Ima li još tko sličan problem?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

pozz raja igram pes 2016 na xbox 360 i sada me zanima kako da golove koje sam snimio(replays) da prebacim na pc i pretvorim u mp4 ili neki drugi video format...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Igra li tko na PS4, da bacimo koju partiju sutra??

Možda bi se i nekakva ligica dala organizirat.

Ako ima tko, nek mi u PM šibne PSN ID.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

 (zadnja dva je zabio Pašalić ;) )
malo od mene...odlučio se dati novu šansu igri....4 sezona u catanii....osvojena serie b,nakon toga 6i u serie a...iduce sezone ispao u skupini europa lige,i osvoijo serie a...sad sam trtenutno sa istim brojem bodova kao juve na prvom mjestu i prvi u grupi lige prvaka...u liga kupu ne mogu dalje od treceg kola nikako :) 
ovaj mi je u trecoj sezoni bio najbolji igrač europe http://www.pesmaster.com/b-embolo/pes-2016/player/101875/ 
od repki sam vodio Mali i bio zadnji u kvalifikacijama,jednostavno nisam znao šta bi sa ekipom,sve sam gubio utkmice,jedan X,nakon toga vodio Hrvatsku,dosao do polufinala...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Mislim se i ja da bi opet počeo, pa da pitam koji je trenutno najbolji patch? Bez onih izmišljenih klubova tipa ljemorac, chercizmajiu itd...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

ovaj moj je sa pes galaxy,i imaju ti ljemorac i sta ja znam u nekoj ligi,mislim da baš mladi 17 godišnji Olić igra u Ljemorcu :) 
ja cak nisam ni transfer update radio...prva verzija patcha kakva je samo to imam....ali sigurno imaju update,mozda su do sad i te ljemorce izbacili

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

i jedno malo upozorenje...ako nisi spreman na to da ti golan u 4 sezone ima  jedva 15 posto obrana a ponekad u 4 utakmice 0 posto obrana,onda ni ne počimaj bolje :D to je jednostavno tako

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Koje smece skriptirano.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Jel igra netko myClub?
U cetvrtoj sam diviziji trenutno i preko previse je cheatera.

Sad maloprije igram tekmu s likom vodim ga 4-1 na poluvremenu, zabijem za 5-1 i počinje lag naravno i pazi vraga iduću tekmu me opet spoji s tim likom,

vodim ga 3-1 i kreće lag opet.

 

A tekma se broji kao da nije ni igrana, pun mi je k vise likova koji neznaju igrat, a cheat znaju skinut.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016
Xbox360 Modder kaže...

Jel igra netko myClub?
U cetvrtoj sam diviziji trenutno i preko previse je cheatera.

Sad maloprije igram tekmu s likom vodim ga 4-1 na poluvremenu, zabijem za 5-1 i počinje lag naravno i pazi vraga iduću tekmu me opet spoji s tim likom,

vodim ga 3-1 i kreće lag opet.

 

A tekma se broji kao da nije ni igrana, pun mi je k vise likova koji neznaju igrat, a cheat znaju skinut.

 Klasika... navodno sa iducim patchom takvi ce biti blokirani. Barem se svi nadamo. A do toga......lagano ga blokiraš i to je to. ja ih imam oko 40 u block listi. Igram samo MyClub.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Ispast cu iz cetvrte divizije zbog fulavanja zicera, a i protivnike posere s odbijanjem.

 

I igraci postanu pre tromi nakon cca 60-70min.

 

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Jel ja mogu ikako promijeniti dresove pošto su mi ove prve tri opcije onemogućene? Igram na PC-u.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Pretpostavljam da igraš sa orginalnim klubom pa ne možeš. Jedino da baš za Barcelonu ubaciš dresove.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2016

Da, igram s orginalnim klubom. A kako se ubacuju dresovi? Imam PTE 4.0 ako to nešto znači.

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2016

Pokušavam naći dxcpl 32 bitnu verziju, a da ima "Force WARP". Naša sam neku stariju koja to nema.

 

EDIT: Nema veze, instalira SDK...sve 5

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2016 21:36 (TiMi79).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice