Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 703.505
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Q.Q moj tata je bolji od tvog, Q.Q

Ajde mir i svako u "bolju" temu... Svake godine isto...

Btw: nemrem nac nova poruka, zato je odg ..

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
@ PLayMaker10 - istina je da kod nas svi kažu "idemo bacit turnir u PESu", nikad se ne spominje FIFA, ali ne vidim uopće zašto bi to značilo nešto. Imam masu frendova koji igraju samo PES i ne žele ni čuti za FIFU jer nisu uopće upućeni da je FIFA napredovala zadnjih godina jer ne prate baš vijesti o igrama. Ja sam jedan od rijetkih koji igra FIFU dok ju oni pljuju, a nisu joj ni dali priliku jer "PES je PES". A moram ti reći i da su dvojica ili trojica njih prešli na FIFU nakon što su je zaigrali kod mene. Pokušavam vam reći da PES trenutno uvelike živi na staroj slavi i da dosta igrača jednosatvno neće drugo. Imao sam bar 15-ak slučajeva u zadnjih 2 godine u kojoj sam nekoga pitao da bacimo partiju FIFE a on bi odbrusio "što će mi to sranje" a igru nije ni probao jer je "FIFA uvijek bila sranje".

Ja ne pljujem FIFU kazem igrao bi ju da mi ne steka i da imaju malo sposobnije programere na PC-u jer je ovo 2. Fifa za redom sa istim problemom. na 20% kompova radi normalno na 80 ne radi. A o podršci da ne pricam izbacili su jedan bijedni patch u godinu dana, prema PC igracima se ponasaju kao da smo go*na, PES bar neke patcheve izbacuje i popravlja greske. Pljuvanje po bilo kojoj igrici je glupo. I ovo da zivi na staroj slavi je istina ali mislim da ce se malo u KONAMI-ju trgnut jer nema smisla vise da je 5 godina PES u banani ali i FIFA nije bajna ovaj impact je katastrofa, mogli su bar bugove popravit jer sam ih vidio na PS3 mali milijun.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
meni je to glupost da "PES ima ono nešto". Jednostavno su ljudi navikli na PES od onih dana kada nije bilo drugog izbora, kad je PES bio u najboljim danima, a FIFA u najgorim, eto zato je bio "ono nešto", a sad tog nečeg više nema i za mene trenutno FIFA ima "ono nešto". A to "ono nešto" je zapravo riječ kvaliteta, samo pod navodnicima, bilo je tako i u vrijeme dok je PES vladao, pa tako i sad.

E tu ću moram reći da si u krivu. Igra(o) sam Pes još od ISS i Fifu od 98 (nezz točno jeli 98 ili 99 ali tu je negdje (i misli se na Fifa 98/99 a ne da sam 98-e to igrao:) I uvijek je Pes/iss imao onaj "gušt" igranja, više je user friendly i jednostavno ima zabavniji gameplay.

Aut vincere, aut mori!
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Točnije igrao sam neki dau Euro na fifi i ravno mi je dosadila nakon 2 tekme.Nije to to,neznam kao da fali još nešto al to može nadopunit samo pes.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
što se tiče FIFE - da, istina je da igra ima svoje bugove, pogotovo impact engine. Ali PC igrače više ne zapostavljaju jer imamo istu verziju igre kao konzolaši, samo trebaju malo popraviti optimizaciju. Meni je PES zapravo draža igra od FIFE, na PES-u 2,3,4,5 i 6 sam izgubio stotine sati i to su bila vremena, a tad su krenuli krivim putem. Eto neka se što prije vrate pa da se osobno moram misliti što da kupim i igram :)
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 0:34 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Šta bi to bilo da ti kupiš pes :O

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

hehe duboko u sebi svi ste vi PES fanovi, jer ste kao i mi "rasli" uz pes najvjerovatnije a ne uz fifu.

like a boss
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Šta bi to bilo da ti kupiš pes :O

 

ajmo ovako, koliko imaš PES igara original? nemoj da ti ja uslikam svoju kolekciju, od 2-ice do 6-ice sve original sa kutijama za PS2 iz starih vremena kad nisam imao modificiranu konzolu :)
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Šta bi to bilo da ti kupiš pes :O

 

ajmo ovako, koliko imaš PES igara original? nemoj da ti ja uslikam svoju kolekciju, od 2-ice do 6-ice sve original sa kutijama za PS2 iz starih vremena kad nisam imao modificiranu konzolu :)

Mislim da imam doma 1 ISS,,PES4,PES 5,PES6,PES 2008 i sad PES12 i preord PES13(box izdanje)

Neznam onda zašto imate potrebu vi hardcore fifafanboyevi lijepo lupat po nama pesovcima.Jebiga situacija je kakva je.Promjene budu ali ne onako kako svi želimo.Ja se nadam da su naučili lekciju mada je meni svaki pes dobar.Sami prosudite 30.5 i demo-om pa ćemo vidjeti.Makar su mene već kupili lol

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
to me i smeta kod tebe, ne razumijem zašto misliš da sam neki fanboy samo zato što igram FIFU trenutno? to nikako nemogu razumjeti isto kao što nemogu razumjeti da te je PES već kupio a neznaš još ni detalje igre niti si vidio nekakav gameplay video.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 0:45 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
to me i smeta kod tebe, ne razumijem zašto misliš da sam neki fanboy samo zato što igram FIFU trenutno? to nikako nemogu razumjeti isto kao što nemogu razumjeti da te je PES već kupio a neznaš još ni detalje igre niti si vidio nekakav video.

Mislim zato što vidim da po nama pljuješ a opisuješ se kao"pesovac".Meni nije puno trebalo da se na to odlučim.Kakav god pes bio ću ga kupit i zaobić fifu.Nabrojio i rekao sam u puno postova da me fifa ne zanima mada imala revoluciju i neznam šta.Da je pees i zadnje govno na svijetu igrat ću ga.Ko klinac sam uživao i sad ću uživat us vakoj tekmi koju odigram.So.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nikako mi nije jasno kako neko moze biti toliko tvrdoglav, ali to je problem s vecinom raje, NE ZNAJU PROMIJENITI NAVIKE!

 

PES je godinama bio kralj, FIFA je bila dosadna, u zadnje dvije godine ja vidim i osjetim da je PES losiji, da gubi to "nesto", s druge strane FIFA je uznapredovala u nebesa.

 

Sad, zasto bih ja zbog navike i starog osjecaja kojeg vise nema igrao PES? To "nesto" sad ima FIFA, to je cinjenica, priznali vi ili ne...

You better run, you better take cover!
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
@ Tommy123 - gdje ja to pljujem po vama? ti imaš problema sa time da kad netko spomene kvalitetu PES-a ti misliš da te napada i to opisuješ kao da ti je pobio obitelj, to se zove fanboyizam. Shvati da nitko ne napada nikoga, nego je rasprava normalna o kvaliteti dviju sličnih igara, ako nađeš gdje sam ja ili bilo tko napao ili pljuvao nekoga ovdje u temi onda ću se povući i neću se vatiti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 1:02 (antimadridista).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Smucek kaže...

Nikako mi nije jasno kako neko moze biti toliko tvrdoglav, ali to je problem s vecinom raje, NE ZNAJU PROMIJENITI NAVIKE!

 

PES je godinama bio kralj, FIFA je bila dosadna, u zadnje dvije godine ja vidim i osjetim da je PES losiji, da gubi to "nesto", s druge strane FIFA je uznapredovala u nebesa.

 

Sad, zasto bih ja zbog navike i starog osjecaja kojeg vise nema igrao PES? To "nesto" sad ima FIFA, to je cinjenica, priznali vi ili ne...

Igrao sam fifu i kupio 11 i 12 i ubrzo prodao.Da mi se svidjela sad bi ju igrao.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Alo balkanci, ajde oladite. Gle imate sistem kao cod i bf. SAmo ekipa iz bf ne ide u cod flejmat, a cod ne ide flejmat u bf i mir i dobro. Tako i vi fifaši koji ste pokupili svu pamet svijeta i trebali ste igrat sad u realu da niste sjebali koljeno odyebite u svoju temu. Nas pesaše ostavite, ovako bijedne i sa jadnim pesom da se raspravljamo. Mislim da je to fer. Nema teme na forumu kojem oš koja nije uništena ovime. Dakle nećemo balkan level communication već bit kulturni ljudi. Mene neš vidjet u fifa temi da flejmam, poštuj mene pa ne seri tu po pesu onda. Nuff said može***??

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
speedfreak18 kaže...

hehe duboko u sebi svi ste vi PES fanovi, jer ste kao i mi "rasli" uz pes najvjerovatnije a ne uz fifu.

Pa da. Na PES sam u svojoj "gaming karijeri" potrošio desetak puta više sati nego na FIFA serijal. Baš zbog toga mi je žao da je svake godine PES sve gori.

 

 

Ne slažem se da PES još uvijek ima ono nešto. Zadnji PES za koji je to vrijedilo je bila 6-ica. Sad je to samo jadna igra puna frustrirajućih trenutaka. Jedino što PES sad drži na životu je community koji radi genijalne patcheve za njega. Da njih nema odavno ne bi bilo ni PES-a.

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Moglo bi nam uskoro ovako bit, bolje da prestanemo dok nije prekasno

like a boss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Kasno je, spava mi se, ali ne mogu se načuditi malom Tommyu koji će pod svaku cijenu stati u obranu PES-a a pokazivao se kao teški Fifa fanboy do prošle godine. Njemu fifa nešto nije išla na kompu kako treba i dečko prislino pobjegao na PES. Sad se tješi ovdje po forumu, svađaući se sa svima koji samo pomisle da je Fifa njima osobno draža i bolja igra.

 

Btw PES dok ne napravi novu igru iz temelja ispada iz konkurencije. Nekadašnji PES je današnja Fifa, i obratno - današnji PES je nekadašnja Fifa.

 

Igrajte što vas volja i gotovo.. 

 

Moj tata je jači od tvog si pucajte u PP ;)

šumski put je bio ravan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fila2208 kaže...

Alo balkanci, ajde oladite. Gle imate sistem kao cod i bf. SAmo ekipa iz bf ne ide u cod flejmat, a cod ne ide flejmat u bf i mir i dobro. Tako i vi fifaši koji ste pokupili svu pamet svijeta i trebali ste igrat sad u realu da niste sjebali koljeno odyebite u svoju temu. Nas pesaše ostavite, ovako bijedne i sa jadnim pesom da se raspravljamo. Mislim da je to fer. Nema teme na forumu kojem oš koja nije uništena ovime. Dakle nećemo balkan level communication već bit kulturni ljudi. Mene neš vidjet u fifa temi da flejmam, poštuj mene pa ne seri tu po pesu onda. Nuff said može***??

Da to je zanimljivo PES fanovi nikad ne divljaju po FIFA temi haha ista stvar je bila sa Battlefieldom 3 u CoD 8 temi. Da li tako netko zeli privuc nove igrace neznam ali kod CoD-a nije uspjelo imaju prodaju da te glava zaboli a novi nije niti izasao skida rekorde preordera :D

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
PlayMaker10 kaže...
fila2208 kaže...

Alo balkanci, ajde oladite. Gle imate sistem kao cod i bf. SAmo ekipa iz bf ne ide u cod flejmat, a cod ne ide flejmat u bf i mir i dobro. Tako i vi fifaši koji ste pokupili svu pamet svijeta i trebali ste igrat sad u realu da niste sjebali koljeno odyebite u svoju temu. Nas pesaše ostavite, ovako bijedne i sa jadnim pesom da se raspravljamo. Mislim da je to fer. Nema teme na forumu kojem oš koja nije uništena ovime. Dakle nećemo balkan level communication već bit kulturni ljudi. Mene neš vidjet u fifa temi da flejmam, poštuj mene pa ne seri tu po pesu onda. Nuff said može***??

Da to je zanimljivo PES fanovi nikad ne divljaju po FIFA temi haha ista stvar je bila sa Battlefieldom 3 u CoD 8 temi. 

jer nemaju argumente...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
dreammaker kaže...

Kasno je, spava mi se, ali ne mogu se načuditi malom Tommyu koji će pod svaku cijenu stati u obranu PES-a a pokazivao se kao teški Fifa fanboy do prošle godine. Njemu fifa nešto nije išla na kompu kako treba i dečko prislino pobjegao na PES. Sad se tješi ovdje po forumu, svađaući se sa svima koji samo pomisle da je Fifa njima osobno draža i bolja igra.

 

Btw PES dok ne napravi novu igru iz temelja ispada iz konkurencije. Nekadašnji PES je današnja Fifa, i obratno - današnji PES je nekadašnja Fifa.

 

Igrajte što vas volja i gotovo.. 

 

Moj tata je jači od tvog si pucajte u PP ;)

Hahahahaha.Fifa ide sad ko podmazana i opet je neću igrat.Načuđuj se kolko god oćeš.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Hmm upravos am pričao s kolegom i rekao mi je jednu novost.Naime sam gameplay će biti jako sličan PES-u 11 Tj ovaj PES ce biti bolja verzija PES 2011.Sa ispravljenim greskama i uvedenim novim stvarima.

Konami je bio odusevljen prodajom i komentarima ljubitelja nakon 2011.

No bili su i svjesni da su bili najblize do vrhunca jer je PES 2011 PES sa najvise pogresaka i bugova do sada

Izbacen je PES 2012

Popravljena verzija amo reći PES 2010

Sad se čeka embargo tj kraj mjeseca 30.5 i E3.Pa ćemo vidjeti

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 13:24 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Smiješno mi je Tommy kako si se ti zapravo naljutio na Fifu i teatralno prešao na PES. Ahahah

šumski put je bio ravan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
dreammaker kaže...

Smiješno mi je Tommy kako si se ti zapravo naljutio na Fifu i teatralno prešao na PES. Ahahah

Lol.Nisam s enaljutio nego mi je dosadila.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Hmm upravos am pričao s kolegom i rekao mi je jednu novost.Naime sam gameplay će biti jako sličan PES-u 11 Tj ovaj PES ce biti bolja verzija PES 2011.Sa ispravljenim greskama i uvedenim novim stvarima.

Konami je bio odusevljen prodajom i komentarima ljubitelja nakon 2011.

No bili su i svjesni da su bili najblize do vrhunca jer je PES 2011 PES sa najvise pogresaka i bugova do sada

Izbacen je PES 2012

Popravljena verzija amo reći PES 2010

Sad se čeka embargo tj kraj mjeseca 30.5 i E3.Pa ćemo vidjeti

Ak je ovo istina onda mi je izbor sužen između Fife i Pesa.

FIFA 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 15:14 (Praetorian1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Praetorian1 kaže...
Tommy_123 kaže...

Hmm upravos am pričao s kolegom i rekao mi je jednu novost.Naime sam gameplay će biti jako sličan PES-u 11 Tj ovaj PES ce biti bolja verzija PES 2011.Sa ispravljenim greskama i uvedenim novim stvarima.

Konami je bio odusevljen prodajom i komentarima ljubitelja nakon 2011.

No bili su i svjesni da su bili najblize do vrhunca jer je PES 2011 PES sa najvise pogresaka i bugova do sada

Izbacen je PES 2012

Popravljena verzija amo reći PES 2010

Sad se čeka embargo tj kraj mjeseca 30.5 i E3.Pa ćemo vidjeti

Ak je ovo istina onda mi je izbor sužen između Fife i Pesa.

FIFA WTF

To su neslužbene vijesti.Kažem čeka se embargo tj 30.5 i E3.A to ti znaći šta?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nepopravljiva dječurlija. Sramite se.

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ja sam pes fanboy,utrzio preko nekoliko stotina sati na svaki od  pes 2,imam ih sve org od pes 2,i uvijek cu igrati pes i kupiti ga bez obzira koliko on bio los sto i radim zadnjih par godina,ali ruku na srce ove godine sam kupio i fifu i fifa je puno bolja

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Meni je FIFA slabija zbog 2 razloga.

Jedan je tehnički: mora se igrati sa dvojezgrenim procesorom (kojeg nemam),a grafika je lošija nego pes ---čitaj NEOPTIMIZIRANOST

 

Druga stvar kod FIFE: Igrači joj "plivaju". Kao da su na ledu, dok PES shvaća da kada želim da se okrene. Ona se okreni ODMAH. (animacije mi nisu bitne)

magistar prava
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Konami je potvrdio da će biti na E3.Možemo očekivati nove skrinse i gameplay.

Još 15 dana.

http://www.konami.com/e3/battle/

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice