Pro Evolution Soccer 2010

poruka: 15
|
čitano: 4.225
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Sada prelazim na najavu,za mnoge verujem,najiscekivanijeg fudbalskog naslova ove godine-Pro Evolution Soccer 2010!

 

U svojoj sluzbenoj najavi,Konami obecava najvecu,najbolju i najrealniju simulaciju fudbala u ovoj godini.Obecana je poboljsana grafika i znatno unapredjen sistem upravljanja.Fizika ce se izracunavati za svakog igraca ponaosob.Omoguceno je zonsko branjenje i vodjenje vise likova u napad,kao i poboljsana sudijska rutina.

 

Od dodatnog sadrzaja,predvidjeni su Master League mod kao i Uefa Cup uz redovan download sadrzaj i unapredjen multiplayer.

 

Za kra da kazem da igra stize vec ove jeseni(septembar ili oktobar) za PC i konzole nove generacije.

 

Toliko sam pronasao  i izlozio ukratko,a evo pogledajte i par kratkih trejlera:

 

 


 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Drugi link koji si dao je od 09!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Jedva cekam samo da nesto ne useru.

Forever MUFC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Pes 2009 je katastrofa... Od suđenja , pa do glupih bagova oko faula itd itd...

 

Nadajmo se barem malo poboljšanje u Pes 2010...

 
1 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
Spank Master kaže...

Drugi link koji si dao je od 09!!!!!

 U pravu si,izvinjavam se  Mršti se.Ima jako mnogo fake trailera pogotovo ako je tek nadolazeca igra,znas i sam verovatno....Pazicu u buduce,pozz Osmijeh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
NoOne1 kaže...

Pes 2009 je katastrofa... Od suđenja , pa do glupih bagova oko faula itd itd...

 

Nadajmo se barem malo poboljšanje u Pes 2010...

 Ma gle sve je to u granicama normali, jer ipak to je simuilacija nogometa u kojemu je sve i svasta moguce.
Forever MUFC
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2010

 

veliki sam fan PES-a,fifu sam odavno otpisao i ako sve bude kako su rekli pa ovo bi trebalo bit nes fenomenalno!Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2009 22:04 (luckyluke).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Kako bilo da bilo mislim da ce PES uvijek biti ispred Fife zbog mnogo stvari koji PES cine najboljom simulacijom nogometa trenutno.

Od PES-a 2010 ocekujem samo napredak u svakom pogledu , nikako stagniranje .

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

PES 09 je definitivno bolji od prethodnika, pogotovo mi se sviđa licenca za Ligu Prvaka.

 

Na nekim mjestima sam pročitao da će u PES 10 biti i licenca za Kup UEFA, te da će golmani biti "pametiji", što god to značilo.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 2010
Prison Breaker kaže...

PES 09 je definitivno bolji od prethodnika, pogotovo mi se sviđa licenca za Ligu Prvaka.

 

Na nekim mjestima sam pročitao da će u PES 10 biti i licenca za Kup UEFA, te da će golmani biti "pametiji", što god to značilo.

slazem se...jedva cekam pes 10 Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Također jedva čekam novi pes, zbog toga što će Real Madrid biti puno jači nego u 09!Cool

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Tema već postoji,tj.ja sam otvorio slićnu temu,no pošto moja tema nije bila baš uspješna nek nastavimo pisati u ovoj temi:)
Evo jedni zanimljivi detalji u vezi novog PES-a

Naravno, prvo i osnovno je da se nastavlja rivalstvo s Electronic Artsovim FIFA serijalom, to ne sumnjamo. Iako se izlazak PES 2010 ne očekuje ovih mjeseci, ali svakako do kraja godine, ono što je Konami obećao je kako će se praktički svaki aspekt igre podići na viši nivo. Iako je i do sada ova simulacija imala vrlo visok stupanj realnosti, novi nastavak donosi i viši stupanj strateškog igranja i brže reakcije, kao i u pravom nogometu. Vratar će također biti "pametniji", grafika i zvuk također idu korak dalje (nismo niti sumnjali), a značajnije bolja bi trebala biti publika i vrlo važan – komentator. Od novih opcija spominje se i Enhanced Master League s većim naglaskom na menadžerski aspekt igre.

U samoj igri obrana i vezni red će više surađivati i bolje pokrivati teren te tako usporavati protivničke napade, a moći ćete istovremeno pokretati više igrača i slati ih na različite dijelove terena što automatski poboljšava obranu ali i povećava mogućnost postizanja gola.

U starijim PES nastavcima je formacija igrača definirala i njihovo kretanje. PES 2010 donosi novi sustav u kojem će isplivati i individualni napadi i obrane. U svakom slučaju, bit će vrlo zanimljivo.

Ne treba posebno spominjati kako će i AI protivnika, ili ako hoćete umjetna inteligencija računala biti na puno većem nivou. To znači da ćete puno teže moći probijati protivničke redove, te tako i teže postizati golove. Neki moji prijatelji, inače okorjeli igrali PES-a, nerijetko su mi se hvalili kako na najtežem nivou golove zabijaju kao od šale. Vidjet ćemo hoće li to moći i u PES 2010.

I na kraju recimo i to kako će se igra PES 2010 pojaviti na svim modernim platformama - PlayStation 3, Xbox 360, PC, PSP, PlayStation 2 i na nekim mobilnim uređajima. Kada? U jesen, najvjerojatnije u listopadu...text skinut s gamebox a

Moljac
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 17:13 (warhed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Ljudi, ja imam pes 2009 i moram priznat da uopće nije zabavan. Igra jako brzo dosadi. Ja sam već prešao cijeli become a legend

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Kako u gameplayu uvijek kakaju,kao da će fifa 10 biti nabolja nog. simulacija.Ja im u tome ne vjerujem

PES će uvijek biti bolji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2010

Bilo bi dobro da suci nekad i "griješe"!

Kao što je netko spomenio,golmani će biti pametniji(nikad vam se nije dogodilo da golman uđe u svoj gol,baci se pokraj lopte umjesto na loptu,stoji na crti i ne pokreće se...)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice