Pes 10 demo

poruka: 248
|
čitano: 41.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
soja kaže...

jel ima mozda za skinut da utakmica traje 10 min?? znam da se to moglo na 2009 demu

mozda ce to uskoro netko napraviti posto je tek danas izisao

btw, igrica je preeeeeeezakon!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2009 17:53 (stipica_zd).
15 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

konačno nabavio full verziju i igra je nadmašila moja očekivanja

 
0 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
RPG vs TENK kaže...

konačno nabavio full verziju i igra je nadmašila moja očekivanja

da a ja nabavio dirt2 full i već ga prešao 110%

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Nakon 110 klika počelo je skidanje, još samo 1 sat ili nešto manje, ne mogu dočekat.

Been there done that
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Evo slika sa utakmice Španjolska-Njemačka

na kraju 2:1 za mene, Španjolsku....

 

 

pokušat cu jos slika nabaviti!

i malo lpoola!

kapetani! kapetani!
veselje veselje
italia, italia! italia, italia!
leti ibra! leti ibra!
cisti aut mi nije suđen, sreća, nakon ovoga usljedio je gol! cisti aut mi nije suđen, sreća, nakon ovoga usljedio je gol!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 15:00 (stipica_zd).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Puno teže prolaziti 5 igrača sa jednim igračem.A bome i kada se zaletiš dok se zaustaviš triba ti vrimena Smijeh

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pes 10 demo

Naviko sam u PES-u 2009 na brzo trčanje stalno, a ovdje je dovoljno i bez toga. Treba mi malo vremena da se naviknem.

Često se dogodi da se igrači previše zalete

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pes 10 demo

Sviđa mi se način na koji igrač udara loptu a ovo novo ostalo kao da ima nešto fifino u sebi. Nisam baš oduševljen

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
stipica_zd kaže...

Evo slika sa utakmice Španjolska-Njemačka

na kraju 2:1 za mene, Španjolsku....

 

 

pokušat cu jos slika nabaviti!

i malo lpoola!

na kojjoj rezi igras.....vidim imas ati4670 a u igri ti oko 20-30 FPS

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
dogman kaže...
stipica_zd kaže...

Evo slika sa utakmice Španjolska-Njemačka

na kraju 2:1 za mene, Španjolsku....

 

 

pokušat cu jos slika nabaviti!

i malo lpoola!

na kojjoj rezi igras.....vidim imas ati4670 a u igri ti oko 20-30 FPS

igram na 1650x1080. stalno mi je na 60 fps, a kad slave gol mi padne na 30 fpsa, ne znam zasto.

ali inače odlicno ide, bez problema

 

16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Još uvijek mi se skida, ali me zanima kako se obrana kreće, jesu li i dalje glupi ko i u prethodnim inačicama??

 

Been there done that
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pes 10 demo
zero cool kaže...

Još uvijek mi se skida, ali me zanima kako se obrana kreće, jesu li i dalje glupi ko i u prethodnim inačicama??

 

Pa pametniji su nego u devetci, no ne očekuj previše.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

AI je puno pametniji, stvar koja me najvise odusevila je golman koji sad izlijeće prema mjestu gdje će lopta doć, a ne gdje je...uglavnom, ovo je pes kakav smo svi cekali.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pes 10 demo
Ige kaže...

AI je puno pametniji, stvar koja me najvise odusevila je golman koji sad izlijeće prema mjestu gdje će lopta doć, a ne gdje je...uglavnom, ovo je pes kakav smo svi cekali.

Mene još uvijek smetaju suci i sve stare animacije.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
offline
Pes 10 demo

nekako mi nije to to. Igrači se čudno kreću. Mutavo. Lopta se čudno kreće,odbija od igrača kao od kante,naglo ubrza pa se naglo zaustavlja. Lopta kao da pleše oko igrača.Nekako mi to miriši na fifu.fak. a veliki sam fan pesa

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
Kill Frenzy kaže...

nekako mi nije to to. Igrači se čudno kreću. Mutavo. Lopta se čudno kreće,odbija od igrača kao od kante,naglo ubrza pa se naglo zaustavlja. Lopta kao da pleše oko igrača.Nekako mi to miriši na fifu.fak. a veliki sam fan pesa

Jesi čitao ti prošle postove ovo je demo tj.igra iz 7 mjeseca dok je još ispod 10% bila gotova

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Treba par utakmica da se navikne na tromiju i sporiju igru. Ja sam prvih 2-3 tekme odigrao 0:0, a sad već znam kako probiti obranu.

 

Super je i to što uspjeh uvelike ovisi o momčadi s kojom se igra. Npr., s L'poolom nisam nikako mogao dobiti Barcu, a s Barcom sam nabio L'pool 4:2.

 

Ima nekakvih bugova (vjerujem da je to zato što je demo navodno još iz 7. mjeseca), tako da sam u jednoj utakmici primio dva autogola. Jedan je onakav a la Robinson i krtica na Maksimiru.

 

Imam i SS-ove. Osmijeh

Puyol prima loptu, sasvim mirna igra... Puyol prima loptu, sasvim mirna igra...
Puyol upućuje miran pas... Puyol upućuje miran pas...
Lopta lagano plovi travnjakom.... Lopta lagano plovi travnjakom....
Dolazi do Valdesa... Dolazi do Valdesa...
Ali ga i prelazi... Prokleta krtica :) Ali ga i prelazi... Prokleta krtica :)
God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Ovdi fali još baren 30 posto igre, detalji su odlični, npr mikrofoni iza gola  i kablovi do njih, ali je publika statična, nema zastava i slično to i kad je protivnik izvodio slobodnjak ja sam mu doša na 2cm, da 2cm od lopte i kad ju je on uputio jednostavno je bila moja, tj. udarila je mog igrača, izuzev toga, ovo je najbolji PES dosada, kretnje igrača su realnije obrana igra dosljednije defenzivni vezni se povlači skupa sa obranom, šut je realniji, još je oni imaju doraditi, ali puna verzija izlazi tek za mjesec, ili se varam?? Nemam pojma, svejedno najbolji PES ikada, čekat ću da izađe pa ću dati ocjenu, ali ako ostatak posla te "finese" odrade kako treba ja ću ima dati 8,5/10.

 

EDIT: Htio bih se osvrnuti na on što je netko rekao da mu bliješti gornji desni ugao, ako ga nitko nije poučio  prije mene, prijatelju moj dragi to je SUNCE!!!

Been there done that
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2009 21:51 (zero cool).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pes 10 demo
zero cool kaže...

Ovdi fali još baren 30 posto igre, detalji su odlični, npr mikrofoni iza gola  i kablovi do njih, ali je publika statična, nema zastava i slično to i kad je protivnik izvodio slobodnjak ja sam mu doša na 2cm, da 2cm od lopte i kad ju je on uputio jednostavno je bila moja, tj. udarila je mog igrača, izuzev toga, ovo je najbolji PES dosada, kretnje igrača su realnije obrana igra dosljednije defenzivni vezni se povlači skupa sa obranom, šut je realniji, još je oni imaju doraditi, ali puna verzija izlazi tek za mjesec, ili se varam?? Nemam pojma, svejedno najbolji PES ikada, čekat ću da izađe pa ću dati ocjenu, ali ako ostatak posla te "finese" odrade kako treba ja ću ima dati 8,5/10.

 

EDIT: Htio bih se osvrnuti na on što je netko rekao da mu bliješti gornji desni ugao, ako ga nitko nije poučio  prije mene, prijatelju moj dragi to je SUNCE!!!

I ja sam odmah pomislio da je Sunce, ali ako malo bolje pogledaš i onaj dio terena do centra je također osvjetljen jer tamo dopiru zrake Sunca, no ne blješti kao desni gornji kut. E to me malo zbunjuje.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
offline
RE: Pes 10 demo
tandara kaže...
Kill Frenzy kaže...

nekako mi nije to to. Igrači se čudno kreću. Mutavo. Lopta se čudno kreće,odbija od igrača kao od kante,naglo ubrza pa se naglo zaustavlja. Lopta kao da pleše oko igrača.Nekako mi to miriši na fifu.fak. a veliki sam fan pesa

Jesi čitao ti prošle postove ovo je demo tj.igra iz 7 mjeseca dok je još ispod 10% bila gotova

10%??

ajd razmisli šta si reko!

možda 90%

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
Kill Frenzy kaže...
tandara kaže...
Kill Frenzy kaže...

nekako mi nije to to. Igrači se čudno kreću. Mutavo. Lopta se čudno kreće,odbija od igrača kao od kante,naglo ubrza pa se naglo zaustavlja. Lopta kao da pleše oko igrača.Nekako mi to miriši na fifu.fak. a veliki sam fan pesa

Jesi čitao ti prošle postove ovo je demo tj.igra iz 7 mjeseca dok je još ispod 10% bila gotova

10%??

ajd razmisli šta si reko!

možda 90%

Ha hahah 90% hahhahah tek je sad oko 90% dobar si dobar evo 31.8-70%

http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202010%20News?updated-max=2009-09-08T11%3A28%3A00%2B02%3A00&max-results=8      

4.7.2009 nije 10%,ali je 50% pa tako da........

http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202010%20News?updated-max=2009-07-11T12%3A12%3A00%2B02%3A00&max-results=8

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
offline
RE: Pes 10 demo
tandara kaže...
RPG vs TENK kaže...

konačno nabavio full verziju i igra je nadmašila moja očekivanja

da a ja nabavio dirt2 full i već ga prešao 110%

 

Kud prije si uspio Dirt 2 nabaviti? Na netu nema nigdje. Je izasao Pes10 ili samo demo?

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
Independent kaže...
tandara kaže...
RPG vs TENK kaže...

konačno nabavio full verziju i igra je nadmašila moja očekivanja

da a ja nabavio dirt2 full i već ga prešao 110%

 

Kud prije si uspio Dirt 2 nabaviti? Na netu nema nigdje. Je izasao Pes10 ili samo demo?

haha, lik se sprda

samo je demo izasao, ako se ne varam pes10 izlazi negdje oko 20.10. ne znam tocan datum

dirt 2 izlazi ovih dana za ps3 i xbox, a za pc izlazi ja dva mjeseca, nakon izlaska win7 i dx11 grafa...

15 godina
offline
RE: Pes 10 demo
stipica_zd kaže...

haha, lik se sprda

samo je demo izasao, ako se ne varam pes10 izlazi negdje oko 20.10. ne znam tocan datum

dirt 2 izlazi ovih dana za ps3 i xbox, a za pc izlazi ja dva mjeseca, nakon izlaska win7 i dx11 grafa...

 

Ma znam da izlazi tek za 2mj Dirt 2 jer ce navodno biti prva igra sa Dx11 grafikom, sada tek vidim u postu prije da lik tvrdi da je nabavio cijeli Pes pa ga ovaj zafrkava da ima Dirt 2, nisam citao postove samo sam nabrzaka pregledaoSmijeh

 

Budem skinuo Pes10 demo sutra pa javim i ja dojmove.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
offline
Pes 10 demo

a

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 3:13 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

Ako vam je demo prekratak, Demo Expander će poslužiti

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
1 0 hvala 9
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
Vulgaris kaže...

Ako vam je demo prekratak, Demo Expander će poslužiti

To sam jedino i čeko da ga počnem igrat malo više Smijeh, kao i svake godine za demo nakon 1-2 dana izađe patch za produljivanje dužine trajanja tekme..

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! P.L.U.R. //// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 12.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee. 26.9. UES - Sven Wittekind FAKJEA!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Pes 10 demo

A što se tiče hardverske gladi? Jel radi lošije ili bolje od prethodnika?

Za fifu kažu da je optimiziranija nego prošla, a kakav je Pes?

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 10 demo
Joka kaže...

A što se tiče hardverske gladi? Jel radi lošije ili bolje od prethodnika?

Za fifu kažu da je optimiziranija nego prošla, a kakav je Pes?

Radi odlično, nikad nije "zastalo" a cijelo vrijeme je na 60FPS-a zbog VSynca, a bilo bi i na više da ga zgasim.

Dok mi je FIFA 10 demo na istom kompu radila katastrofalno a izgleda puno lošije od PES-a.

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! P.L.U.R. //// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 12.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee. 26.9. UES - Sven Wittekind FAKJEA!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 10:31 (zv'jer2).
16 godina
offline
RE: Pes 10 demo
Vulgaris kaže...

Ako vam je demo prekratak, Demo Expander će poslužiti

Hvala ti puno. Ovo sam čekao da mogu pošteno igrati novi PES.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice