Patch za Battlefield 2?

poruka: 17
|
čitano: 5.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Patch za Battlefield 2 ?!

Da vas pitam.,koji patch treba skinut za Battlefield 2 da mogu igrat multiplayer ?

Proud to be adicted to WoW
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

Nedavno je izašao 1.5 patch.

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
14 godina
neaktivan
offline
Patch za Battlefield 2 ?!

inače, u to se drnasty razumije, tj ako je bf u pitanju :) no ja igram i bez patcha online

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

ma imam 1.5 patch ali me stalno izbacuje sa Punk Basterom.,zasto?

Proud to be adicted to WoW
16 godina
moderator
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

Jesi uradio update punkbustera?

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

ma jesam. sve. i opet me niti jedan server nece pustit u igru. a preko garene se ne snalazim nikako., tj. sve isto opet me izbaci.

Proud to be adicted to WoW
16 godina
moderator
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

Pa jel imaš legalan ključ? Jer bez tog možeš tražiti samo privatne servere.

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

jel ima ta igrica Single player šp misijama ?? jer sam probao i sve su tipa .... capture the flag i te ostale ali nigdje MISIJE ?!!

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

Ima da Single player.

 

A ko drugo vec sam prije igrao sa crackanom verzijom na orig. serverima sve je normalno radilo. samo sto sam sada stavio v1.5 patch.

 

a trece: kako da se spojim na privatne servere,koje?

Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!

Koja ti verzija pise gore u desnom uglu kad uđeš u glavni izbornik u igri? , uostalom, uopće ti ne treba nikakav patch  da bi igrao multiplayer, a da imas isti cd-key koji već neko koristi na tom serveru, nebih se ne krenio spajat, već bi reklo da je cd-key u upotrebi, ALI ako ti uđeš u igru i izbaci te nakon nekog vremena, znači MORAŠ updejtat punkubuster, a to očito NISI učinio pravovaljano

14 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!
vidikovac kaže...

Ima da Single player.

 

A ko drugo vec sam prije igrao sa crackanom verzijom na orig. serverima sve je normalno radilo. samo sto sam sada stavio v1.5 patch.

 

a trece: kako da se spojim na privatne servere,koje?

 

 

Privatni serveri su krekovani serveri i uglavnom nisu rankirani, a nekolicina ih je rankovana (naravno tko je platio)

 

Ovo drugo, najbolje ti instaliraj 1.0 , nema puno bugova/grešaka kao ostali patch-evi (ljudi znaju glitchat po zgradama pa ih nemoš ubit nikako a i hakovi se brzo prave i šire za bf2 pacheve, osim za verziju 1.0 u kojoj ima NAJMANJE hackova)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!
Comfort kaže...

jel ima ta igrica Single player šp misijama ?? jer sam probao i sve su tipa .... capture the flag i te ostale ali nigdje MISIJE ?!!

Da ima SP, ali je on u obliku treninga (nema misija) jer je to zapravo igra samo za online igranje.

METALLICA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Patch za Battlefield 2?

Dodaj botove, povećaj im preciznos i pamet, pa ti vidi onda kakav je to trening :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2?
Chaura kaže...

Dodaj botove, povećaj im preciznos i pamet, pa ti vidi onda kakav je to trening :)

Kak? moze link?

METALLICA!!!
16 godina
offline
Patch za Battlefield 2?

imas privatni server  "antik"  samo to upisi i izbaciti ce ti par njih mislim da su svi na 1.5 patchu.

naravno moras se registrirati na njihovu stranicu da bi mogao igrati.

mislim da nesmijes imati krekirani bf2 nego moras skinuti bf2 mini image i igrati preko toga,punk buster obavezno updejtati

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2?
uljez kaže...
Chaura kaže...

Dodaj botove, povećaj im preciznos i pamet, pa ti vidi onda kakav je to trening :)

Kak? moze link?

 

Ma kakav link covjece, potrazi u folderima i datotekama.

 

Otvaraj ih sa notepad-om ili text dokumentom(kad tad ćeš naići)  pa kad nađeš radi šta hoćeš i koliko hoćeš.....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Patch za Battlefield 2 ?!
uljez kaže...
Comfort kaže...

jel ima ta igrica Single player šp misijama ?? jer sam probao i sve su tipa .... capture the flag i te ostale ali nigdje MISIJE ?!!

Da ima SP, ali je on u obliku treninga (nema misija) jer je to zapravo igra samo za online igranje.

 

 

ah to mi nije neki gust ... ipak hvalaaa !!

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice