NFS Undercover problem :(

poruka: 12
|
čitano: 7.352
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NFS Undercover problem :(

ovako, nakon duze vremena, iz dosade sam odlucio isprobati taj UC, medjutim, kada sam install, crack, i sve to, upalim igru, igra je na spanjolskom :S:S:S:S:S,  zna li ko kako to promijenit? gluglao, nasao nest, ali ne radi ;), 2. problem je to sto mi igra steka, i to na iduci primjer: ja vozim jednom trakom, i kada prelazim u drugu traku, ili pak skrecem, osjeti se kako trza, e sad, jeli to do mog PC-ja, cracka ili je takva igra?

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS Undercover problem :(

iko?

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
NFS Undercover problem :(

kaj si briješ ti ?

kaj bumpaš a nije prošlo ni 15 minuta...

ak igraš na visokim postavkama onda ti šteka zbog grafičke...meni je na ovom kompu koji imam znalo zaštekat...

imaš language pack za skinuti...skini si za koji jezik ti odgovara i to je to

Evo

pa si skini

po potrebi skini si i krek (jesam zao) ako je patch noviji ...

igraj

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Undercover problem :(
doxy kaže...

kaj si briješ ti ?

kaj bumpaš a nije prošlo ni 15 minuta...

ak igraš na visokim postavkama onda ti šteka zbog grafičke...meni je na ovom kompu koji imam znalo zaštekat...

imaš language pack za skinuti...skini si za koji jezik ti odgovara i to je to

Evo

pa si skini

po potrebi skini si i krek (jesam zao) ako je patch noviji ...

igraj

jesi zao si ali i koristan, igram na visokim postavkama, ali sam probao i na najmanje postavke, grafika bude retardirana i opet isto, ali jos se vise osjeti, probat cu to sa crackom i skidam language pack

 

EDIT: hvalaNevinašce

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 11:53 (BannedOnThisForum).
14 godina
neaktivan
offline
NFS Undercover problem :(

e sad sorry za 2x post, ali da malo potamnim temu doxy-ju, evo ti slika, i prije sam probavao ove patcheve, ali ne uspijeva ;)

moze pomoc?

:( :(
Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
NFS Undercover problem :(

evo za tvoj error

 

if you are getting the "Old File not found" error it could be for these two reasons:


The user has modified some aspect of their original installation prior to patching. (No-CD crack, original widescreen hack, etc.)

The user is installing an incorrect patch for the version they have installed. (Censored Patch on an Uncensored Install or Direct 2 Drive install, etc.)


please make sure you are DLing the correct patch version and also take off any augmentation you may have before installing!  

 

najvjerojatnije patch koji stavljas trazi noviju verziju igre..

 

npr... imaš 1.0.0 , patch je 1.0.8 ... da bi instalirao 1.0.8 moraš imati verziju igre 1.0.4 ...

znači pogledaj, potraži pod requirements kaj trebap imati za patch da bi ga stavio

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Undercover problem :(
BannedOnThisForum kaže...
doxy kaže...

kaj si briješ ti ?

kaj bumpaš a nije prošlo ni 15 minuta...

ak igraš na visokim postavkama onda ti šteka zbog grafičke...meni je na ovom kompu koji imam znalo zaštekat...

imaš language pack za skinuti...skini si za koji jezik ti odgovara i to je to

Evo

pa si skini

po potrebi skini si i krek (jesam zao) ako je patch noviji ...

igraj

jesi zao si ali i koristan, igram na visokim postavkama, ali sam probao i na najmanje postavke, grafika bude retardirana i opet isto, ali jos se vise osjeti, probat cu to sa crackom i skidam language pack

 

EDIT: hvalaNevinašce

imam isti problem.znaci stavim grafiku na low i opet nekad trza.mislio sam da nije do igrice i nasao drugu i instalirao opet isto.pa sam probao igrati na windows 7 jer ima dictx 11 manje trza al trza pa kako god.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 2:23 (moRtal_ze).
16 godina
offline
RE: NFS Undercover problem :(

to je vjerojatno do drivera za grafičku. meni je trzalo je*eno na svim detaljima i rezolucijama na ovoj konfi koja piše i w7, ali nakon što je jučer automatic update skinuo novi diver za grafu sad ne trza ni na full detaljima.

There's no SAVE GAME in real life!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Undercover problem :(

tnx.sad vise ne trza.uradio sam update.

14 godina
neaktivan
offline
NFS Undercover problem :(

E mene isto ne valja ja normalno instaliram zatim crackam i kad upaljujem igricu pojavi mi se crno i piše onaj error send error report ili dont send skinuo sam

novi crack i dalje ne valja skinuo sam novi directx i dalje ne valja zna li tko plizz to popravit?????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS Undercover problem :(
dark_wizz kaže...

to je vjerojatno do drivera za grafičku. meni je trzalo je*eno na svim detaljima i rezolucijama na ovoj konfi koja piše i w7, ali nakon što je jučer automatic update skinuo novi diver za grafu sad ne trza ni na full detaljima.

Meni tako trza shift...jel se može isto tako popravit?

Ako sam ovo ja ... onda si to ti ... !!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: NFS Undercover problem :(

OVAKO ja sam instaliro nfs undercover i pokrenem igru i ucita se EA i BLACKBOX I NAKON TOGA SVE JE BIJELO NISTA NEVIDIM MOLIM POMOC:(((((((((

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice